18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łukaszenkę to ty szanuj...

Halman • 2021-01-10, 09:02

a jak nie dociera słownie...


baronturbina

2021-01-10, 13:21
konradkonradkonrad napisał/a:

w polce jebie się za 600 euro więc nie wiem co to za różnica


Nie odzywaj się dziecko do momentu aż babci z emerytury zejdziesz i zaczniesz żyć bez mamusi o tatusia.
Jak uda ci się powyższe to wtedy napisz.

TłustyManat

2021-01-10, 13:49
T3RMINATOR napisał/a:

Przez lata indoktrynacji zrobili dziadkowi papkę z mózgu i myśli że musi być jak za Stalina. WSCHÓD TO j***nY KOŁCHOZ PUTINA.



Ale u nas jest to samo :-(
Karmią starszych ludzi tą papką propagandową z telewizji a potem ludzie to dumnie powtarzają nie zauważając że ta sama władza ich właśnie jebie w dupę....

Sonal

2021-01-10, 14:49
Fikające stare dziady są jak "kobiety" - zaczepiają bo wiedzą, że z litości nikt im nie odda. Dostałby jeden strzał i by się dziadzio połamał w kilku miejscach.

Rozjebie

2021-01-10, 18:28
moniu6 napisał/a:

Polska leży w Europie centralnej a nie wschodniej



Tacy Amerykanie np. maja w p*zdzie rozgraniczanie na jeszcze Europę centralną czy południową. Dla nich jest tylko Europa wschodnia i zachodnia, a granica polsko-niemiecka oddziela wschód od zachodu

betonowy_krokiet

2021-01-10, 21:59
Niezwyciężony napisał/a:

No to zwijaj mandżur i nak***iaj na wschód, j***ć za 600 zł na miesiąc towarzyszu w dupę j***ny, tęskniący za komuną



Jeśli jest w PL to nigdzie nie musi jechać.

pi...........ta

2021-01-11, 01:32
Ten co gada wygląda jak scav z gierki escape from tarkov

DariuszKalafior

2021-01-12, 00:00
EvilDog napisał/a:

No debil. A skąd o tym wiesz ? Jedynie z tego bełkotu co się zgadza to że "nie nawidzi dewiantów LGBT " co świadczy tylko o tym że jeszcze są zacofani . No chyba że nienawiść do osoby która chcę kochać inaczej jest dla Ciebie miarą sukcesów państwa.
Jak mnie wqrwiają osoby które wiedzę o którymś z państw mają z memów w internecie. Niech już szybciej rozpocznie się III WŚ żeby w jej trakcie rozwalili internet, żeby wtedy na własne oczy można było potwierdzić twierdzenie "ponad 80% społeczeństwa to są naiwni debile, którymi się steruje od narodzin do ich śmierci"



Wiem bardzo dobrze co się dzieje na wschodzie. Najbardziej wkurza mnie to że Rosjanie zawsze dobrze myśleli o Polakach , ale od czasów kiedy jesteśmy z Us i A i bardzo pokazujemy jak ich nienawidzimy , wiadomo wojna Katyń komunizm bla bla bla. Ogólnie jako Polacy jesteśmy bardzo pamiętliwy i bardzo dobrze , ale wszystkie krzywdy na Polakach były wyrządzone przez tyrana który również mordował Rosjan, to są charakterni i skromni ludzie którzy nie są tak zawistni jak nasz naród. I kiedyś same dobre rzeczy można było od nich usłyszeć na temat Polski

janlew

2021-01-12, 12:29
DariuszKalafior napisał/a:

Wszystko co za wschodnią granicą , żyją zdrowiej i dłużej , wszystko co za wschodnią granicą , nie jest jeszcze wykupione przez kapitalistyczny niemoralny zachód ,
wszystko co za wschodnią granicą nie nawidzi dewiantów LGBT , przestępców pedofili gwałcicieli się nie chroni tylko pokazuje ryj w telewizji,


Na wschodzie ch*jnia, na zachodzie ch*jnia, i dla tego trzeba bronić swojej suwerenności. Za żelazną kurtyną może nie mieliśmy najwięcej pieniędzy, ale mieliśmy najlepiej pod względem wolności, od czerwonej komuszej zarazy w szczególności. Teraz jesteśmy za tęczowo-żydokomunistyczną kurtyną i dalej nie mamy najwięcej pieniędzy, ale dalej mamy najlepiej pod względem wolności, a przed pedałami i murzynami nikt tu nie klęka. Nie patrzcie na zachód, nie patrzcie na wchód, najmądrzejszy i najbardziej etyczny naród żyje w centrum Europy, nasz.
Niestety skażony jakimiś 20-30% parchokomuchów, bolszewickich ścierek, i folksdojczowskiego robactwa. Ale to i tak lepiej niż na wschodzie i zachodzie.

RAIDEN

2021-02-07, 23:52
Ale mu zadupcył blyat.