18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mądry wykład o narkotykach

lubielezajska • 2014-12-28, 01:44
Może i długie, ale polecam posłuchać wszystkim, nawet tym, którzy nie ćpają. Dla mnie jest to jeden z czynników dla których skończyłem z tym gównem (paliłem tylko trawe), kiedyś też uważałem że tylko popalam, nic mi to nie zaszkodzi i moge nad tym zapanować. Jestem jeszcze młody jak pewnie większość z osób tutaj, także nie sp***olcie sobie życia i zróbcie z nim coś jeszcze póki jeszcze możecie!



Nie bądźcie końskimi sp***olinami i warzywami jakimi sie jest po 420.





Ah, zapomniałem, j***ć allaha, putina itp. ;] szczesliwego nowego roku Sadole!

ramzeselo

2014-12-28, 02:00
szukałem informacji o tej sprawie co niby dziecko zjedli ale to chyba fejk.Gdyby takie coś sie naprawde wydarzyło to byłoby głośno o tym przez lata.

KaptajnDżek

2014-12-28, 02:05
Marihuaną mam sp***olić sobie życie ?
Kiedyś używano jej jak obecnie aspirynę, więcej ludzi rocznie umiera od alkoholu i papierosów ,od marihuany zgonów jest zerowe. Jeśli masz problemy z akcją serca paląc marihuanę powodujesz wypełnienie się komórek krwi tlenem co przyśpiesza serce - tak wielu ludzi reaguje, np. ja. Do tego przez zapalenie marihuany nikt nikogo nie pobil ani nie zabił.
Serdeczne ch*j w krzyż autorowi . Gówno wiesz a pie**olisz byle piwo dostać. Taki ch*j.,

Coo

2014-12-28, 02:16
Jak ktoś ma być sp***oliną to i tak będzie - po wódzie, trawie, słodyczach, czymkolwiek. To proste, masz łeb, nic ci to nie zrobi, jesteś debilem - wszystkim możesz sobie sp***olić życie. Maryśka JEST lżejszą używką, niż alkohol i fajki, ale nie jest jakimś j***nym cudem, tak jak to głoszą idioci dla których jedynym celem w życiu jest się naćpać. Nie widziałem żeby któryś z moich znajomych - hardkorowych jaraczy spadł do poziomu rynsztoka, po wódzie wielu spadło. Ci chroniczni jaracze po prostu mają naj***ne w bani. Kilku z tego wyszło i funkcjonują normalnie. Wiadomo, że jak będziesz kopcił jak debil dzień w dzień parę lat to cię sp***oli. Jeśli jarasz sobie raz na jakiś czas jak biały człowiek i nie robisz z tego religii/celu życia to nic ci nie będzie. I tak samo jest ze wszystkim.

Inze

2014-12-28, 02:38
To od jakiego czasu tylko popalasz? Od wczoraj?

BongMan

2014-12-28, 02:51
Ktoś dostał internet na święta...

krowamarowa

2014-12-28, 03:12
Mówi jak by ćpał marihuanine całe życie.

lapps

2014-12-28, 03:24
hahaha kolejne pokolenie tumanow powoluje sie na bodka :D uwazajcie na trawke podlewana fosforanami :szczerbaty:

FejkKrzysztof

2014-12-28, 03:33
Ale gość pie**oli... Aż się tego słuchać nie da. Takie pogadanki są potrzebne, ale mógłby wymyślać bardziej prawdopodobne anegdoty. :roll:

ramzeselo napisał/a:

szukałem informacji o tej sprawie co niby dziecko zjedli ale to chyba fejk.



To są plotki i pomówienia, proszę w to nie wierzyć! Jeśli ktoś zeżarł dziecko to na pewno to nie byłem ja!

Sa...........ek

2014-12-28, 07:01
niezła psychodela, podziwiam, że nie wymiękł i do końca robił z siebie debila,

EvilDog

2014-12-28, 07:05
Pamiętam jak to się przesełało prze przez irdę.

ługaCZAKA

2014-12-28, 07:06
Straszny staroć i do tego fake od początku do końca. Straszyli nas tym jeszcze, jak byłem w liceum. Ten cały Bodek to wynajęty aktor, a powyższe nagranie to zwykły materiał propagandowy.

Piżmak85

2014-12-28, 10:46
prawdy w tym wszystkim to tylko 50% chyba...ale twarde dragi moga powaznie namieszac w bani z tym akurat sie zgodze.

Re...........ms

2014-12-28, 12:12
Tutaj jest taki stary pamiętnik, typek dalej się udziela w komentarzach, ale nie chce mu się pisać drugiej części. Na początku jakieś tam rozmowy, które można przescrollować :)

Pamiętnik codeiniarza


ja nigdy nie ćpałem tego gówna i nigdy nie będę. Kiedyś kumple namówili na trochę śniegu i raz na rok zapale blanta to wszystko. Wolę czyste życie, nawet za alkoholem nie przepadam. Wolę iść na siłkę.