18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Luxuria Astaroth, nie lubimy robic live.

lotnik_1 • 2013-04-30, 02:15
Zapewne wszystkim znany jest hymn wszystkich cyganów :) Donatan - Nie lubimy robić.
Jak ktoś nie zna to znajdzie sobie na jutubie ;)

Kto nie lubi Luxurii Astaroth może od razu wyjść. :plzdie:

Tymczasem panna, której urody jestem największym fanem, potrafi zaszaleć na scenie ;) Ma wrodzony talent ;)
Akcja właściwa około 13 sekundy.
Enjoy.



LilL

2013-04-30, 17:30
wstyd i żenada nie mam nic więcej do dodania.

bujaszaka

2013-04-30, 22:52
I to k***idło ma prezentować kulturę słowian? Przykre. Umysłowe zimbabwe...

P.S

Luxuria lubi robić :amused:

teken

2013-04-30, 23:02
rodzice pewnie dumni.

Doomik

2013-04-30, 23:02
weź wypie**alaj z tym buraczanym chłamem i jedną z większych pomyłek w RP jeżeli chodzi o muzę i o diamentową płytę. Komedia k***a, co sobie zagramanicą pomyślą, jak u nas taki badziew siedzi rok na olisie :(

Captain's Burger

2013-04-30, 23:06
Ona jest tępa jak but z lewej nogi, albo i gorsza. Wystarczy poszukać na yt jakichś wywiadów z Donatanem, gdzie ona także się udziela. Na filmiku widać jakieś zwarcie w mózgu, albo odruch bezwarunkowy. :P

oshik

2013-04-30, 23:09
Ale sobie dziewczyna zj***ła reputacje. Powiem szczerze, że wolałbym tego nie widziec bo lubiłem ją za klipy z Równonocy. Żenua.

sqnk

2013-04-30, 23:09
przecierz ona ser robi z mleka a nie lody co wy... 15 lat temu na wsi nie byliscie ..

PTX

2013-04-30, 23:41
się k***a wszyscy napinacie,a gdyby wam się wypiela to byście r*chali, aż by się wam uszy trzęsły...

La...........ot

2013-04-30, 23:41

Lord_Rzeźnik

2013-04-30, 23:50
Gdyby Percival nie przyjął propozycji współpracy, to do dziś pewnie nawet nie wiedziałbym, że jest ktoś taki, jak Donatan :p

wściekły_koleś

2013-04-30, 23:52
Co do paniusi to kolejna,fajna k***eczka,która "czerpie" ile może(gif foki pasuje jak ulał) ze swoich pięciu minut,a co do klipu to nie ogarniam tego nowego hh dla mnie ostry,WFD,Ajks,liroy i parę starych ekip to było COŚ...coś więcej niż "big ass bitch" w teledysku,by nacieszyć oczy sceptyków tej sceny.

czaspogardy

2013-05-01, 00:24
Ja słucham rapsów ale propo gównonocy:

Percival odj***li całą robotę a grubas chory na permanentne przyklejenie okularów do ryja tylko pociął ich na kilkunastosekundowe (!) sample, podłożył bębny i efekty i już wielki k***a producent. Gości zaprosił ch*jowych. Jedynie 3W daje radę, reszta nawija w stylu "jestem słowianinem więc piję". Do tego wziął tą kurewkę Luxurie i zrobił z niej mordę tego projektu. Percival współpracę zerwał, gdyż Danutan nie wywiązał się z umowy, nie promował, hajsu nie dał itp. No cóż, w połowie rusek, oni walenie w ch*ja mają we krwii.

Najśmieszniejsze jest to, że ta płyta niedawno osiągnęła status diamentowej. Gimby nie śpią. Rapowi to jednak lepiej chyba jest w podziemiu.

No ale fakt- Luxurie to bym j***ł.