18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łukaszenka-Wizyta w Polsce i ostry pocisk dla naszych elit

rigsuit • 2015-02-27, 01:06
Co jak co Łukaszenka dobrze prawi, że nasze "elity" rozpie**alają Polskę od środka... // Znalazłem przez jakiś jakiś temat na sadolu :)

borisklinga

2015-02-27, 01:17
Dla tych tumanów którzy są gotowi to łyknąć: to tylko fejk, fotomontaż.

BongMan

2015-02-27, 01:44
Tak abstrah*jąc, popatrzcie na to.
Ukraina i Białoruś, można by rzec, że dzieci Rosji, z rozbitej rodziny jaką było ZSRR. Białoruś trzyma z ojcem, ale jest stanowcza i nie wypina dupska, przez co Rosja ich szanuje i wspiera. Ukrainie zachciało się do UE, chciała zostać dz**ką niemców i dobrowolnie zrzec się niepodległości na rzecz wroga. Ojciec raczej nie pozwoli, żeby córka została dz**ką i jeszcze zwróciła się przeciw niemu, dlatego musiał jej spuścić lanie. A gdyby Ukraina, wzorem Białorusi, trzymała z Rosją, nie byłoby tego wszystkiego i wyszłaby na tym dużo lepiej niż takie kraje jak Polska, Węgry, Czechy czy Słowacja trzymając z UE i będąc grabione, niszczone oraz ubezwłasnowolniane przez niemców, a ich obywatele zmieniani w tanią siłę roboczą dla zachodu.

voidinfinity

2015-02-27, 02:15
BongMan napisał/a:

Tak abstrah*jąc, popatrzcie na to.
Ukraina i Białoruś, można by rzec, że dzieci Rosji, z rozbitej rodziny jaką było ZSRR. Białoruś trzyma z ojcem, ale jest stanowcza i nie wypina dupska, przez co Rosja ich szanuje i wspiera. Ukrainie zachciało się do UE, chciała zostać dz**ką niemców i dobrowolnie zrzec się niepodległości na rzecz wroga. Ojciec raczej nie pozwoli, żeby córka została dz**ką i jeszcze zwróciła się przeciw niemu, dlatego musiał jej spuścić lanie. A gdyby Ukraina, wzorem Białorusi, trzymała z Rosją, nie byłoby tego wszystkiego i wyszłaby na tym dużo lepiej niż takie kraje jak Polska, Węgry, Czechy czy Słowacja trzymając z UE i będąc grabione, niszczone oraz ubezwłasnowolniane przez niemców, a ich obywatele zmieniani w tanią siłę roboczą dla zachodu.



Najlepsza opcja jest wtedy kiedy kraj może balansować między dwoma blokami, załatwiając swoje interesy w zamian za ustępstwa jednej lub drugiej strony.

Ale do tego trzeba mężów stanu, a nie to kurewstwo które polactwo wybiera w każdych wyborach :krejzi:

rigsuit

2015-02-27, 02:30
Fejk, fejkiem tylko że to sama prawda ;P

mk61

2015-02-27, 03:18
Jak kogoś interesuje motyw muzyczny, to pochodzi on z ruskiego serialu Brigada. Zajebisty serial.

seattle

2015-02-27, 06:59
Dobrze prawi ten mąż stanu:) warszawka to taki kibel z wymieszanym byle czym, zero ładu i składu, to tu to tam ktoś coś wysrał i stoi.

NastyRascal

2015-02-27, 07:06
abstrah*jac od tego filmiku. popieram lukaszenke.
facet z jajami.

ASAKKU

2015-02-27, 09:33
Muza z radzieckiego serialu "Brygada" :mrgreen:

hakkuu15

2015-02-27, 09:56
jak mu sie tu nie podoba to niech wypie**ala !

JA...........or

2015-02-27, 10:05
Tru story Lukaszenka bro !

raper900

2015-02-27, 10:16
borisklinga napisał/a:

Dla tych tumanów którzy są gotowi to łyknąć: to tylko fejk, fotomontaż.


Co ty pie**olisz? Najprawdziwsza prawda. Leciało wczoraj w telewizji białoruskiej.

oczami20latki

2015-02-27, 10:36
BongMan pie**olisz jak potłuczona k***a :)

Blurey

2015-02-27, 10:37
BongMan

To co napisałeś, to tak popie**olona fantastyka, że szok. Jak tak na prawdę jest/by było to ten świat jest poj***ny i skazany na porażkę, zamiast współpracować, to zmanipulowany, wrogi sobie motłoch. Hahahah

Skąd wziąłeś wroga? Od kiedy niemiec jest dla typowego biednego ukraińca wrogiem? Od kiedy niemiec jest dla mnie wrogiem? k***a tępaku ogarnij się, żaden człowiek, drugiemu człowiekowi nie jest standardowo wrogiem i to należy wbić wszystkim ludziom tej pie**olniętej planety.

Maguniu

2015-02-27, 10:40
Dobrze, że Białoruś ma takiego Łukaszenkę, prawdziwy mąż stanu. A dobrobyt, tam taki, że ja pierdooole. Nic, tylko uciekać na Białoruś.