18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Maciek i oceny za aktywność

TomdeX • 2013-04-08, 21:05
Zobaczcie jak to wystawiało się oceny za aktywność w mojej byłej szkole... Gościu był przesympatyczne, mając 3,4 wystawił mi na koniec 2, bo jako że mieliśmy 5 godzin tygodniowo to ocen musiało być 5+1 czyli 6, więc skończyłem z ocenami na poziomie 3,4,1,2,1,1... ;]
Poniżej nadrabianie ocen:


A po wystawieniu ocen Maciek miał wolne i wyj***ne na wszystko:


Wybaczcie tą jakość, ale filmik mają po kilka dobrych lat.

bo...........30

2013-04-09, 07:54
ohp to nie szkoła, to stan umysłu :D

werther

2013-04-09, 08:06
TomdeX napisał/a:



Wybaczcie tą jakość, ale filmik mają po kilka dobrych lat.



Jakość można wybaczyć, ale pisania TĄ jakość - nigdy.
Ale nic dziwnego, widać jaka szkoła, nie dla orłów...

spokospokojuzschodze

2013-04-09, 08:08
a według mnie gościu jest przyjemny, na bank się dałoby dogadać z ocenami, albo dobrze nauczyć jak się chciało(tylko komu chce w technikum :D )

Sz...........jk

2013-04-09, 08:28
Hłe hłe, a ja miałem nauczycielke od matmy, która stawiała szmaty za brak obecności na zajęciach dodatkowych (prowadziła 2x w tygodniu). Pod koniec klasy maturalnej wyglądało to u mnie mniej więcej tak:
- oceny ze sprawdzianów i kartkówek 4, 4, 5, 2
- ocena z zadania domowego 5
- oceny za nieobecności na zajęciach dodatkowych 1, 1, 1, 1... n.
- ocena na koniec 2
Tłumaczenie nauczycielki? Trzeba było chodzić na zajęcia dodatkowe, nawet powiedziała mi, że wstawi 3 jak coś tam zrobie. Odpowiedziałem, że jak chce to niech wstawia 2 bo to akurat najmniej świadczy o moich umiejętnościach. Oczywiście mature zdałem z bardzo dobrym wynikiem. p*zda postawiła 2 wszystkim, którzy podchodzili do matury, nienawidziła naszej klasy, w sumie nie wiem z jakiego powodu, ale takich nauczycieli powinno się wypie**alać ze szkół. Tu gościu też poleciał troche w ch*ja.

Jak dyrektorka dawała mi dyplom za wyniki w nauce to się zapytała czy mi nie wstyd mieć 2 z matmy (jedyny przedmiot z 2 na koniec jaki miałem) w Technikum Informatycznym. Powiedziałem tylko żeby spytała się nauczycielki. Wiecie co jej ta pinda powiedziała? Heh, że nie chodziłem do niej na lekcje. Co z tego, że byłem na każdej lekcji zgodnej z planem, a nie byłem tylko na dodatkowych bo nie widziałem w tych lekcjach sensu.

Takich mamy nauczycieli w Polsce, oceniają subiektywnie, uczeń to dla nich zwyczajny śmieć, ot taka rubryka w dzienniku, a nie człowiek. Oczywiście jest spora grupa normalnych nauczycieli, ale trafiają się tacy, co mają odchyły od normy większe niż mieszkańcy zakładów zamkniętych dla psychicznie chorych.

speedi93

2013-04-09, 09:54
Nauczyciele od elektrotechniki są po prostu zajebiści mnie uczył żeński odpowiednik tego gościa... :D

I_am_what_I_am

2013-04-09, 10:56
koniec roku, wystawanie ocen z polskiego, autentyk ;)

N - XXX, jak się oceniasz?
U - Między 2 a 3
N - 4 to ja Ci nie dam

Pestycyd

2013-04-09, 11:02
Dlatego oceny nie odzwierciedlają nigdy tego czego umiesz, ani żaden test. Jest to typowo komunistyczny system nauczania gdzie masz się dostosować do widzimisię nauczyciela. Ja też zdałem maturę a nienawidziłem tego reżimu szkolnego i oceniania kogoś po okładce przez co miałem słabe oceny (bo się nie dostosowałem). O tym że na studiach mam dość dobre oceny to też to występuje. Prawda jest taka że system oceniania w szkołach leży.

TomdeX

2013-04-09, 11:52
werther napisał/a:


Jakość można wybaczyć, ale pisania TĄ jakość - nigdy.
Ale nic dziwnego, widać jaka szkoła, nie dla orłów...



Nie ma co, zajebiście jest napisać post, byle by pokazać jaki to ja fachura z polskiego byłem...
A co do szkoły... jeśli coś cię szkoła średnia nauczyła to palić trawkę, bo z pewnością nie nauczyła życia.

wściekły_koleś

2013-04-09, 12:44
"Nauczyciel? Toż to zwykły wulgarny parch...''
Ojej czy on przeklina? Już tu nie wchodzę.Myślałem, że to spoksik stronka, a tu słyszę takie okrutne słowa.
A tak na poważnie widać, że bierze to wszystko na luzie lepszy taki dziadek niż jakiś/aś pedancik,ekstremista "super doktorat z superwszystkiego" mimo to Chwała Ambitnym Nauczycielom z podejściem do młodzieży.

Jab7kO

2013-04-09, 13:02
Podstawowe pytanie. Tym filmikiem żalisz się czy chwalisz ? Dla mnie taki nauczyciel to porażka, z całym szacunkiem dla "luzu" jaki prezentuje. Wyj***ne w tym momencie mam, czy mu brakuje 2 lat do emeryturki. To nie mój problem.Więcej takich perełek, a hasło "Z moim wykształceniem, pracy w Polsce dla mnie nie ma" będzie wypowiadał co 2 Polak.

TomdeX

2013-04-09, 13:28
Cytat:

Podstawowe pytanie. Tym filmikiem żalisz się czy chwalisz ? Dla mnie taki nauczyciel to porażka, z całym szacunkiem dla "luzu" jaki prezentuje. Wyj***ne w tym momencie mam, czy mu brakuje 2 lat do emeryturki. To nie mój problem.Więcej takich perełek, a hasło "Z moim wykształceniem, pracy w Polsce dla mnie nie ma" będzie wypowiadał co 2 Polak.


Powiem tak, na wszystkich zajęcia czegoś takiego nie odpie**alał, jak się chciało to można było się czegoś od niego nauczyć.

bl...........ed

2013-04-09, 15:45
j***na patologia i tyle

OgarStaryx2

2013-04-09, 16:02
Też miałem spoko nauczyciela co za noże do tokarki dawał 5 :D tylko tym co przynosili... Jak ktoś nie przyniósł to przecież bani nie dostał :)
Szkoła. To były czasy

merquto

2013-04-09, 16:21
Piooner napisał/a:

z Drugiego filmiku jaki track bo chodzi mi po głowie ale chyba sobie nie przypomnę ?



Elektrochemie LK - Schall (Clubbasse remix)

Bo...........aS

2013-04-09, 19:14
Konior Leszno?