18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ludzkie możliwości

okar19 • 2012-01-17, 13:48

jest tu jakiś cwaniak który podskoczyłby do nich ?

Cerny

2012-01-17, 22:18
Pilot_Tupolewa napisał/a:


Zacznij od nie płacenia za neta.
Zawsze to jakiÅ› start.



Masz piwo za to. To najlepszy sposób na sukces instant, jak zupa z torebki. Jakie życie było piękne, jak spaliła mi się karciocha i miesiąc nie miałem kompa... eh.

Pomidor

2012-01-17, 22:56
Nawet Gr*cha dałby 20.

anarchista

2012-01-17, 23:04
No to ja mam pytanie. Gdzie są ci pajace od kung fu, capoeiry, i innych przereklamowanych dyrdymałów w UFC? Dlaczego tak się jakoś dziwnie składa że tam gdzie biją się najlepsi zawodnicy świata, że tam gdzie nie ma miejsca na błędy, że tam gdzie można udowodnić co się potrafi ich nie ma?

I tylko proszę mi tutaj nie wciskać kitu że to jest filozofia życiowa, że nie o to chodzi itp... bo taki np Bruce Lee uważał inaczej, sztuki walki są od tego żeby walczyć, jak masz sposobność rozstrzygnąć kto jest lepszy w cywilizowanych warunkach, na jasnych zasadach, i bez nienawiści, to powinieneś to zrobić. Ludzie którzy zajmują się parkour też potrafią wykonać niesamowite akrobacje, i też wyglądają przy tym świetnie, co nie zmienia faktu że poza kondycją fizyczną, i rozciągnięciem ciała nie daje im to wiele jeżeli chodzi o samoobronę, i podobnie ma to miejsce z tymi pierdołami.

Tyle w temacie

cannabis7777

2012-01-17, 23:06
Tylko czekać aż wyjdzie jakies nowe Mortal Kombat albo cuś takiego -.- To kaskaderzy... Fakt, trzeba cośtam umieć, ale większość to kadry z filmu ; )

djhexe

2012-01-17, 23:27
cwaniak82 napisał/a:

@up
Wyżej ch*ja nie podskoczysz


jest cwaniak! ale czy podskoczy?

jasiekn

2012-01-18, 00:09
anarchista napisał/a:

No to ja mam pytanie. Gdzie są ci pajace od kung fu, capoeiry, i innych przereklamowanych dyrdymałów w UFC? Dlaczego tak się jakoś dziwnie składa że tam gdzie biją się najlepsi zawodnicy świata, że tam gdzie nie ma miejsca na błędy, że tam gdzie można udowodnić co się potrafi ich nie ma?

I tylko proszę mi tutaj nie wciskać kitu że to jest filozofia życiowa, że nie o to chodzi itp... bo taki np Bruce Lee uważał inaczej, sztuki walki są od tego żeby walczyć, jak masz sposobność rozstrzygnąć kto jest lepszy w cywilizowanych warunkach, na jasnych zasadach, i bez nienawiści, to powinieneś to zrobić. Ludzie którzy zajmują się parkour też potrafią wykonać niesamowite akrobacje, i też wyglądają przy tym świetnie, co nie zmienia faktu że poza kondycją fizyczną, i rozciągnięciem ciała nie daje im to wiele jeżeli chodzi o samoobronę, i podobnie ma to miejsce z tymi pierdołami.

Tyle w temacie



Połowa komentarzy nad Tobą mówi, że to są tylko akrobaci, ale ty napisałeś to dłużej i 'fajniej' i pewnie poczułeś się zaraz po tym zajebiście, wytłumaczyłeś debilom, a my myśleliśmy, że oni by składali każdego po kolei. Dzięki.

Cerny

2012-01-18, 00:16
anarchista napisał/a:

No to ja mam pytanie. Gdzie są ci pajace od kung fu, capoeiry, i innych przereklamowanych dyrdymałów w UFC? Dlaczego tak się jakoś dziwnie składa że tam gdzie biją się najlepsi zawodnicy świata, że tam gdzie nie ma miejsca na błędy, że tam gdzie można udowodnić co się potrafi ich nie ma?

