18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Lusterka szkoda

InnyName • 2020-01-27, 21:16
No szkoda trochę tego lusterka, PZU trzeba wezwać bo bez to nie pojedzie :(
j***ć stare baby prądem


tarcer123

2020-01-27, 21:21
ch*j z tym. Szkody tylko materialne.
Ale gdyby rozjechala kogos na przejsciu?

Dlatego takie węgle nie powinny poruszac sie po drogach.

garota

2020-01-27, 21:30
Kargule 2020, Rodzinna Tradycja. Nowy film Patryka Vegety.

mariusz3pl

2020-01-27, 21:32
Przynajmniej to ,,k***a jego mać'' szczere i prawdziwe :mrgreen:

hiqq

2020-01-27, 21:38
A co ten gość to tak poważnie czy sobie jaja robił, jeszcze matoł chciał przejechać jej samochodem heh j***ć starą nie nadaje się do jazdy koniec kropka niech wypie**ala szaliki dziergać a jedyne co może prowadzić to balkonik z pokoju do kibla . .. . :evil:

ProVVe

2020-01-27, 21:58
Trochę żal mi jej było do momentu "k***a jego mać"... Wtedy wiem z jaką babciną mam do czynienia

zdun

2020-01-27, 21:58

Ona chyba też.

Black Snake

2020-01-27, 22:24
Po 0.7L na dwóch przeparkowywałem auto na podwórku i k***a nic :D a ta trzeźwa poszła umyć i przej***ła 3 podwórka, auto skasowane, płoty rozj***ne. JAK?! Obowiązkowe testy na prawko co 5 lat powinny być. I jeszcze k***a na tej samej drodze obowiązują normalnych kierowców te same ograniczenia prędkości co takich starych dziadów -.-

korowiow777

2020-01-27, 22:30
Siermięga zamiast drive wsteczny wbiła - efekt panika, gaz do dechy i lipa...

bravoteampolska

2020-01-27, 22:38
I zrobił chłop największy błąd jaki mógł zrobić. Trzeba było wezwać policję. A jakby na podwórku bawiły się dzieci to wgniotłaby je w ścianę. Bo tylko auto rozbiła, na szczęście że nikogo na tym podwórku nie było. Jak taka osoba może siąść za kółko . Co żeby zabrać jej prawko to trzeba czekać aż zabije człowieka. Ta sytuacja ewidentnie dała do zrozumienia że babcia babcia z całym szacunkiem ale już nie ten wiek na wojaże za kółkiem

Wicie jak wygląda dziecko dwu letnie przejechane przez samochód, ja wiem trzymałem na rękach jak umierało. A wiecie jak do tego doszło, głupia k***a baba j***na wprowadziła auto na podwórko wyłożone kostką z podjazdem pod górkę do garazu. Zaparkowała przed garażem i nie zaciągnęła hamulca. Dziecko dwu letnia dziewczynka biegała po podwórku a auto zaczęło się cofać. Starczyło głupie 3 km/h a dziecko zostało najechane przez tylne koło w pasie.
Masywny krwotok do otrzewnej, przek***iony widok .

jawaskocham1

2020-01-27, 22:42
Black Snake napisał/a:

Po 0.7L na dwóch przeparkowywałem auto na podwórku i k***a nic a ta trzeźwa poszła umyć i przej***ła 3 podwórka, auto skasowane, płoty rozj***ne. JAK?! Obowiązkowe testy na prawko co 5 lat powinny być. I jeszcze k***a na tej samej drodze obowiązują normalnych kierowców te same ograniczenia prędkości co takich starych dziadów -.-



Aleś Ty odważny i ten dryg do kierowania, cudo.
Do tego po 0.7. Noooo szacuneczek, nie wiedziałam, ze tak się da.

Black Snake

2020-01-27, 23:25
jawaskocham1 napisał/a:

Aleś Ty odważny i ten dryg do kierowania, cudo.
Do tego po 0.7. Noooo szacuneczek, nie wiedziałam, ze tak się da.



Nie wiedziałaś boś baba. Tak jak ta na filmie. Za to pewnie lepiej kurki z gazem odkręcasz w kuchence.

NataliaW

2020-01-27, 23:49
Wiem że wszędzie Cisna po kierowcach BMW, bo rzeczywiście jeżdżą brawurowo i niebezpiecznie... Ale najgorsi kierowcy to kierowcy francuskich samochodów, nie znają się na autach i tym bardziej nie potrafią prowadzić, nie jeżdżą brawurowo ale po prostu niebezpiecznie bo nie ogarniają. Tu przyklad

roninns

2020-01-28, 00:05
Pamiętajcie wy też kiedyś będziecie starzy...

kulwojtek

2020-01-28, 00:23
Kurła... Zj***łeś film jak jasny ch*j... Umiesz trzymać telefon? Dobrze, żeś siebie nie nagrywał...