18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ludzki VTEC

sobanek • 2012-04-18, 23:16


Po co inwestować kilka tysięcy w auto, skoro za grosze można kupić taką tubę i mieć to samo :D

A tutaj prawdziwy VTEC dla porównania:


Szukałem. Jeśli było, to kiepsko otagowane.

juki

2012-04-19, 23:23
mcmt napisał/a:


Jutro na autobus się nie spóźnij...



Autobus? Znajac zycie to Ty musisz kupowac miesieczne bilety.

ĸuń

2012-04-19, 23:31
juki napisał/a:

Autobus? Znajac zycie to Ty musisz kupowac miesieczne bilety.



Mało wiesz o życiu w takim razie :-/

darklich

2012-04-20, 00:40
izeltaz napisał/a:




Zmieniasz biegi wolniej niż mój dziadek, twoje sprzęgło ma już dość.




Stary film - juz jest nowe + short shifter i hybrydowa skrzynia od D16A9.

juki

2012-04-20, 00:53
ֺΚֺ napisał/a:

Mało wiesz o życiu w takim razie :-/




Mi wystarczy moja dopieszczona Civic, a nie zajezdzone e36 1.6 w gazie jak wczesniej cytowanego uzytkownika.

ĸuń

2012-04-20, 00:56
juki napisał/a:

zajezdzone e36 1.6 w gazie jak wczesniej cytowanego uzytkownika.



I znów się mylisz, tym razem co do samochodu ;)

spiepszaj_dzbanie

2012-04-20, 07:53
petru23 napisał/a:

bity bo mu się airbag świeci :D


Może dłubał w elektryce i nie odpiął akumulatora.

Sromotnik Bezwstydny dla odmiany.

JURIJ_77

2012-04-20, 08:44
juki napisał/a:




Powidzal to milosnik panzerwagenow i niemcow.



powiedział miłośnik wiertarek Makita i wykaszarek do trawy ... te jego 4.4 w V-ce brzmi przynajmniej jak prawdziwy silnik (zaznaczę od razu że nie jeżdżę Niemcem - bo znając takich jak ty zaraz będzie że ...) Swoją drogą nie rozumiem tego - co ci posiadacze japońców mają do innych ludzi? Kompleksy posiadania azjatyckiego rozmiaru penisa czy co? Co temat o VTEC to spusty dzieciarni "-naście latków" i triumfalne peany o wyższości kosiarek nad wszystkim co istnieje ...

darklich

2012-04-20, 11:45
JURIJ_77 napisał/a:



powiedział miłośnik wiertarek Makita i wykaszarek do trawy ... te jego 4.4 w V-ce brzmi przynajmniej jak prawdziwy silnik (zaznaczę od razu że nie jeżdżę Niemcem - bo znając takich jak ty zaraz będzie że ...) Swoją drogą nie rozumiem tego - co ci posiadacze japońców mają do innych ludzi? Kompleksy posiadania azjatyckiego rozmiaru penisa czy co? Co temat o VTEC to spusty dzieciarni "-naście latków" i triumfalne peany o wyższości kosiarek nad wszystkim co istnieje ...



Nie ma co ukrywać VTEC to konkretna sprawa, tak jak skośnookie autka z tamtych lat. Jestem fanem Hondy, posiadam takową, dbam o nią i nią śmigam. Mi się podoba, a czy Ty jeździsz Wartburgiem, Golfem czy Ferrari Enzo to mnie to szczerze pie**oli :) . Dźwięk silnika ma podobać się właścicielowi, nie pieszemu na pasach.


Stachu Wichura

2012-04-20, 12:09
darklich jaki masz model hondy i jaki silnik? Ma niewiele gorze osiągi do 100 niż s2k którą kiedyś miałem.

darklich

2012-04-20, 12:23
Stachu Wichura napisał/a:

darklich jaki masz model hondy i jaki silnik? Ma niewiele gorze osiągi do 100 niż s2k którą kiedyś miałem.




Civic VI Coupe, D16Y8 "trochę" po dłubany. Teraz skrzynie zmieniłem na krótszą, do setki może kolo 6.7, ale już tak nie zamula powyżej 130. S2000 piękna maszyna, ale w przyszłości celuje w Integre Type R (DC5) o ile będzie się dało jakoś sensownie kierownice przełożyć.

juki

2012-04-20, 15:25
JURIJ_77 napisał/a:


powiedział miłośnik wiertarek Makita i wykaszarek do trawy ... te jego 4.4 w V-ce brzmi przynajmniej jak prawdziwy silnik (zaznaczę od razu że nie jeżdżę Niemcem - bo znając takich jak ty zaraz będzie że ...) Swoją drogą nie rozumiem tego - co ci posiadacze japońców mają do innych ludzi? Kompleksy posiadania azjatyckiego rozmiaru penisa czy co? Co temat o VTEC to spusty dzieciarni "-naście latków" i triumfalne peany o wyższości kosiarek nad wszystkim co istnieje ...