I tylko proszę mi tutaj nie wciskać kitu że to jest filozofia życiowa, że nie o to chodzi itp... bo taki np Bruce Lee uważał inaczej, sztuki walki są od tego żeby walczyć, jak masz sposobność rozstrzygnąć kto jest lepszy w cywilizowanych warunkach, na jasnych zasadach, i bez nienawiści, to powinieneś to zrobić. Ludzie którzy zajmują się parkour też potrafią wykonać niesamowite akrobacje, i też wyglądają przy tym świetnie, co nie zmienia faktu że poza kondycją fizyczną, i rozciągnięciem ciała nie daje im to wiele jeżeli chodzi o samoobronę, i podobnie ma to miejsce z tymi pierdołami.

Tyle w temacie




pie**olisz. Oni sami w całym tym filmiku ani razu nie stwierdzili, że mają się dzięki temu bronić. Bruce Lee to Bruce Lee, nie wiem czy tak powiedział i właściwie to jebie mnie to. Każdy trenuje dla własnego powodu i eee... kropka.
A Ty jesteÅ› pewnie pryszczatym wieprzem.

Chodzi o doprowadzenie swojego ciała i psychiki do perfekcji. Ich ciała są narzędziami i gdyby chcieli brać udział w UFC, to jestem przekonany, że błyskawicznie staliby się pełnowartościowymi, przygotowanymi do napie**alania, zawodnikami.
To smutne, że nie widzicie w tym sztuki.

Fragless

2012-01-18, 00:57
Aż człowiek żałuje, że jako szczyl na nic się nie zapisał.

Miranda

2012-01-18, 01:29
Wszyscy fajne ciastka. Za wyjÄ…tkiem murzyna. On jest jakoÅ› nie na miejscu.

PiszczeKkK

2012-01-18, 09:07
Ta, jest tam Dawid Szatarski i zdaje mi się że chyba to już tu to widziałem.

Gienek2

2012-01-18, 09:56
u nas zenon jak wypije to na niedźwiedzia by ruszył

DaKuz

2012-01-18, 13:18
Kamm napisał/a:



Już podskoczyłem. I co teraz?




pie**olnij się młotkiem w ten pusty łeb.

JÃ...........a.

2012-01-18, 18:50
"jest tu jakiś cwaniak który podskoczyłby do nich ?"

Myślę że na każdego z nich wystarczałby zawodowy boxer. Chłopaki mają umiejętności, robią wiele wspaniałych akrobacji, lecz gdy patrze na te ich buźki, w których brak jest agresji czy męskiego spojrzenia.. to sądzę, że po pierwszym przyjętym ciosie na twarz wynik byłby znany.

Ant1984

2012-01-18, 23:16
Cytat:

Błagam powiedz, że się zgrywasz. Nawet jak to nie prawda, to powiedz tak dla mojego spokoju. Bo nie uwierzę, że to wszystko sprowadza się dla Ciebie tylko do możliwości obronienia się wieczorem w uliczce. Zwykły szczypior z osiedla obok może tak postrzega sztukę walki... która zresztą w takim wypadku nie ma już w sobie nic ze sztuki. Tak czy owak to nie jest broń, nikt nigdy nie doszedł nawet do połowy poziomu, który reprezentują goście na filmiku, postrzegając to tylko jako sposób na zapewnienie sobie wieczorami bezpieczeństwa.

SZTUKI walki, to nie to samo co umiejętność bicia się.



Wiem, że sztuki walki to doskonalenie samego siebie. To nawet filozofia. Ale faktem jest, że dawno dawno temu jeden klan, czy może królestwo (?) zaatakowało pewną japońską lub chińską wyspę i okupowało ją. W obawie przed buntami zabrano wieśniakom wszystkie niebezpieczne narzędzia i pozostawiono 1 nóż na 1 wioskę - przywiązany do pala na środku wioski. Wieśniacy sobie z tym poradzili. Przez lata trenowali po nocach potajemnie różnego rodzaju umiejętności walki używając tylko swoich ciał, lub kijów, czy cepów. I tak np uważano, że z gołymi rękami można się zmierzyć z uzbrojonym żołnierzem (samurajem), a mając cep można atakować żołnierza na koniu. I tak się ludzie bili. Istne jatki się działy. W pewnym japońskim muzeum do dziś można oglądać tarczę żołnierza z głęboko wybitym śladem ludzkiej pięści. Nieźle, nie? A z czasem kultury najeźdźcy i okupanta się zmieszały i tak stopniowo walki wygasły.
Sory za niedokładne dane, ale nie mam czasu szukać teraz tego na necie. A swoje informacje wziąłem z czytanej kilka lat temu starej książce o sztukach walki.

d2d

2012-01-21, 15:22
wszystko co pokazane jest w filmie wymięka przy 9mm