18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

adamZjeb

2017-12-06, 00:37
Ja nawet wolę mieć małego pindola niż sąsiada ciapciaka,

TB303

2017-12-06, 00:41
A ja wole mieć domek gdzieś na wyp*zdowie, z dala od ludzi, bo was, k***a, nienawidzę ch*je :amused:

Szparas

2017-12-06, 01:41
Każdy kto bazgrze na przystanku czy jakimkolwiek miejscu publicznym zasługuje na typowy los da Silvy z harda

nowynick

2017-12-06, 07:59
dobrze że mazanie przystanków to nie chamstwo...

Wiewór

2017-12-06, 08:44
Jak wy pie**olicie to mi się słabo robi :homer:
Mieszkałem kilka lat koło menela. Nie wiecie k***a o czym mówicie.
j***ło z jego mieszkania jak z murzyńskiej chaty. Raz jak mi listonosz stał pod drzwiami i miałem podpisać papiery to powiedział, że musimy wejść do środka i zamknąć drzwi bo zaraz zwymiotuje.
Wiecznie leżał zasrany i ulany pod drzwiami jak mu brakło sił, żeby się wczołgać na jamę. Srał w zsypie i w windzie. Za którymś razem jak naszczał w windzie to mi puściły nerwy. Poszedłem do niego do domu i mu powiedziałem, że jeszcze raz się k***a wyleje w windzie to mu spuszczę taki wpie**ol jakiego od kolegów nawet nie dostał.
Policja i miejscy zamykali go na dołku na 72 h, żeby ludzie w bloku mieli kilka dni spokoju.
Z jego nory wyłaziły stada prusaków i karaluchów wielkie jak k***a mać.
Dzielnicowy nocował u niego pod drzwiami bo by mu paliwa w suce nie starczyło na wieczne dojazdy bo menda wiecznie robiła przypał.
Trzy razy w miesiącu podpalał mieszkanie. Raz już był taki pożar, że ludzie stali pod oknami i patrzyli na dym i ogień buchający z mieszkania. PSP przyjechało Hurricanem 306 bo myśleli, że trzeba będzie ludzi ewakuować z bloku przy pomocy wysięgnika bo na klatce nie było już nic widać bo był taki dym. Mieliśmy wtedy szczęście,, że miałem mieszkanie obok niego i wyczułem dym.
Wreszcie po latach zapił się na śmierć. Jak się mieszkańcy dowiedzieli, że zdechł to trzy dni tańczyli pod blokiem z radości.

Jeśli muzułmanie nie robili przy przypału to wolał bym mieszkać obok nich niż obok pijaka.

support3

2017-12-06, 08:47
Hogger napisał/a:

Arabowie w Lublinie to pół biedy bo to sami studenci i nie przyjechali po zasiłki , pracuje w klubie i są w miarę kulturalnymi ludźmi



Oni zawsze są mili i spokojni kiedy jest ich niewielu, problemy zaczynają się kiedy jest ich więcej. Pamiętaj jeden klocek w zapchanym kiblu to nie problem, problemem jest wylewające się szambo.

Zadi_

2017-12-06, 09:31
Abraxus,

Wiewór

2017-12-06, 10:12
@up Będę na ciebie mówił dalit, żebyś codziennie przypominał sobie gdzie jest twoje miejsce.

100Burned

2017-12-06, 10:36
Abraxus napisał/a:

@up Będę na ciebie mówił dalit, żebyś codziennie przypominał sobie gdzie jest twoje miejsce.



W twoim przypadku najlepiej byłoby mówić do mnie ,,Panie".

banerr

2017-12-06, 11:41
@Abraxus
Na takiego menela jest prosty sposób. Należało podrzucić do meliny tak pół litra metanolu w butelce po gorzale i po sprawie.

Wiewór

2017-12-06, 11:42
"Panie" a się ciebie żarty trzymają.
Dalit nie pajacuj :-D

Apolityczny

2017-12-06, 17:40
Ja tam wolałbym nie mieszkać obok żadnego z nich.

Filogyna

2017-12-07, 03:27
Mieszkam obok arabów. Jedyna rzecz, która wk***ia wszystkich mieszkających obok mnie, to ich mercedesy, bmki i inne lexusy :'(. Jakby te arabskie studenciaki na złość naszej klasie pracującej je eksponowali.

100Burned

2017-12-07, 10:22
Filogyna napisał/a:

Mieszkam obok arabów. Jedyna rzecz, która wk***ia wszystkich mieszkających obok mnie, to ich mercedesy, bmki i inne lexusy :'(. Jakby te arabskie studenciaki na złość naszej klasie pracującej je eksponowali.



Ssiesz im pały za możliwość przejażdżki mercedesem, beemką lub innym lexusem?

poligon6

2017-12-07, 10:25
"Mieszkam obok arabów. Jedyna rzecz, która wk***ia wszystkich mieszkających obok mnie, to ich mercedesy, bmki i inne lexusy :'(. Jakby te arabskie studenciaki na złość naszej klasie pracującej je eksponowali."

A potem się obudziłaś z kisielem w gaciach.