18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

lufą go, lufą!

~_Yarko_ • 2021-01-13, 16:03
Jak się nie ma cela, trzeba improwizować ...


r061071

2021-01-13, 16:11
dzik myślał że trzyma kolbe ale kukurydzy zapoznał sie z obiektem i sp***olił

ProVVe

2021-01-13, 16:57
Tylko baba może mając giwerę napie**alać nią zamiast oddać kolejny strzał

Quassar

2021-01-13, 18:21
Nawet jak zyzłą to i tak zj***ła akcje trzeba było obrócić i kolbą napie**alać

St...........on

2021-01-13, 18:24
ProVVe napisał/a:

Tylko baba może mając giwerę napie**alać nią zamiast oddać kolejny strzał



ch*ja wiesz a się wypowiadasz, jak to jest? Myśliwym jesteś? Znasz przepisy w całej Europie? W Polsce możesz mieć załadowane 2 naboje, w Islandii 3, we Włoszek również 2 naboje. Następnym razem zanim się skompromitujesz radzę przynajmniej zajrzeć na jakieś forum tematyczne. Osobiście znam Islandkę ze sztucerem (.308) , która zastydziła by nie jednego strzelca wyborowego. Jak dla mnie Włoszka wybrnęła z opresji wzorowo.

kampton

2021-01-13, 18:39
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

ch*ja wiesz a się wypowiadasz, jak to jest? Myśliwym jesteś? Znasz przepisy w całej Europie? W Polsce możesz mieć załadowane 2 naboje, w Islandii 3, we Włoszek również 2 naboje. Następnym razem zanim się skompromitujesz radzę przynajmniej zajrzeć na jakieś forum tematyczne. Osobiście znam Islandkę ze sztucerem (.308) , która zastydziła by nie jednego strzelca wyborowego. Jak dla mnie Włoszka wybrnęła z opresji wzorowo.



Ja jestem myśliwym i powiem Ci, że w Polsce można mieć 3 naboje w magazynku! Często się robi tak, że masz 3 w magazynku i jeden w komorze nabojowej czyli łącznie 4 kulki. A łaska zj***ła po całości. Dobrze, że to nie był duży odyniec bo Nic by jej nie pomogło!

duman007

2021-01-13, 18:58
Jedyna kolba z jaką powinna mieć do czynienia to taka podawana prosto do ryja i koniecznie po same bile :mrgreen:

Rebeliant

2021-01-13, 19:04
LewaczanPrawaczanu napisał/a:

Bycie myśliwym jest bardziej obrzydliwe od bycia lewakiem



Tylko w oczach intelektualnie upośledzonych, w oczach głupków bez elementarnej wiedzy.
Gdyby nie myśliwi, to byśmy głodowali albo kupowali jeszcze więcej warzyw i mąki z importu.
Szkody, jakie wyrządziłaby dzika zwierzyna pozostawiona sama sobie, czyli bez odstrzału setek tysięcy osobników rocznie, jak to ma miejsce obecnie, byłyby liczone w setkach miliardów złotych rocznie albo rolnicy szybko by sami zaczęli strzelać do zwierzyny, ale najpierw do tej zj***nej lewackiej swołoczy co im zrobiła krzywdę, dopiero potem do dzików i jeleni.


ProVVe

2021-01-13, 19:29
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

ch*ja wiesz a się wypowiadasz, jak to jest? Myśliwym jesteś? Znasz przepisy w całej Europie? W Polsce możesz mieć załadowane 2 naboje, w Islandii 3, we Włoszek również 2 naboje. Następnym razem zanim się skompromitujesz radzę przynajmniej zajrzeć na jakieś forum tematyczne. Osobiście znam Islandkę ze sztucerem (.308) , która zastydziła by nie jednego strzelca wyborowego. Jak dla mnie Włoszka wybrnęła z opresji wzorowo.



ch*ja wiesz i zanim sie ośmieszysz w ferie lepiej poczytaj co Ci tam zadali online

PS. kampton chyba wyjaśnił i mimo, że nie jestem myśliwym mam z nimi do czynienia sporo i gdybys wiedział chociaż ułamek tego co ja siedział bys cicho wikiznaFco... Ehh dlatego lepiej nic tu nie pisac bo zawsze wyleci "expert" teoretyk i bedzie świecił wiedzą z broszury

Ryuugamine

2021-01-13, 19:51
k***a logiczne, że skoro wyj***ła trzy strzały w eter i go napie**ala lufą, to nie dlatego, że spanikowała, tylko dlatego, bo już nie ma czym strzelać..trzyma broń dobrze, moce uderzęnia.

ququa

2021-01-13, 19:55
kampton napisał/a:

Ja jestem myśliwym i powiem Ci, że w Polsce można mieć 3 naboje w magazynku! Często się robi tak, że masz 3 w magazynku i jeden w komorze nabojowej czyli łącznie 4 kulki. A łaska zj***ła po całości. Dobrze, że to nie był duży odyniec bo Nic by jej nie pomogło!



moze wsadziła naboje na kaczki albo lisa
z takiej odległosci przy 3 strzałach (tak mi sie wydaje) z odpowiedniego kalibru to dzik powinien pasc w ogniu

plastic

2021-01-13, 20:34
Myśliwstwo / Łowiectwo to obok KK największy cel dla lewackiej agentury. ktoś domyśla się dlaczego? Czyżby to były tematy, w ramach których najłatwiej jest rozhuśtywać emocjonalnie całą publikę? można skutecznie kłamać (bo chodzi o dobreo zwierząt!!!111!oneoneone!) można napuszczać ludzi na siebie, co by sobie łądnie do gardeł skakali, można zaburzyć równowagę nie tylko społeczną, ale i ekologiczną no i najważniejsze, można zajechać niepowiązaną z korporacjami gałąź gospodarki.

wiem, że na sadola agentów chyba jeszcze nie wysyłają, ale efekty ich propagandy widać wyraźnie, "obrońcy zwierząt" - czyli obrońcy swojego dobrego samopoczucia za wszelką cenę.

kalek19873

2021-01-13, 20:49
co bys chcial od makaronow

qwerq221

2021-01-13, 21:10
i ch*j strzelba do wyrzucenia