18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mafijne porachunki

BrianGriffin • 2017-02-09, 17:52
Cytat:

Pobili księdza wracającego po mszy na plebanię. Ukradli 20 tys. złotych i odjechali BMW duchownego

Dokładne okoliczności napadu nie są jeszcze znane. Jak informuje Radio Gdańsk, dwóch sprawców zaatakowało księdza, gdy wjeżdżał swoim BMW do garażu plebanii. "Prawdopodobnie sterroryzowali go bronią" - czytamy. Z kolei Trójmiasto.wyborcza.pl podaje, że ksiądz został zawleczony na plebanię, gdzie sprawcy skrępowali mu nogi i ręce taśmą klejącą.

Przestępcy uderzyli księdza w głowę i weszli do jego mieszkania. Zabrali z niego 20 tysięcy złotych i odjechali wartym kilkadziesiąt tysięcy złotych autem poszkodowanego.

Proboszcz parafii położonego nieopodal Wejherowa Kąpina trafił do szpitala z urazem głowy, połamanymi żebrami i licznymi obrażeniami ciała.

gazeta.pl



Stay out of my territory

TB303

2017-02-09, 18:05
Oho, chyba będzie grubo.

Jestem gotowy.

~Velture

2017-02-09, 18:08
r*chał wilk razów kilka - wyr*chali i wilka.

_R...........s_

2017-02-09, 18:31
k***a, ale co za czasy, żeby złodziej złodzieja okradał :/

białykiel

2017-02-09, 18:36
Cytat:

Zabrali z niego 200 tysięcy złotych i odjechali wartym kilkaset tysięcy złotych autem poszkodowanego.



Już poprawione ;-)

spoiler

Essent

2017-02-09, 18:57
A to szkodniki jedne.Nie dość,że okradli to jeszcze im się z buta nie chciało do domu kopytkować.Ech dranie nieskazitelne,będą się w piekle smażyć :krejzi:

Rozchędażacz

2017-02-09, 19:00
Ja rozumiem, że można nie trawić Kościoła, księży, ale pobicie duchownego? Tym bardziej, ze dalej jest napisane, że był proboszczem, a takiej funkcji młodzi księża nie maja szansy dostać, zatem można domniemywać, że miał >50 lat. Dalej, wyborcza podaje inne informacje niż gazeta.pl zatem skąd pewność, że faktycznie było to 20 tyś zł? Równie dobrze mogły być to pieniądze parafialne. Wart kilkadziesiąt tysięcy złotych samochód , hmm a ile są warte samochody większości polityków oraz całej tej kurewskiej nacji urzędasów? Dawanie na tacę, z czego się głównie Kościół utrzymuje rozumiane jest dzisiaj przez sporą część ludzi za kradzież, naciąganie ludzi itp. to k***a bardzo dziwne, bo tak się akurat składa, że nie musisz dawać, niestety horrendalne podatki płacić musimy wszyscy, więc kto tu k***a kogo r*cha w dupsko? (z adnotacją do powyższych komentarzy). Poza tym wszystkim Kościół niesie realną pomoc ludziom w potrzebie, w moim mieście organizowano zbiórki, akcje charytatywne dla poszkodowanych rodzin, dotkniętych tragedią, przykładowo: w rodzinie 4 dzieci, matka chora na raka, ojciec na niskim zasiłku (około 1000 zł), nie może pracować, bo trzeba opiekować się matką, czwórką dzieci w wieku szkolnym a edukacja kosztuje. Śmiejcie się z Kościoła, tylko, ze to właśnie ta wspólnota zaangażowała się w pomoc. Matka niestety zmarła z tego co słyszałem, ale dzieci chodzą do szkoły, maja co na siebie włożyć, nie chodzą z pustymi brzuchami, będzie potrzeba kiedyś to i się kolejna zbiórkę zorganizuje, wrzucić symboliczną złotówkę na tacę choćby dla takiej inicjatywy to żadna ujma.
Rozpisałem się a i tak nie nie napisałem wszystkiego, można by tak dywagować do rana, wiem, ze zaraz zostanę obrzucony gównem, bo "to sadistic, nie podoba się to wypie**alaj blablabla" Okej, ale mnie chodzi tylko o to, żeby mówić prawdę, bo patologie typu pedofilia wśród księży, kradzieże ze zbiórek na rzekomo akcje charytatywne to zaledwie ułamek procenta, problem tkwi w tym, że to właśnie nagłaśniają media tworząc z jednego przypadku jakąś normę. Nie jestem przykładnym katolem, ale cenię sobie jednak mówienie prawdy a czynienie z Kościoła jakiejś złodziejsko-pedofilskiej nacji nie przystoi w dobie okupacji islamskiej w Europie.

