18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ludzkie skurwysyństwo !

reedock • 2015-03-24, 09:44
Tego się nie da opisać.
Tego, co to zrobił trzeba złapać, zlać wrzątkiem, wyleczyć, zlać wrzątkiem, wyleczyć zlać wrzątkiem....dożywotnio k***a!




Nie było bo nie szukałem.

rogalo17

2015-03-24, 17:21
specjalnie sie zalogowalem aby dac piwo. a tego co to temu psu zrobil przebralbym za koze i zamknol w pomieszczeniu z tuzinem napalonych ciapatych.

iEska

2015-03-24, 17:40
ala963 napisał/a:

@reedock
Tak to ty sobie możesz to mamy swojej mówić, ale pewnie dostałbyś szmatą po twarzy i nie byłoby deseru, taki czuły jesteś na zwierzęta a człowiekowi chciałbyś zrobić krzywdę?
Nikt nie słyszał oczywiście o tym jak to w Łodzi jakiś czas temu księgowa schroniska na własne konto przelała 300 kafli? Oczywiście znawcy którzy wiedzą na co wydaję hajs i co robię, pomijając mój wolontariat w schronisku właśnie.
Nikt nie był w schronisku chyba nawet przelotnie żeby mówić jak to tam cudownie mają pieski, nie wspomina nikt też że większość z nich dostaje do żarcia leki uspokajające a i tak średnio 2-3 psy są tygodniowo wynoszone szufelkami, w kawałkach. Ale pieski biedne nie dadzą sobie rady. Gówno prawda, na polach w sąsiedniej miejscowości biegała sfora zdziczałych psów, zagryzały głównie sarny ale też lisy. Czemu ich nikt nie chciał przygarnąć?
Ale nie, zróbmy kampanię przeciw wyrzucaniu psów, nie wpajajmy ludziom wartości życia człowieka, nie pie**olonego zapchlonego burka. Bo burek biedny nie da sobie rady. A że człowiek nie da rady to już ch*j z tym. Znieczulica ale wybiórcza. Ktoś śpi na dworcu - naj***ny, nie ruszaj.
Pies na dworcu - biedny piesio, choć dam ci coś do jedzenia.. Wielcy obrońcy uciśnionych, kiedy komukolwiek pomogliście?



Ty chora p*zdo ;)

To człowiek uzależnił psa od siebie, a nie pies uzależnił się od człowieka.
To człowiek wymyślił sterylizacje i niech właściciele sterylizują swoje zwierzęta jak nie chcą miotu.

pie**olisz jak poparzona, wypie**alaj z tego schroniska gdzie robisz ten swój wolontariat (choć w to w życiu nie uwierzę), to, że jest jak jest jest winą ludzi i nikogo więcej.

DZIKIE PSY SIĘ JEBIĄ (BO LUBIĄ) I O SIEBIE ZADBAJĄ, UDOMOWIONE NIE pie**olONA TĘPA KRETYNKO :)

Ale jeżeli człowiek, osoba rozumna, która umie zadbać sama o siebie jest bezdomna ma też instytucje, gdzie może się podziać i zjeść, nie słyszałaś o czymś takim tępa dzido?
Ale czemu tego nie robią i wolą spać na dworcach? BO WOLĄ SOBIE pie**olNĄĆ WINKO I SIE NAk***IĆ A POTEM WEGETOWAĆ JAK SZMATY DO PODŁOGI.

Więc tak, zero współczucia do nich, potężny ch*j w Twój odbyt i propsy dla ludzi, którzy pomagają zwierzętom, które nie są samodzielne nie z własnego wyboru a potem muszą rozkminiać takie sytuacje.

Poza tym, ile psów się wypie**ala po "wakacjach" jak ludziom się znudzą, nie wiem, gdzieś do lasu albo na wieś wywozi.

Te bardziej rezolutne przypałętają się gdzieś do domostwa, jedne zdechną a inne zdziczeją.

I stąd, jak już wspomniałem, tępa dzido, masz pieski w sąsiedztwie co smakują w dziczyźnie.

Nie pozdrawiam tępa ściero ;)

skarbona

2015-03-24, 17:43
@ala963 Dawno bolca w dupie nie miałaś, że tak pie**olisz ?

Mi...........ss

2015-03-24, 17:49
chciałbym cofnąc piwo dla marmurowegoch*ja nie zebym mu załował ale obraza dame i do tego pie**oli jak potłuczony

Robcio1207

2015-03-24, 17:52
@iEska
Całkowita racja, masz piwsko ode mnie. Bardzo dobrze powiedziane.

Swoją drogą, nigdy nie mów kobiecie "potężny ch*j w Twój odbyt", kiedy chcesz ją obrazić. Dlaczego? Ano dlatego, że jeszcze jej się to spodoba ;-)

No...........uk

2015-03-24, 17:55
Oczywiście fajnie, uratowali pieska, pomogli... Ale cwe*e zrobili z tego maszynkę do zarabiania z podłożoną smutną muzyką na końcu nie obeszło się bez wyłudzania kasy... j***ne śmiecie. Piesek pieskiem ale to już jest kurestwo wszędzie gdzie nie spojrzysz... DONATE, DONATE już brak bezinteresowności na tym sp***olonym świecie.

kimczi11

2015-03-24, 18:03
@ala963
z chęcią bym zabił jakiegoś noworodka a pózniej nakarmił nim pieska

Harpun00

2015-03-24, 18:04
Powiem krótko i na temat tyle sk***ysyństwa widziałem na dziale "HARD" wobec ludzi i mnie nic nie ruszało ale jak widzę taki film to po prostu pękam Piwo dla tych ludzi