18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ludzki VTEC

sobanek • 2012-04-18, 23:16


Po co inwestować kilka tysięcy w auto, skoro za grosze można kupić taką tubę i mieć to samo :D

A tutaj prawdziwy VTEC dla porównania:


Szukałem. Jeśli było, to kiepsko otagowane.

ZnanyJakoZaganiacz

2012-04-20, 17:30
juki napisał/a:



Jezeli on nie dal rady silikiem K24 kontra te szwabskie 4.4 to jakis po ch*ju ten kierowca.

Ja do 100 mam nieco ponad 6s, wiec o czym do mnie rozmawiasz, synu. Wygodnie siedzi sie w fotelu ze skory Twojego przodka?



Powiem tak. W dupie byłeś, gówno widziałeś. Nie zwracaj się do starszych od siebie per "Synu". Czasy do setki to nie wszystko. Chociaż, wątpię aby MC miał dłuższe czasy :fiufiu:

sadam

2012-04-20, 17:34
to ek4 na tym filmiku nie jedzie w ogole, jakby ze 20 koni zdechło.
tutaj jest lepsze odzwierdziedlenie dzwieku vtec'a:


acha, no i jak mierzycie sobie osiagi róbcie to za pomocą normalnego urzadzenia a nie patrzac na licznik który przekłamuje.poza tym żeby w ciezkiej ej6 z d seria na pokładzie osiagnac prawdziwe 6.7 sec do setki trzeba miec ponad 160 koni i skrzynie hybryde a nie od 16a9 która wcale nie jest krótsza jak np s20 od d15b2/7/z6.


mcmt napisał/a:

Cóż, zapomniałem powiedzieć, że ten wrocławski veyron to mój jest... :rofl:

Ja myslę, że twój autobus w 6s jest w stanie z przystanku odjechać co najwyżej 8-)

Tak swoją drogą to trzeba na prawdę nie kumać bazy, aby porównywać te 2 przypadki i wykłucać się jak taki gimbolot :mrgreen: . Przecież oczywistym jest, że rozmowa toczy się o zmodyfikowanych wydmuszkach (bo przecież nie oryginałach) a możliwości modyfikacji bmw M62 są oczywiście jeszcze większe. Ktoś znający się na rzeczy wysunąłby jedyny, sensowny argument na rzecz wydmuszek w tym sporze - czas na torze, ale niestety nasz krzykliwy gimbusek woli walczyć z wiatrakami :rofl: ...

Ja myślę, że 4L turbo-diesel przegubowego MAN'a to najmocniejszy sprzęt jakim w życiu jeździł... 8-)

Pozatym ogólnie, najczęściej mierzę się w kategorii 0-200km/h... Także tym zamknijmy temat :lol:



piwko masz ode mnie :)
w końcu ktoś kto jest normalny w temacie samochodów 8-)
vtec jest spoko, ale jako wielki fan aut japońskich uważam, że mpower 3.2 w e46 jest fajniejsze, nie mówiąc już o tym, ze v8 w e39 jest jeszcze fajniejsze niz b18c6, lub k20 w civicu :beka:

darklich, po chcesz robić przekładke kiery w DC5? :roll:

juki

2012-04-20, 17:35
mcmt napisał/a:


Pozatym ogólnie, najczęściej mierzę się w kategorii 0-200km/h... Także tym zamknijmy temat :lol:




No tak, bo w przyspieszeniu do 100~ ten Twoj panzerwagen sie slimaczy....

sadam

2012-04-20, 17:36
juki napisał/a:




No tak, bo w przyspieszeniu do 100~ ten Twoj panzerwagen sie slimaczy....



raczej bym powiedział, że łapie trakcje.
poza tym wyścigi od 0-100km/h sa naprawde emocjonujące :lol:

ZnanyJakoZaganiacz

2012-04-20, 17:38
juki napisał/a:




No tak, bo w przyspieszeniu do 100~ ten Twoj panzerwagen sie slimaczy....



Eh, chciałem zacytować, a przez przypadek postawiłem piwo :facepalm:

Może inaczej, pie**olisz jak potłuczony o rzeczach o których nie masz pojęcia ;)

mcmt

2012-04-20, 18:04
juki napisał/a:




No tak, bo w przyspieszeniu do 100~ ten Twoj panzerwagen sie slimaczy....


inaczej... zejście wszystkimi możliwymi modyfikacjami wydmuszką do 6,4s 0-100km/h to na prawdę spory sukces - jest co podziwiać... Tylko, że ja to mam w oryginale. Nie wiem czego jeszcze on nie rozumie :facepalm: ...

