18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ludzkie skurwysyństwo !

reedock • 2015-03-24, 09:44
Tego się nie da opisać.
Tego, co to zrobił trzeba złapać, zlać wrzątkiem, wyleczyć, zlać wrzątkiem, wyleczyć zlać wrzątkiem....dożywotnio k***a!




Nie było bo nie szukałem.

ala963

2015-03-24, 10:26
Wk***ia mnie skrajnie takie coś. Oj piesek, piesunio, aj biedny, zmarznięty, wyrzucony..
A ile noworodków trafia do śmietnika? O tym się nie mówi, nie robi się kampanii. Zbierają te psy a potem ktoś to musi karmić, płacić za to wszystko, psy się rozmnażają i jest więcej niechcianych psów. . Powinni to sterylizować a chore utylizować. Po co płacić za to wszystko tyle?

marmurowychuj

2015-03-24, 10:33
Up@
Ciebie powinni wysterylizować żebyś się czasem nie rozmnożyła ty głupia k***o!!

~CanesPL

2015-03-24, 11:02
ala963, Ty zbierasz, karmisz i płacisz? Nie dałaś ani centa, więc się nie przypie**alaj. Zawsze najwięcej pretensji mają ci, którzy ch*ja robią by było lepiej...

freeszpak

2015-03-24, 11:08
podzielam zdanie ali963. Dzieci na śmietnikach czy w rurach kanalizacyjnych dzisiaj nie robią na nikim wrażenia a skrzywdzony piesek taki biedny, taki niewinny :) dzieci głodujące na całym świecie od lat też na nikim nie robią wrażenia. Może najpierw zadbajmy o ludzi a dopiero później o zwierzęta?

rapidu

2015-03-24, 11:55
up - "ić" się jebnij ku*asem kolegi w czoło....

reedock

2015-03-24, 11:59
Cytat:

dzieci głodujące na całym świecie od lat też na nikim nie robią wrażenia.


Zapomniałeś dodać jeszcze, że dzieci w Afryce to byś wzbudził większe współczucie... :roll:

Ludzie potrafią o siebie zadbać a jak nie to tylko świadczy o ich poziomie. Pies jest zależny od człowieka i tym razem trafił właśnie na takiego zjeba z dna społecznego.

ala963
lepiej żebym cie k***o nie spotkał na chodniku...

Miles87

2015-03-24, 12:01
Dokładnie ja się z tym zgadzam. Szedełem dzisiaj do pracy i żadnego zdychającego psa nie widziałem. Ludzie zbierają i się troszczą a na ulicach nie ma ani ogonów ani łap. Z drugiej strony wdepnąłem w 3 noworodki jeden leżał w kupie...Co za czasy przyszły że pies jest ważniejszy niż dziecko w kupie.

freeszpak

2015-03-24, 12:52
reedock nie każdy człowiek potrafi zadbać o siebie (np ktoś niepełnosprawny). A pies zależny od człowieka, chyba nigdy nie widziałeś dzikich psów, one spokojnie potrafią sobie znaleźć pożywienie. Jak robimy z psów inwalidy które udomawiamy i dajemy im karmę to wiadomo że staną się zależne. Poza tym wiele razy to człowiek jest zależny od psa, kiedy pies go atakuje to człowiek nie ma wielkich szans. Wiem bo raz mnie taki piesek zaatakował :) żeby było jasne, nie jestem za jakimś bezkarnym znęcaniem sie nad zwierzętami ale to rozczulenie kiedy dzieje się im krzywda jest dla mnie niezrozumiałe i tylko tyle. Nie wiem, być może jestem bardzo nieczuły :P

ala963

2015-03-24, 15:25
@reedock
Tak to ty sobie możesz to mamy swojej mówić, ale pewnie dostałbyś szmatą po twarzy i nie byłoby deseru, taki czuły jesteś na zwierzęta a człowiekowi chciałbyś zrobić krzywdę?
Nikt nie słyszał oczywiście o tym jak to w Łodzi jakiś czas temu księgowa schroniska na własne konto przelała 300 kafli? Oczywiście znawcy którzy wiedzą na co wydaję hajs i co robię, pomijając mój wolontariat w schronisku właśnie.
Nikt nie był w schronisku chyba nawet przelotnie żeby mówić jak to tam cudownie mają pieski, nie wspomina nikt też że większość z nich dostaje do żarcia leki uspokajające a i tak średnio 2-3 psy są tygodniowo wynoszone szufelkami, w kawałkach. Ale pieski biedne nie dadzą sobie rady. Gówno prawda, na polach w sąsiedniej miejscowości biegała sfora zdziczałych psów, zagryzały głównie sarny ale też lisy. Czemu ich nikt nie chciał przygarnąć?
Ale nie, zróbmy kampanię przeciw wyrzucaniu psów, nie wpajajmy ludziom wartości życia człowieka, nie pie**olonego zapchlonego burka. Bo burek biedny nie da sobie rady. A że człowiek nie da rady to już ch*j z tym. Znieczulica ale wybiórcza. Ktoś śpi na dworcu - naj***ny, nie ruszaj.
Pies na dworcu - biedny piesio, choć dam ci coś do jedzenia.. Wielcy obrońcy uciśnionych, kiedy komukolwiek pomogliście?

NuclearBlast

2015-03-24, 15:55
Dla mnie zajebista inicjatywa brawo ze nie skreslili zwierzaka , ze dali mu druga szanse . A tego ch*ja co to zrobil zeby banda czarno skórych wyr*chała :amused:

ti...........ax

2015-03-24, 16:17
ala963 napisał/a:

Po co płacić za to wszystko tyle?



To samo mi powiedziała twoja stara.

twoj__tato

2015-03-24, 16:57
I pomyśleć, że taki pies potrafi jeszcze ufać i kochać człowieka. Psy wymiatają, nie to co ludzie.

PikosTychy

2015-03-24, 17:01
ala co bys nie pisała i tak jesteś poj***na , szkodz żeCiebie matka do rury nie wyj***ła

xbandzior

2015-03-24, 17:03
oby poszedł do nieba jego prawdziwy opiekun