18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łukaszenka-Wizyta w Polsce i ostry pocisk dla naszych elit

rigsuit • 2015-02-27, 01:06
Co jak co Łukaszenka dobrze prawi, że nasze "elity" rozpie**alają Polskę od środka... // Znalazłem przez jakiś jakiś temat na sadolu :)

jk...........21

2015-02-27, 14:37
BongMan napisał/a:

Tak abstrah*jąc, popatrzcie na to.
Ukraina i Białoruś, można by rzec, że dzieci Rosji, z rozbitej rodziny jaką było ZSRR. Białoruś trzyma z ojcem, ale jest stanowcza i nie wypina dupska, przez co Rosja ich szanuje i wspiera. Ukrainie zachciało się do UE, chciała zostać dz**ką niemców i dobrowolnie zrzec się niepodległości na rzecz wroga. Ojciec raczej nie pozwoli, żeby córka została dz**ką i jeszcze zwróciła się przeciw niemu, dlatego musiał jej spuścić lanie. A gdyby Ukraina, wzorem Białorusi, trzymała z Rosją, nie byłoby tego wszystkiego i wyszłaby na tym dużo lepiej niż takie kraje jak Polska, Węgry, Czechy czy Słowacja trzymając z UE i będąc grabione, niszczone oraz ubezwłasnowolniane przez niemców, a ich obywatele zmieniani w tanią siłę roboczą dla zachodu.



W dupie byłeś i gówno wiesz. Byłem i na Białorusi i w Rosji, w żadnym z tych krajów nie chciałbym mieszkać. Jeden wielki syf i bieda, ba! Nędza wręcz. Nie gloryfikuję UE, bo to też jest jedno wielkie gówno, ale na pewno żyjemy w zdecydowanie lepszych warunkach niż wschodnie państwa. No chyba, że lubisz mieszkać w większych budach dla psów, chlać spiryt od rana do nocy i zapie**alać cały dzień na bochenek chleba. Co kto lubi.

maxs90

2015-02-27, 18:30
Bongman według Twojej teorii to powinniśmy mieć teraz raj na ziemi po tym jak się nami j***na kacapowska władza zainwestowała w nasz kraj po wojnie, patrz na nasze super rozwinięte miasta, niczym z zachodu. pogratulować Ci teorii. Jak świat światem Rosja zawsze będzie wrogiem sąsiadom, nam zwłaszcza nam

Szatan_Piekielny

2015-02-27, 20:52
BongMan napisał/a:

Białoruś trzyma z ojcem, ale jest stanowcza i nie wypina dupska, przez co Rosja ich szanuje i wspiera.

Hahaha! Co za bzdura! Rosja szanuje Białoruś? Równie dobrze mogłeś napisać: gówno wiem o wschodnich stosunkach międzynarodowych. Rosja traktuje Białoruś jako przydupasa i biednego krewnego, które jest na jej łasce. Lepiej zajmij się swoimi krabami.

_Azazel

2015-02-28, 00:13
Ukraina to potomkowie kozaków, kozacy to nic innego jak ruscy którzy nie lubili cara i jego przydupasów i im się sprzeciwiali, dlatego się od nich odłączyli i chcieli stworzyć własne państwo. Niejednokrotnie się napie**alali i napie**alają się także teraz. Nie wiem co to za wymysły że to twór ZSRR.