Z przerobionych civic'ow porobił mnie tylko uturbiony w slick'ach. Z wyposażenia w środku miał jedno plastikowe siedzenie. :ok:

juki

2012-04-20, 23:05
mcmt napisał/a:


inaczej... zejście wszystkimi możliwymi modyfikacjami wydmuszką do 6,4s 0-100km/h to na prawdę spory sukces - jest co podziwiać... Tylko, że ja to mam w oryginale. Nie wiem czego jeszcze on nie rozumie :facepalm: ...

Z przerobionych civic'ow porobił mnie tylko uturbiony w slick'ach. Z wyposażenia w środku miał jedno plastikowe siedzenie. :ok:




Wole jezdzic "wydmuszka" w ktorej mam zajebista przyjemnosc z jazdy, niz BMW ze skorzanymi siedzeniami z Polakow. Swastyki tez pewnie dalej nosisz?

mcmt

2012-04-21, 02:12
Zbyt dużo nienawiści i złości siedzi w tobie. Wojna się już skończyła. Skóry mam z bawoła. :roll:

darklich

2012-04-21, 05:27
sadam napisał/a:

darklich, po chcesz robić przekładke kiery w DC5? :roll:




DC5 Type R wychodzil tylko na rynek japonski.


sadam

2012-04-21, 13:02
bez sensu.sztuka dla sztuki

heski997

2012-04-21, 14:07
kolego ~mcmt może i civic itp nie dadzą rady twojemu 4.4 : ) ale nie chciałbyś spotkać hondy ballade sports (crx) np. z 85r ze swapem na H22 bo taka otóż hondzia na dobrych oponach wyciśnie 4.9 do setki nawet : ) Także twoje bmw no nie miałoby raczej szans (honda 815kg) . Tylko po co się kłócić ? każdy ma co lubi

ZnanyJakoZaganiacz

2012-04-21, 15:30
juki napisał/a:


Wole jezdzic "wydmuszka" w ktorej mam zajebista przyjemnosc z jazdy, niz BMW ze skorzanymi siedzeniami z Polakow. Swastyki tez pewnie dalej nosisz?



Zajebista przyjemnosc z jazdy? Czym, plastikowym japońcem? Bez przesady. Swastyki? W Niemczech jest obecnie mniej nazistów niż w Polsce czy na Litwie, więc raczej to nie było trafne założenie ;) Siedzenia z Polaków? Wątpię by kiedykolwiek skóra z człowieka zostałaby użyta w formie obicia tapicerskiego - jest po prostu za słaba ;) Te całe Twoje zbulwersowanie i przekrzykiwanie się że plastikowa wydmuszka jest "lepsza" od dostojnych aut typu BMW czy Mercedes, jest wynikiem tylko i wyłącznie zawiści ;) Nie masz żadnych argumentów przeciw, oprócz rzeczonej swastyki i skór z Polaków (które, tak nawiasem mówiąc, są dość słabymi argumentami), a nie dociera do Ciebie że trudno aby wydmuszka 1.6 pobiła na torze 4.4 V8. Żaden Twój argument nie jest podparty czymkolwiek z rzeczywistości, chyba że jazda małym, plastikowym japońcem może dawać więcej przyjemności niż oskórowanym, dużym, wygodnym niemieckim autem, w co szczerze wątpię. Jesteś bardzo młody, wiele przed Tobą do nauczenia się o życiu, tymczasem, skończ waść pie**olić, bo się kompromitujesz.

P.S.

Co do tych swastyk i skór z Polaków, nie zapominaj kto był sojusznikiem nazistów w czasie II wojny światowej. Chyba, żeś matoł niedouczony, to sprawdź sobie w książkach lub w internecie :ok:

mcmt

2012-04-21, 15:55
heski997 napisał/a:

kolego ~mcmt może i civic itp nie dadzą rady twojemu 4.4 : ) ale nie chciałbyś spotkać hondy ballade sports (crx) np. z 85r ze swapem na H22 bo taka otóż hondzia na dobrych oponach wyciśnie 4.9 do setki nawet : ) Także twoje bmw no nie miałoby raczej szans (honda 815kg) . Tylko po co się kłócić ? każdy ma co lubi


:facepalm:
Ta honda nie chciałaby spotkać M5 z turbiną... Taka gadka to totalny bezsens.
Tomasz Zaganiacz napisał/a:

P.S.

Co do tych swastyk i skór z Polaków, nie zapominaj kto był sojusznikiem nazistów w czasie II wojny światowej. Chyba, żeś matoł niedouczony, to sprawdź sobie w książkach lub w internecie :ok:


hehe trafne spostrzeżenie... Humiliation! :rofl: