18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ludzkie możliwości

okar19 • 2012-01-17, 13:48

jest tu jakiś cwaniak który podskoczyłby do nich ?

kris17

2012-01-17, 20:37
Jest CHUCK NORRIS!

yohnell

2012-01-17, 20:53
Jest i Polak, ;d
Szkoda tylko że jednak wyemigrował za Odrę ;/ No ale przynajmniej tam się rozwija..

Kamm

2012-01-17, 20:56
@up
Po co miał zostawać? Trenować alkoholizm?

Kukła

2012-01-17, 20:56
chyba jakieś migawki z planu. JA im moze nie podskocze ale fajnie by było jak by mi ktoś dał możliwość potrenowanie gdzieś obok nich:D

zombiegrinder

2012-01-17, 21:06
Dawid Szatarski to chyba nasz rodak :)

Cerny

2012-01-17, 21:10
k***A a ja siedzę, przeglądam sadola i obrastam tłuszczem. Trzeba ruszyć dupsko i zrobić wreszcie coś z sobą!

terefere723

2012-01-17, 21:13
moonmaker05
o czym to jest bo nie chce mi sie ogladac ?
o twojej starej

Ant1984

2012-01-17, 21:20
Ludzie wymyślili sztuki walki, bo tego od nich wymagała ówczesna sytuacja. Teraz poświęcanie życia dla doskonalenia swojego ciała w jakiejś walce mija się z celem. Niech nikt mi nie pie**oli, że "jak ktoś mnie zaatakuje wieczorem/w ciemnej uliczce...", bo tylko bezmuzg wybiera się o nieodpowiedniej porze w nieznajome tereny (ew. nieprzygotowany na bycie napadniętym). Zdarzyć się może - oczywiste, ale w dzisiejszym świecie liczy się cwaniactwo. Kiedyś walka była na porządku dziennym. Dziś nie. Dziś liczy się mieć różne znajomości (mechanik, prawnik, policjant, sołtys, czy choćby kumpel, co zna się na rynku pracy) oraz psychologia jak postępować z ludźmi. The end.

Bzg

2012-01-17, 21:21
Tak zgodnie z prawem internetu "Cokolwiek zrobisz, zawsze znajdzie się żółtek który zrobi to lepiej", to w istocie żył sobie taki japoniec. Imienia i nazwiska nie pamiętam, ale w skrócie przez 15 lat trenował Judo, ale mu się znudziło, uznał że to "za słabe" dla niego. Więc poszedł trenować na 3 lata w góry. Po powrocie otworzył dojo, w którym uczył własnego stylu walki a jego popisowym numerem było zabicie trzech ustawionych obok siebie byków jednym uderzeniem.
Ale to tylko taka ciekawostka.

Cerny

2012-01-17, 21:28
Ant1984 napisał/a:

Ludzie wymyślili sztuki walki, bo tego od nich wymagała ówczesna sytuacja. Teraz poświęcanie życia dla doskonalenia swojego ciała w jakiejś walce mija się z celem. Niech nikt mi nie pie**oli, że "jak ktoś mnie zaatakuje wieczorem/w ciemnej uliczce...", bo tylko bezmuzg wybiera się o nieodpowiedniej porze w nieznajome tereny (ew. nieprzygotowany na bycie napadniętym). Zdarzyć się może - oczywiste, ale w dzisiejszym świecie liczy się cwaniactwo. Kiedyś walka była na porządku dziennym. Dziś nie. Dziś liczy się mieć różne znajomości (mechanik, prawnik, policjant, sołtys, czy choćby kumpel, co zna się na rynku pracy) oraz psychologia jak postępować z ludźmi. The end.




Błagam powiedz, że się zgrywasz. Nawet jak to nie prawda, to powiedz tak dla mojego spokoju. Bo nie uwierzę, że to wszystko sprowadza się dla Ciebie tylko do możliwości obronienia się wieczorem w uliczce. Zwykły szczypior z osiedla obok może tak postrzega sztukę walki... która zresztą w takim wypadku nie ma już w sobie nic ze sztuki. Tak czy owak to nie jest broń, nikt nigdy nie doszedł nawet do połowy poziomu, który reprezentują goście na filmiku, postrzegając to tylko jako sposób na zapewnienie sobie wieczorami bezpieczeństwa.

SZTUKI walki, to nie to samo co umiejętność bicia się.

~Conscribo

2012-01-17, 21:32
Cerny napisał/a:


SZTUKI walki, to nie to samo co umiejętność bicia się.



Masz rację, Aikido np - ładnie wygląda ale wartość bojową ma bardzo marną. To samo kyokushin - ładnie w kata wygląda ale
bić się tym... no nie jestem przekonany

Pilot_Tupolewa

2012-01-17, 21:53
Cerny napisał/a:

k***A a ja siedzę, przeglądam sadola i obrastam tłuszczem. Trzeba ruszyć dupsko i zrobić wreszcie coś z sobą!


Zacznij od nie płacenia za neta.
Zawsze to jakiś start.

Stabilq

2012-01-17, 22:02
Podziw dla umiejętności, ale to są akrobaci a nie fajterzy

CoowBooy

2012-01-17, 22:12
okar19 napisał/a:


jest tu jakiś cwaniak który podskoczyłby do nich ?


Jest