18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łysy fikał...

Jesse.Pinkman • 2021-10-20, 12:14
...ale obiecał, że już nie będzie 8-)

pyotreck

2021-10-20, 12:22
Jak będę się kiedyś bił a wiem że nie będę bo nie umiem i unikam takich sytuacji ale jeśli już to zaproponuje swojemu przeciwnikowi byśmy założyli kaski ochronne na głowę. Oczywiście tych kasków mieć nie będziemy więc ustalimy że spotkamy się jutro o tej samej porze ale z kaskami. Na drugi dzień przejdzie już nam agresja i unikniemy bójki.

Mzimu

2021-10-20, 12:59
pyotreck napisał/a:

Jak będę się kiedyś bił a wiem że nie będę bo nie umiem i unikam takich sytuacji ale jeśli już to zaproponuje swojemu przeciwnikowi byśmy założyli kaski ochronne na głowę. Oczywiście tych kasków mieć nie będziemy więc ustalimy że spotkamy się jutro o tej samej porze ale z kaskami. Na drugi dzień przejdzie już nam agresja i unikniemy bójki.



Typowa p*zda z ciebie.

nowynick

2021-10-20, 13:18
pyotreck napisał/a:

Jak będę się kiedyś bił a wiem że nie będę bo nie umiem i unikam takich sytuacji ale jeśli już to zaproponuje swojemu przeciwnikowi byśmy założyli kaski ochronne na głowę. Oczywiście tych kasków mieć nie będziemy więc ustalimy że spotkamy się jutro o tej samej porze ale z kaskami. Na drugi dzień przejdzie już nam agresja i unikniemy bójki.



Jak kiedyś będę miał okazję zar*chać to zaproponuję z prezerwatywą, oczywiście żadne z nas nie będzie mieć kondoma przy sobie, więc umówimy się na jutro. Na drugi dzień jej przejdzie ochota i unikniemy r*chania... :mrgreen:

PS jak ktoś Ci chce ryja sprać to albo podnieś gardę albo spròbuj załagodzić, bo bez zębów ciężko Ci będzie dogadać warunki jutrzejszej ustawki ;)

Stonka

2021-10-20, 13:53
A ta wsza, śmieć pie**olony chciał łysego kopnąć, ale nawet tego nie umiał. Mimo, że łysy na glebie leżał. Jaka p*zda

Silverface

2021-10-20, 13:55
Ten mały, przeciwnik łysego, to taki mentalny, k***a murzyn. Jak łysy chciał się bić, to ten mały sk***iel się cofał, bo wiedział że dostanie łomot, ale jak ten dresik walnął łysego z zaskoczenia i łysemu świat zatańczył przed oczami, to ta mała k***a, chciała łysego w głowę kopnąć, a że pierdoła taka, to się o własne nogi przewrócił.
Moim zdaniem, wpie**ol w tym starciu, powinien na pewno, dostać ten mały ch*jek za usiłowanie kopnięcia leżącego i zamroczonego w głowię.

wojtekpwse

2021-10-20, 14:36
Jezu jaka ciota nawet leżącego nie potrafi kopnąć.

grudzin7

2021-10-20, 16:43
pyotreck napisał/a:

Jak będę się kiedyś bił a wiem że nie będę bo nie umiem i unikam takich sytuacji ale jeśli już to zaproponuje swojemu przeciwnikowi byśmy założyli kaski ochronne na głowę. Oczywiście tych kasków mieć nie będziemy więc ustalimy że spotkamy się jutro o tej samej porze ale z kaskami. Na drugi dzień przejdzie już nam agresja i unikniemy bójki.



Mzimu napisał/a:

Typowa p*zda z ciebie.



Skoro gość wie, że się nie umie napie**alać i unika takich sytuacji to w czym problem? Lepsze to niż jakieś fikające do każdego jednostrzałowce albo takie mentalne murzyny jak ten kurdupel z filmiku.


piter52

2021-10-20, 17:34
Dałn the street...

SzekspirTP

2021-10-20, 18:17
Mimo wszystko łysy dobrze zrobił, że nie podał łapy temu frajerowi.

Juzwa

2021-10-20, 21:15
Mzimu napisał/a:

Typowa p*zda z ciebie.



Kto walczy i ucieka, ten drugiego dnia walki doczeka.

Wadolek

2021-10-20, 23:08
Jak miałyby mnie ratować takie grube dupska to wolałabym już chyba w spiaczke walnac na dłużej

Cezar87

2021-10-20, 23:30
pyotreck napisał/a:

Jak będę się kiedyś bił a wiem że nie będę bo nie umiem i unikam takich sytuacji ale jeśli już to zaproponuje swojemu przeciwnikowi byśmy założyli kaski ochronne na głowę. Oczywiście tych kasków mieć nie będziemy więc ustalimy że spotkamy się jutro o tej samej porze ale z kaskami. Na drugi dzień przejdzie już nam agresja i unikniemy bójki.



Nie znasz dnia ani godziny i nikt ci sie nie bedzie pytal czy chcesz sie napierdzielac czy nie. Najgorzej jak bedziesz szedl z dziewczyna ( w twoim wypadku chyba raczej z chlopakiem) i ktos jej jebnie, a ty uciekniesz bo sie bic nie umiesz.