18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Luxuria Astaroth, nie lubimy robic live.

lotnik_1 • 2013-04-30, 02:15
Zapewne wszystkim znany jest hymn wszystkich cyganów :) Donatan - Nie lubimy robić.
Jak ktoś nie zna to znajdzie sobie na jutubie ;)

Kto nie lubi Luxurii Astaroth może od razu wyjść. :plzdie:

Tymczasem panna, której urody jestem największym fanem, potrafi zaszaleć na scenie ;) Ma wrodzony talent ;)
Akcja właściwa około 13 sekundy.
Enjoy.



b3h3mot

2013-05-01, 00:30
spojrz na avatar

GKC

2013-05-01, 00:53
"nie lubimy robić", "hymn dla wszystkich Słowian"? Widać że nie wiedzą co mówią. Słowianie byli jednym z najbardziej pracowitych ludów swoich czasów...

oc...........an

2013-05-01, 01:19
GKC napisał/a:

"nie lubimy robić", "hymn dla wszystkich Słowian"? Widać że nie wiedzą co mówią. Słowianie byli jednym z najbardziej pracowitych ludów swoich czasów...



Ba, Europa wschodnia należy do ścisłej czołówki najbardziej pracowitych narodów świata:

1. miejsce ofc Chiny (u nich to nawet emerytur i rent nie ma)
2. Polska
3. Tajwan
4. Ukraina

na siódmym bodajże Rosja. Francja na 30, UK na 28, Niemcy na 15, USA na 41... ;)


My słowianie lubimy z jakiegoś powodu chwalić się jakie to z nas nieroby i alkohochlicy, ale prawda jest taka, że zapie**alamy jak poj***ni. Gdyby nie sk***ysyny Niemiecko-Brytyjsko-hamerykańskie, które nasłały na Rosję Lenina, to ominąłby nas komunizm i bylibyśmy najpotężniejszymi krajami świata.



To właśnie przez takie pseudo raperskie k***y jak ten cały Chójnatan ciągle jeszcze myślimy o sobie jak o nacji ćpunów, alkoholików i nierobów... j***ć Polski rap. 8-)

bary110

2013-05-01, 05:37
ty na serio sie tym gownem jarasz?

Święta Maria

2013-05-01, 11:45
Cytat:

bo tam to nawet ulubienica portalu WP.PL, pani Natalia Siwiec ledwo trafiła



Natalia Siwiec nawet nie imitowała walenia konia i opie**alania gały na maselnicy w jednym. :amused:

KwusheR

2013-05-01, 11:55
Gdyby nie Percival nie byłoby tej płyty. A o to jak ich potraktowano przez Waszego idola Downatana:

Cytat:

Z przykrością informujemy że zapowiadane koncerty z pod znaku Równonoc odbędą się bez naszego udziału. Nasz udział w całym projekcie był wielokrotnie pomijany, żadne obietnice związane z naszym udziałem zarówno w projekcie jak i w koncertach nie zostały dotrzymane a na koniec odmówiono nam przyrzeczonego już 3 miesiące temu honorarium. Wobec takiego postawienia sprawy wycofujemy się z tego cyrku, co wielu naszych fanów przyjmie zapewne z radością :)

Tych którzy chcieli zobaczyć właśnie nas, ogromnie przepraszamy :(
Z naszej strony zrobiliśmy wszystko co było możliwe żeby dla Was zagrać. Niestety jak zwykle dla wielkiego show businessu, szeregowy słuchacz i fan jest ... sami wiecie czym :/ a pol-playback jest tańszy niż żywy zespól, bo nic nie kosztuje :/

Za to teraz już nic nie przeszkodzi nam w pracy nad "Svantevitem", a co jest bardzo istotne - pierwszy klip promujący nowy album jest już prawie gotów i już niedługo ogłosimy datę premiery!!!

Zapraszamy również na kolejne koncerty trasy "Dominus Svantevitus Tour 2013", której moc i energia przeszła już teraz do legendy :) Na zachętę zapraszamy do lektury relacji ze środowego występu Korpiklaani który mieliśmy przyjemność otwierać. Wzmianka jest krótka ale jakże ciepła i konkretna (nie to co przy niektórych innych projektach ;) )


hell.no

2013-05-01, 18:14
@lotnik_1

1. Primo
2. Secundo
3. Tertio
4. quatro

Do ch*ja pana...

PanAndrzej

2013-05-01, 21:08
Rodzice muszą być dumni.














Co ja pie**olę, ale bym ją wyłomotał.

slawek763

2014-04-05, 23:32
Jedyny wywiad w internecie który odpowiada poziomowi tej głupiej kobiety. Beka podobno jest :D Produkcja własna


Hardcor922

2014-04-05, 23:41
pie**olona "księżniczka'', do gimnazjum k***a do gimnazjum

Escove

2014-04-06, 00:02
dupa fajna, ale tępa jest.

tonieja

2014-04-06, 00:10
jest tak samo tępa jak ci co myślą, że to nie ściema

Zizi857

2014-04-06, 00:52
Czy mnie to tylko wk***ia , jak ten lachociąg mlaska k***a po każdym wypowiedzianym słowie ?