18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lusterka szkoda

InnyName • 2020-01-27, 21:16
No szkoda trochę tego lusterka, PZU trzeba wezwać bo bez to nie pojedzie :(
j***ć stare baby prądem


LaChupacabra

2020-01-28, 00:35
Ona jeszcze tego nie wie ale może miała udar i stąd taka akcja.

~Velture

2020-01-28, 01:40
Super postawa. Nic nie widziałem, nic nie słyszałem, nie dzwonimy nigdzie...

Nie k***a. Dzwonisz z miejsca na policję bo jeśli nie jest naj***na albo naćpana to jeszcze gorzej i policja powinna z miejsca lejce jej zabrać.
No samemu raz k***a przyj***łem w latarnię tyłem ale po uderzeniu skończyły się moje manewry a ta przyj***ła w kilka ogrodzeń i finalnie na jakiejś stodole czy tam garażu wylądowała.

Dzwonić na policję zawsze! Od razu notatka służbowa i lecisz do jej ubezpieczyciela mając dowody a nie później pie**olić się na zasadzie "no jakoś się dogadamy".
OC pokryje wszystkie szkody wszystkich poszkodowanych a jak nie ma OC albo naj***na czy ch*j wie co to fundusz gwarancyjny pokryje a później z niej ściągnie.
Bez policji to zgłosisz szkodę a ona powie, że nie ona albo ch*j i się nie przyznaje i jesteś w czarnej piździe.
Tak masz jasną i klarowną sytuację a nawet jak się nie przyzna a policja na miejscu uzna ją za winną to i tak ubezpieczyciel wypłaci hajs nawet jak ona się nie przyzna i będzie po sądach latać i przedłużać.

kamilja

2020-01-28, 06:24
Terkowski ch*j, sałatki szkoda

jasiek.kulaga

2020-01-28, 08:01
a to nie jest ta babka co psychicznie chora, policjant ja zatrzymal i wzywal karetke?

martils

2020-01-28, 08:59
NataliaW napisał/a:

Wiem że wszędzie Cisna po kierowcach BMW, bo rzeczywiście jeżdżą brawurowo i niebezpiecznie... Ale najgorsi kierowcy to kierowcy francuskich samochodów, nie znają się na autach i tym bardziej nie potrafią prowadzić, nie jeżdżą brawurowo ale po prostu niebezpiecznie bo nie ogarniają. Tu przyklad



Właśnie wypisywanie takich bzdur świadczy o tym że kobiety są mniej inteligentne od mężczyzn

Ziomee22

2020-01-28, 09:01
Taa na mrozie będzie myła pie**oli ...

nano50

2020-01-28, 10:15
~Velturek napisał/a:

Super postawa. Nic nie widziałem, nic nie słyszałem, nie dzwonimy nigdzie...
Nie k***a. Dzwonisz z miejsca na policję bo jeśli nie jest naj***na albo naćpana to jeszcze gorzej i policja powinna z miejsca lejce jej zabrać.
No samemu raz k***a przyj***łem w latarnię tyłem ale po uderzeniu skończyły się moje manewry a ta przyj***ła w kilka ogrodzeń i finalnie na jakiejś stodole czy tam garażu wylądowała.
Dzwonić na policję zawsze! Od razu notatka służbowa i lecisz do jej ubezpieczyciela mając dowody a nie później pie**olić się na zasadzie "no jakoś się dogadamy".
OC pokryje wszystkie szkody wszystkich poszkodowanych a jak nie ma OC albo naj***na czy ch*j wie co to fundusz gwarancyjny pokryje a później z niej ściągnie.
Bez policji to zgłosisz szkodę a ona powie, że nie ona albo ch*j i się nie przyznaje i jesteś w czarnej piździe.
Tak masz jasną i klarowną sytuację a nawet jak się nie przyzna a policja na miejscu uzna ją za winną to i tak ubezpieczyciel wypłaci hajs nawet jak ona się nie przyzna i będzie po sądach latać i przedłużać.



To jego sąsiadka, którą zapewne zna całe życie. Musiałby być ostatnim sk***ielem, żeby dzwonić na policję. ch*j, stało się i tyle. Pewnie więcej już nie wsiądzie za kółko nigdy, bo takie sytuacje to znak, że masz już k***a kluczyków nie dotykać. Po ch*j jeszcze staruszkę po sądach ciągnąć i nerwów jej dokładać? Nie mierz wszystkich swoją miarą. Ty byś zadzwonił, on nie. Tyle.

camson

2020-01-28, 10:59
Black Snake napisał/a:

Po 0.7L na dwóch przeparkowywałem auto na podwórku i k***a nic a ta trzeźwa poszła umyć i przej***ła 3 podwórka, auto skasowane, płoty rozj***ne. JAK?! Obowiązkowe testy na prawko co 5 lat powinny być. I jeszcze k***a na tej samej drodze obowiązują normalnych kierowców te same ograniczenia prędkości co takich starych dziadów -.-


O k***a mamy bohatera prosto z gimbazy. A skąd wiem, że z gimbazy? Bo tylko im imponuje pie**olenie ile to się nie wypiło. 0.7 na dwóch i dał radę jechać. j***ny superman. Ja do 0.7 na dwóch nie siadam, bo szkoda się smrodzić...

HackerAGD

2020-01-28, 17:34
LaChupacabra napisał/a:

Ona jeszcze tego nie wie ale może miała udar i stąd taka akcja.




Żaden udar, skrzynia automat i baba za kierownicą, prosty przepis na rozj***nie połowy osiedla.

InnyName

2020-01-28, 22:02
kulwojtek napisał/a:

Kurła... Zj***łeś film jak jasny ch*j... Umiesz trzymać telefon? Dobrze, żeś siebie nie nagrywał...



pie**ol się, napisz to pod filmikiem na YouTube śmietniku