olo1990pl

2017-02-09, 19:30
@up w małej i biednej wiejskiej parafii moich dziadków jest pewien proboszcz. Szerszy niż wyższy. Jak na niego patrzę to widzę Golluma.
Wyczytywał nazwiska ludzi z ilością pieniędzy które wpłacali na organy. I tylko tych co wpłacili więcej niż 50 zł. Jak dwie rodziny mieszkały w jednym domu to mówił, że np tylko jedno pokolenie zapłaciło. Moich dziadków jak wyczytał to zaniżył kwotę jaką wpłacili.
Jak byłem mały i jeździłem z bratem na wakacje do dziadków to zauważyliśmy, że co dwa lata felgi i tapicerka w jego VW Bora były inne - po prostu kupował sobie co dwa lata nowe auto w tym samym kolorze. Teraz jak ostatnio go widziałem to jeździł VW Passatem ostatniej generacji a płakał z ambony, że trzeba wyremontować kościół.
3-4 lata temu afera - policja u proboszcza. Okazało się, że jakiś chłop poszedł do niego do domu i przypie**olił mu w pysk - okazało się, że to jego nieślubny syn, który mieszkał po drugiej stronie województwa.
W sklepie płaci zawsze banknotami 100 i 200 złotowymi (pozostali z parafii monetami i do 20 zł).
Jego gospodyni ostatnio mówiła, że w post poprosił na świąteczną kolację baraninę. I ogólnie to codziennie musi być u niego na stole wielki mięsny posiłek.
Budowlańcy z okolicy, którzy robili jakieś prace w domu moich rodziców opowiadali jak w wakacje mieli fuchę u jakiegoś gościa. Wykończeniówka domu weselnego chyba. Jak skończyli i poszli do właściciela to powiedział by chwilę zaczekali, bo ojciec wiezie mu właśnie pieniądze. Po kilku minutach podjeżdża VW Passat z którego wysiada ubrany po "cywilnemu" proboszcz.
Proboszcz sąsiedniej parafii został wywieziony z miasteczka na taczce bo nie pozwolił na pochowanie na cmentarzu jakiejś babci co pomagała przy kościele - rodzina nie miała pieniędzy na zapłacenie pełnej kwoty jaką sobie zażyczył czarny i mimo zaproponowania przez nich mniejszej odmówił pochówku.

Z drugiej strony znam też kilku dobrych księży. Ale mieli oni coś wspólnego - zawsze byli młodzi i należeli do większych miastowych parafii. Bo na wsiach to ksiądz proboszcz uznawany jest za osobę wykształconą, która jest autorytetem we wszystkich sprawach.

is...........ay

2017-02-09, 19:54
Nieźle go w ten łeb pie**olnęli, skoro aż mu żebra połamało. :D
Rozchędażacz napisał/a:

skąd pewność, że faktycznie było to 20 tyś zł? Równie dobrze mogły być to pieniądze parafialne

Znaczy że gdyby to były pieniądze parafialne, to nie byłoby to 20 tyś., a np. 10 tyś.? :wtf:

SirMajkel

2017-02-09, 20:29
złodzieje okradli złodzieja.. ciekawa sprawa.

SQRW3L_ponury

2017-02-09, 22:31
Rozchędażacz napisał/a:

Dawanie na tacę, z czego się głównie Kościół utrzymuje rozumiane jest dzisiaj przez sporą część ludzi za kradzież, naciąganie ludzi itp. to k***a bardzo dziwne, bo tak się akurat składa, że nie musisz dawać, niestety horrendalne podatki płacić musimy wszyscy, więc kto tu k***a kogo r*cha w dupsko?



KK utrzymuje sie przede wszystkim z licznych latyfundiów które w ten czy inny sposób są wykorzystywane (z reguły bez opłacania podatków) na zarabianie kasy- KK to najbogatsza firma w Polsce w dodatku posiada najwiecej gruntów a taca to znikomy procent dochodów - prawdziwy szmal zrobili na komisji majątkowej i ziemi/nieruchomosciach wycyganionych od Polaków.

Rozchędażacz napisał/a:

Poza tym wszystkim Kościół niesie realną pomoc ludziom w potrzebie, w moim mieście organizowano zbiórki, akcje charytatywne dla poszkodowanych rodzin, dotkniętych tragedią)



Ta realna pomoc to aż JEDEN procent oficjalnych dochodów KK (tyle 'kosztuje' kościół Caritas - jedyna organizacja kościelna przeznaczająca jakiejkolwiek pieniądze dla potrzebujących) - jednym słowem - takie 'organizacje' jak coca cola czy durex! przeznaczają nie mniej swoich dochodów na biednych niż ta wspaniała instytucja (która 99% dochodów przeznacza na obsługę samej siebie - a do owsika sie przypie**alają ze bierze kasę za wośp...) Choc z drugiej strony faktycznie są łaskawi - mogliby nic nie dawać...

Rozchędażacz napisał/a:

Nie jestem przykładnym katolem, ale cenię sobie jednak mówienie prawdy a czynienie z Kościoła jakiejś złodziejsko-pedofilskiej nacji nie przystoi w dobie okupacji islamskiej w Europie.



Czyli nawet jeśli ta 'nacja' to zbiorowisko (mniejsze czy wieksze) pedofili i złodziei to mamy na to przymykać oko bo gdzieś tam za Odrą są muslimy które mają jeszcze bardziej nasrane w baniach a poza tym to 'nie przystoi' ? Ja tu za grosz nie dostrzegam związku przyczynowo skutkowego ani logiki - widzę natomiast sporo katolstwa polegającego na straszeniu bajędami - bo jak na razie to kozojebcy mają u nas do gadanie tyle co zyd za okupacji i nić nie wskazuje na to by to kiedykolwiek miało sie zmienić...

Noside

2017-02-09, 23:11
Ot wariaty. Staremu wj***li, pieniądze z tacy zabrali. Na następnym pogrzebie skoczą raz jeszcze z tacą, to odrobią.
Swoją drogą ile wynosi jedno bóg zapłać kościelne? Za taki samochód ile by to było w BZK?
A za pobicie dziadka ch*j w dupę.

monto

2017-02-10, 01:49
zlotym k***a bmw, tyle w temacie