18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Maciek i oceny za aktywność

TomdeX • 2013-04-08, 21:05
Zobaczcie jak to wystawiało się oceny za aktywność w mojej byłej szkole... Gościu był przesympatyczne, mając 3,4 wystawił mi na koniec 2, bo jako że mieliśmy 5 godzin tygodniowo to ocen musiało być 5+1 czyli 6, więc skończyłem z ocenami na poziomie 3,4,1,2,1,1... ;]
Poniżej nadrabianie ocen:


A po wystawieniu ocen Maciek miał wolne i wyj***ne na wszystko:


Wybaczcie tą jakość, ale filmik mają po kilka dobrych lat.

zerwikaptur

2013-04-08, 21:16
ja jebie zajebisty nauczyciel ja od technologi miałem podobnego za czesci do maluch potem cienkociete dawał oceny ,pamietam jak za wał z tłokami zaliczył mi półrocze

Piooner

2013-04-08, 21:21
z Drugiego filmiku jaki track bo chodzi mi po głowie ale chyba sobie nie przypomnę ?

Ulvar

2013-04-08, 21:27
to jakiś jebnięty dres przyprowadził patologicznego ojca do szkoły i robią sobie jaja? czy naprawdę nauczyciel, który tylko podpuszcza tych zjebów jeszcze bardziej ;o?
co to za szkoła? boże..
przedmiot "podstawy chamstwa" czy co?

hr...........ns

2013-04-08, 21:28
to chyba szkoła "w" poprawczaku

TomdeX

2013-04-08, 23:10
Ulvar napisał/a:

to jakiś jebnięty dres przyprowadził patologicznego ojca do szkoły i robią sobie jaja? czy naprawdę nauczyciel, który tylko podpuszcza tych zjebów jeszcze bardziej ;o?
co to za szkoła? boże..
przedmiot "podstawy chamstwa" czy co?



Facet nauczał podstaw elektrotechniki, nie wiem czy nadal uczy, bo miał atak serca i wrócił co prawda, ale uczył już mało, a gościu miał wyj***ne na wszystko, bo mu brakował tylko 2-3 lat do emeryturki i nie mogli go zwolnić.

Pamiętam, jak opowiadał historyjkę, jak mu chcieli zaj***ć malucha i chwycił za rurę taką PCV i zaczął gonić tych sk***ieli, ale nie pamiętam jak to się skończyło.
W każdym razie, gościu to nie ściema, pamiętam, jak to szło się do ubikacji, a faktycznie jechało się do Intermarche po kurczaka i później się wracało na lekcje i opie**alało się takie kurczaka z bułeczkami....

straatveger

2013-04-08, 23:41
Hahha, ale to poj***ne :D

Przyszedł jakiś żul do szkoły, albo jakiś naj***ny woźny, a oni go wkręcili, że jest nauczycielem DOBRRE :D

Piwo k***a bo dawno nie widziałem, żeby się nauczyciel tak zachowywał

De...........K2

2013-04-09, 01:04
Za drugi filmik piwo ;)

Zl...........ny

2013-04-09, 01:36
Nauczyciel? Toż to zwykły wulgarny parch, pewnie były SBek, już nie wspominając o tej hołocie ryczącej w tle. Sam chodziłem do technikum, miałem w szkole również zawodówki, ale aż takiego bydła jak żyje nie widziałem.

Silnoręki

2013-04-09, 01:38
Nie no rozj***ło mnie na kawałeczki :O

alfLeso

2013-04-09, 02:06
zerwikaptur napisał/a:

ja jebie zajebisty nauczyciel ja od technologi miałem podobnego za czesci do maluch potem cienkociete dawał oceny ,pamietam jak za wał z tłokami zaliczył mi półrocze



Hmmmm, za wał z tłokami powiadasz...

Charles_Manson

2013-04-09, 02:11
Ulvar napisał/a:

to jakiś jebnięty dres przyprowadził patologicznego ojca do szkoły i robią sobie jaja? czy naprawdę nauczyciel, który tylko podpuszcza tych zjebów jeszcze bardziej ;o?
co to za szkoła? boże..
przedmiot "podstawy chamstwa" czy co?



Żebyś zaraz zawału książę k***a nie dostał.

TomdeX napisał/a:

Pamiętam, jak opowiadał historyjkę, jak mu chcieli zaj***ć malucha i chwycił za rurę taką PCV i zaczął gonić tych sk***ieli[...]



Historyjka pewnie i prawdziwa tyle, że rurką pcv to by raczej niewiele wskórał, pewno gazrurą ich pogonił :->

theolympah

2013-04-09, 06:43
jak mial facet z debilami to wiedzial na co moze sobie pozwolic.