Wystarczy Civic z K24, nawet H20 zeby te jego szwabskie v8 siadlo na pierwszych 50/100 metrach.


darklich napisał/a:


Civic VI Coupe, D16Y8 "trochę" po dłubany. Teraz skrzynie zmieniłem na krótszą, do setki może kolo 6.7, ale już tak nie zamula powyżej 130. S2000 piękna maszyna, ale w przyszłości celuje w Integre Type R (DC5) o ile będzie się dało jakoś sensownie kierownice przełożyć.



Ladnie ;] Ja posaidam Civic V, b16a2, lekko dlubniety. Ostatnio skrzynie od integry zalozylem, lepiej sie zbiera.

heski997

2012-04-20, 15:27
Większość z Was nie ma pojęcia jak działa VTEC w hondzie np. w silniku B16A1 A pie**olicie głupoty jakbyście mieli jakieś pojęcie o tych silnikach . Jest to całkowity klasyk gatunku i jeżeli chodzi o silniki benzynowe (pomijając wankla i inne ) ten silnik nie ma sobie równych . Do tego czasu żaden producent nie stworzy silnika wolnossącego o pojemności 2.0 litra sięgającym 200km czy też 1.6 litra i 170km tak wytrzymałego i oszczędnego . Tak więc pomyślcie trochę a później woźcie się BMW 318 : ) każdy samochód dobry zależnie od potrzeb , jeden woli honde w VTEC a drugi BMW 318 i tyle w temacie.

mcmt

2012-04-20, 15:40
juki napisał/a:




Wystarczy Civic z K24, nawet H20 zeby te jego szwabskie v8 siadlo na pierwszych 50/100 metrach.


oooh, "znafca" życia powrócił :rofl: . Mam 6,4s 0-100km/h z czego w chłodniejsze dni z lepszym startem wychodzi nawet 6,1s...

U kolegi darklich 7s 0-100 jest wynikiem zajebistym jak na wogóle fwd. Aby uzyskać lepszy wynik, można cisnąć w odchudzanie auta, tylko nie każdy wydmuszką lubi jeździć.

Niestety Hondzinka z K24 została zjedzona 8-)

Mam nadzieję, że na autobus do szkoły dziś zdążyłeś... :mrgreen:

juki

2012-04-20, 15:55
mcmt napisał/a:


oooh, "znafca" życia powrócił :rofl: . Mam 6,4s 0-100km/h z czego w chłodniejsze dni z lepszym startem wychodzi nawet 6,1s...

U kolegi darklich 7s 0-100 jest wynikiem zajebistym jak na wogóle fwd. Aby uzyskać lepszy wynik, można cisnąć w odchudzanie auta, tylko nie każdy wydmuszką lubi jeździć.

Niestety Hondzinka z K24 została zjedzona 8-)

Mam nadzieję, że na autobus do szkoły dziś zdążyłeś... :mrgreen:



Jezeli on nie dal rady silikiem K24 kontra te szwabskie 4.4 to jakis po ch*ju ten kierowca.

Ja do 100 mam nieco ponad 6s, wiec o czym do mnie rozmawiasz, synu. Wygodnie siedzi sie w fotelu ze skory Twojego przodka?

mcmt

2012-04-20, 17:02
Cóż, zapomniałem powiedzieć, że ten wrocławski veyron to mój jest... :rofl:

Ja myslę, że twój autobus w 6s jest w stanie z przystanku odjechać co najwyżej 8-)

Tak swoją drogą to trzeba na prawdę nie kumać bazy, aby porównywać te 2 przypadki i wykłucać się jak taki gimbolot :mrgreen: . Przecież oczywistym jest, że rozmowa toczy się o zmodyfikowanych wydmuszkach (bo przecież nie oryginałach) a możliwości modyfikacji bmw M62 są oczywiście jeszcze większe. Ktoś znający się na rzeczy wysunąłby jedyny, sensowny argument na rzecz wydmuszek w tym sporze - czas na torze, ale niestety nasz krzykliwy gimbusek woli walczyć z wiatrakami :rofl: ...

Ja myślę, że 4L turbo-diesel przegubowego MAN'a to najmocniejszy sprzęt jakim w życiu jeździł... 8-)

Pozatym ogólnie, najczęściej mierzę się w kategorii 0-200km/h... Także tym zamknijmy temat :lol: