18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łysy i Ferrari

baronturbina • 2024-04-07, 00:45
Upośledzony, łysy gość dochodzi podczas jazdy.


KosmatyHui

2024-04-07, 01:24
Ja wiem czy to takie fajne? Czy jest sie czym ekscytowac? Zwykle za drogie padlo, ktore jebie sie strasznie i robi za duzo halasu.

Zobaczcie taki kibel. 50cc czystej furii zazwyczaj dwusow. +70% do wyrwania 16 latki. A jakie emocje przy 50/h gdy zderzasz sie z ciezarowka. ;) Albo z czymkolwiek :D

PsikutaBezS

2024-04-07, 01:33
Z pokolenia na pokolenie:
"Na początku 2008 r. świat Macieja Zientarskiego zupełnie się zawalił. Dziennikarz, prowadząc Ferrari 360 Modena w Warszawie, doprowadził do tragicznego wypadku, w którym zginął jego przyjaciel, Jarosław Zabiega. On sam nigdy nie wrócił do pełnej sprawności. Teraz stanowczo apeluje do kierowców o rozważną jazdę".

majeńka

2024-04-07, 01:43
Jak ja nie cierpię takich filmów bez happy endu...

samspadaj

2024-04-07, 01:49
przez takie k***y sadol się zwija

baronturbina

2024-04-07, 02:44
samspadaj napisał/a:

przez takie k***y sadol się zwija


Syneczku, co Ty wiesz o sadolu. Jak pierwsze filmy tu lądowały to na dywan wchodziłeś po drabinie. Idź do pracy i pępowinę od ojców odetnij, to wtedy pogadamy.

d-_-bE.Prigozhin61

2024-04-07, 03:02
baronturbina napisał/a:

Syneczku, co Ty wiesz o sadolu. Jak pierwsze filmy tu lądowały to na dywan wchodziłeś po drabinie. Idź do pracy i pępowinę od ojców odetnij, to wtedy pogadamy.



k***a odezwał się dorosły. Wniosłeś już opłatę za serwis? JAK NIE TO STUL JAPĘ

Zombiekiller

2024-04-07, 03:19
Jakbym miał 7 a najlepiej 8 cyfr na koncie to jarałbym się jazdą takim sprzętem, jakbym miał mniej to więcej obaw czy tego nie skasujesz bo zbankrutujesz. Jesteś bogolem to ferrari spoko, jak nie to lepiej się ograniczyć do jakiegoś camaro albo po prostu zwykłego auta w GTC czy coś tego typu. Ale widać że ciśnie ładnie.

radek225

2024-04-07, 05:47
KosmatyHui napisał/a:

Ja wiem czy to takie fajne? Czy jest sie czym ekscytowac? Zwykle za drogie padlo, ktore jebie sie strasznie i robi za duzo halasu.
Zobaczcie taki kibel. 50cc czystej furii zazwyczaj dwusow. +70% do wyrwania 16 latki. A jakie emocje przy 50/h gdy zderzasz sie z ciezarowka. Albo z czymkolwiek



Jest się czym jarać, bo Ferrari to legenda motorsportu, designu i marka sama w sobie, jak adidas, cola, czy gillete. Myślisz obuwie sportowe - adida. Myślisz napój gazowany - cola. Myślisz maszynka do golenia - gillete. Myślisz auto sportowe - Ferrari. Mając od ch*ja kasy nie kupiłbym ferrari głównie ze względu na to, że sk***ysyny pozywają właścicieli swoich auto o wszystko i j***ni te procesy wygrywają. Kupiłbym Lamborghini, ale nie dla lansu tylko dla tego, że kocham spalinową motoryzację, dźwięk V8, V10, V12, V16, W16. Jestem petrolheadem w którego żyłach płynie benzyna. Ty widzisz auto do lansu, ja widzę dzieło sztuki motoryzacji, owoc kilkudziesięciu lat doświadczeń na torach F1 czy le Mans.

PsikutaBezS napisał/a:

Z pokolenia na pokolenie:
"Na początku 2008 r. świat Macieja Zientarskiego zupełnie się zawalił. Dziennikarz, prowadząc Ferrari 360 Modena w Warszawie, doprowadził do tragicznego wypadku, w którym zginął jego przyjaciel, Jarosław Zabiega. On sam nigdy nie wrócił do pełnej sprawności. Teraz stanowczo apeluje do kierowców o rozważną jazdę".



Jak masz mózg w dupie, to rozpie**olisz się i zabijesz jadąc samobieżną kosiarką.

Lu...........i2

2024-04-07, 05:51
Tapicerka w tych autach(Ferrari) mocno pachnie owcą (taki zwierzak). Lepsze Porsche

baronturbina

2024-04-07, 07:57
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

k***a odezwał się dorosły. Wniosłeś już opłatę za serwis? JAK NIE TO STUL JAPĘ


Oczywiście że wniosłem. Tyle co twoja dniówka przy sprzedaży kebaba.
Głupcze.

Tyle samo co twojej matce za gałę.

SlimShady

2024-04-07, 08:18
Po za typem co robi głupie minki to nic się w tym nagraniu nie wydarzyło. Więc po co to wstawiać. :roll:

Banowanyzanic

2024-04-07, 09:37
h*jowe te "supersamochody" nawet haka nie mają, żal.

Maxilinexis

2024-04-07, 09:49
A później wielkie zdziwienie że serwis upada

Pawehan

2024-04-07, 09:59
Wygląda na naćpanego srogimi pigulami. A ferrari to złom szmelc . Maclaren robii lepsze wozidełka teraz .

d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

k***a odezwał się dorosły. Wniosłeś już opłatę za serwis? JAK NIE TO STUL JAPĘ



Za taki zj***ny serwis sradistic płacić ??? CHyba was poj***ło gównojady ,i pedały . pie**olcie się .

:-P



:-D