18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiewór

2017-12-07, 10:33
100Burned napisał/a:



Ssiesz im pały za możliwość przejażdżki mercedesem, beemką lub innym lexusem?


Dalit ty myślisz, że w życiu wyszystko załatwia się tylko przez dawanie dupy i robienie loda.
Nie patrz na ludzi przez pryzmat swoich zachowań.
Niektórzy załatwiają sprawy inaczej i nie są zainteresowani ciągnięciem druta ze spawem tak jak ty. :trollencjusz:

100Burned

2017-12-07, 15:03
Jak tam abraxiu, bawiliście się z tb303 w rowerek wczoraj?

Kto był rowerkiem a kto pedałował?

TB303

2017-12-07, 15:04
100Burned napisał/a:

Jak tam abraxiu, bawiliście się z tb303 w rowerek wczoraj?

Kto był rowerkiem a kto pedałował?


Zamknij p*zdę wreszcie prymitywna gnido. Swoje fantazje zachowaj dla siebie, pedale!
Jesteś j***nym prostakiem, którego miejsce jest pod moim butem. A skoro tak bardzo chcesz mi possać, to podaj adres.
Nie dość, że człowiek ma zły dzień i kaca, to jeszcze go jakaś sp***olina wk***ia :idzwch*j:

100Burned

2017-12-07, 15:10
TB303 napisał/a:


Zamknij p*zdę wreszcie prymitywna gnido. Swoje fantazje zachowaj dla siebie, pedale!
Jesteś j***nym prostakiem, którego miejsce jest pod moim butem. A skoro tak bardzo chcesz mi possać, to podaj adres.
Nie dość, że człowiek ma zły dzień i kaca, to jeszcze go jakaś sp***olina wk***ia :idzwch*j:




Nie możesz zaakceptować swojego homoseksualizmu? Przykre.

Gdybyś mnie kopnął to byś miał nogę wyj***ną na plecy. Może dobry chirurg i ortopeda by poskładali ją do kupy ale nie wiem czy mógłbyś wtedy ładnie dupę wypinać jak by ci się noga nie zginała w kolanie. Musiałbyś się oddawać ,,na kłodę"

Dla nieudaczników każdy dzień jest zły, dlatego piją. I tak w kółko.

TB303

2017-12-07, 15:11
Przestań do mnie pisać! Nie rozumiesz, że nie będę się z tobą r*chał?

100Burned

2017-12-07, 15:12
TB303 napisał/a:

Przestań do mnie pisać! Nie rozumiesz, że nie będę się z tobą r*chał?



Pękasz? :emo:

piopio12

2017-12-07, 16:33
TT4 napisał/a:

Ratuję temat:





link do tego filmu poprosze

Filogyna

2017-12-07, 16:50
100Burned napisał/a:



Ssiesz im pały za możliwość przejażdżki mercedesem, beemką lub innym lexusem?



poligon6 napisał/a:

"Mieszkam obok arabów. Jedyna rzecz, która wk***ia wszystkich mieszkających obok mnie, to ich mercedesy, bmki i inne lexusy :'(. Jakby te arabskie studenciaki na złość naszej klasie pracującej je eksponowali."

A potem się obudziłaś z kisielem w gaciach.



Jeśli chcecie, mogę wam dać namiary na blok, w którym mieszka sporo arabskich studentów :) . I już mnie nie obchodzi, co będziecie robili, by się z nimi przejechać.


Btw, nie wiem, czy zdajecie sobie sprawę z tego faktu, lecz samochody w zdecydowanej większości przypadków podniecają wyłącznie facetów :) .

100Burned napisał/a:




Nie możesz zaakceptować swojego homoseksualizmu? Przykre.

Gdybyś mnie kopnął to byś miał nogę wyj***ną na plecy. Może dobry chirurg i ortopeda by poskładali ją do kupy ale nie wiem czy mógłbyś wtedy ładnie dupę wypinać jak by ci się noga nie zginała w kolanie. Musiałbyś się oddawać ,,na kłodę"

Dla nieudaczników każdy dzień jest zły, dlatego piją. I tak w kółko.



O, i szczekać potrafi!

Wiewór

2017-12-07, 18:01
@up Nie wdawaj się z nimi w dyskusję. To są dwa z czterech sadolowych błaznów :D
Na dodatek 100burned "dalit" jest homoseksualistą i ciągle wszystkich zaczepia propozycją robienia lachy.

TB303

2017-12-07, 18:08
Abraxus napisał/a:

@up Nie wdawaj się z nimi w dyskusję. To są dwa z czterech sadolowych błaznów :D


Hmm... janlew, poligon6, 100Burned, a kto czwarty?

TB303

2017-12-07, 18:14
No tak, zapomniałem o rogaczu :amused:

Filogyna

2017-12-08, 01:53
TB303 napisał/a:


Hmm... janlew, poligon6, 100Burned, a kto czwarty?



janlew to ten od żydów, poligon6 i 100burned od pedałów... A kim jest ten czwarty?

Wiewór

2017-12-08, 07:38
@up psychofan katoprawicy i PIS.
Napisz coś na PIS w komentarzu to zaraz wypełźnie ze swojej jamy i się rzuci w amoku, żeby Ci przegryźć tętnice.

100Burned

2017-12-08, 14:52
Filogyna napisał/a:


O, i szczekać potrafi!



Ucieszyłaś się na myśl że będziemy w stanie się porozumieć?


Mimo że potrafię szczekać, z sukami nie gadam.