18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łukaszenkę to ty szanuj...

Halman • 2021-01-10, 09:02

a jak nie dociera słownie...


baronturbina

2021-01-10, 09:10
Ech. Wszystko co za wschodnią granicą jest siebie warte.

dennissliwa

2021-01-10, 09:24
baronturbina napisał/a:

Ech. Wszystko co za wschodnią granicą jest siebie warte.



W Niemczech o Polsce i wschodzie mówia to samo :D

DariuszKalafior

2021-01-10, 09:24
baronturbina napisał/a:

Ech. Wszystko co za wschodnią granicą jest siebie warte.



Wszystko co za wschodnią granicą , żyją zdrowiej i dłużej , wszystko co za wschodnią granicą , nie jest jeszcze wykupione przez kapitalistyczny niemoralny zachód ,
wszystko co za wschodnią granicą nie nawidzi dewiantów LGBT , przestępców pedofili gwałcicieli się nie chroni tylko pokazuje ryj w telewizji,

moniu6

2021-01-10, 09:34
dennissliwa napisał/a:

W Niemczech o Polsce i wschodzie mówia to samo



Polska leży w Europie centralnej a nie wschodniej

T3RMINATOR

2021-01-10, 09:35
Przez lata indoktrynacji zrobili dziadkowi papkę z mózgu i myśli że musi być jak za Stalina. WSCHÓD TO j***nY KOŁCHOZ PUTINA.

Ni...........ny

2021-01-10, 09:35
DariuszKalafior napisał/a:

Wszystko co za wschodnią granicą , żyją zdrowiej i dłużej , wszystko co za wschodnią granicą , nie jest jeszcze wykupione przez kapitalistyczny niemoralny zachód ,
wszystko co za wschodnią granicą nie nawidzi dewiantów LGBT , przestępców pedofili gwałcicieli się nie chroni tylko pokazuje ryj w telewizji,



No to zwijaj mandżur i nak***iaj na wschód, j***ć za 600 zł na miesiąc towarzyszu w dupę j***ny, tęskniący za komuną :ciasteczkowy:

baronturbina

2021-01-10, 09:56
DariuszKalafior napisał/a:

Wszystko co za wschodnią granicą , żyją zdrowiej i dłużej , wszystko co za wschodnią granicą , nie jest jeszcze wykupione przez kapitalistyczny niemoralny zachód ,
wszystko co za wschodnią granicą nie nawidzi dewiantów LGBT , przestępców pedofili gwałcicieli się nie chroni tylko pokazuje ryj w telewizji,


Masz w domu popiersie Stalina na które trzepiesz?

siwybis

2021-01-10, 10:00
Dziadek pcha się w Pavulon.

konradkonradkonrad

2021-01-10, 11:11
Niezwyciężony napisał/a:

No to zwijaj mandżur i nak***iaj na wschód, j***ć za 600 zł na miesiąc towarzyszu w dupę j***ny, tęskniący za komuną



w polce jebie się za 600 euro więc nie wiem co to za różnica

:lol:

Ni...........ny

2021-01-10, 11:20
konradkonradkonrad napisał/a:

w polce jebie się za 600 euro więc nie wiem co to za różnica



Różnica to 468 euro :kawa:

EvilDog

2021-01-10, 11:26
DariuszKalafior napisał/a:

Wszystko co za wschodnią granicą , żyją zdrowiej i dłużej , wszystko co za wschodnią granicą , nie jest jeszcze wykupione przez kapitalistyczny niemoralny zachód ,
wszystko co za wschodnią granicą nie nawidzi dewiantów LGBT , przestępców pedofili gwałcicieli się nie chroni tylko pokazuje ryj w telewizji,




No debil. A skąd o tym wiesz ? Jedynie z tego bełkotu co się zgadza to że "nie nawidzi dewiantów LGBT " co świadczy tylko o tym że jeszcze są zacofani . No chyba że nienawiść do osoby która chcę kochać inaczej jest dla Ciebie miarą sukcesów państwa.

Jak mnie wqrwiają osoby które wiedzę o którymś z państw mają z memów w internecie. Niech już szybciej rozpocznie się III WŚ żeby w jej trakcie rozwalili internet, żeby wtedy na własne oczy można było potwierdzić twierdzenie "ponad 80% społeczeństwa to są naiwni debile, którymi się steruje od narodzin do ich śmierci"

racing

2021-01-10, 12:06
EvilDog napisał/a:

No debil. A skąd o tym wiesz ? Jedynie z tego bełkotu co się zgadza to że "nie nawidzi dewiantów LGBT " co świadczy tylko o tym że jeszcze są zacofani . No chyba że nienawiść do osoby która chcę kochać inaczej jest dla Ciebie miarą sukcesów państwa.
Jak mnie wqrwiają osoby które wiedzę o którymś z państw mają z memów w internecie. Niech już szybciej rozpocznie się III WŚ żeby w jej trakcie rozwalili internet, żeby wtedy na własne oczy można było potwierdzić twierdzenie "ponad 80% społeczeństwa to są naiwni debile, którymi się steruje od narodzin do ich śmierci"



Coś chyba pedała w dupę ukuło. :lol:

Rebeliant

2021-01-10, 12:44
Jakieś 10 lat temu jechałem na pochlaj do Wa-wy i w przedziale jechało ze mną kilku Białorusinów. Spytałem jak to jest z tym Łukaszenką, czy naprawdę ma tak duże poparcie ludu. Co usłyszałem? Że ma ogromne poparcie, bo daje emerytom, mundurowym i urzędnikom i oni go prawie wszyscy popierają.

Dziś w Polsce jest podobnie, bo tępy lud łatwo kupić za jego własne pieniądze, a do bystrych narodów nie należymy, 60-70% Polaków to debile pierwszej klasy i łatwo o ich głosy za ich własne pieniądze.


Wracając do Białorusi > uważam, że gdyby nie zewnętrzne wpływy, w szczególności pieniądze, to żadnej rewolty by tam w zeszłym roku nie było.

bigoslaw_lyzka_von_wood

2021-01-10, 13:00
Homosovieticus oraz kilku komentującyhc chwalących soviecką dzicz niedobitków pzpr
czyli jak to w Polsce :)

Partia was lewackie i prawicowo-socjalistyczne porąbusy żywiła i nadal za nią tęskniecie, co?
Matjuszka komuszka?

Cieżko odnaleźć się Wam towarzysz w świecie w którym trzeba pracować zamista lizać dupę tow. sekretarzowi w zamian za co dostawaliście ochłapy z Pańskiego komuszego stołu, co?