18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lucky Pedestrians In Warshow Poland Barely Escape A Pole Hit

~Creaters • 2011-01-24, 08:55
Miał fuksa.

Pabliell

2011-01-24, 09:32
Cytat:

Ja k***a tego nie rozumiem, ty wcale nie grasz a k***a farcisz! Zero k***a skilla a wszystko k***a farci pie**olony!


Go...........ay

2011-01-24, 09:53
tam sie non stop rozpie**alają na tym skrzyowaniu. Heh moje okolice :D
link do dachowania :)

[URL=http:link








Pawel SC

2011-01-24, 10:19
ch*j wam w dupe krawaciarze, wszyscy się w tej warszawce porozpie**alejcie! Ale szybko! A cała Polska odetchnie z ulgą ;)

Twój Stary

2011-01-24, 11:10
@up morde zamknij prostaku z prowincji. Ciekawe ze jak tu przyjedziesz za chlebem to po paru miesiacach bedziesz gardzil swoimi ziomkami, ktorzy tak jak ty kiedys, przerzucaja gnoj na polu.

st...........ry

2011-01-24, 15:22
@up Twój Stary

Po niekad sie z toba zgadzam ale co masz do ludzi ktorzy mieszkaja na prowincji ?? Czy do ich ciezkiej pracy, oni przynajmniej straja sie uczciwie zarobic na swoje zycie a to ze koles napisal kilka wyzwisk na temat osob mieszkajacych w warszawie nie oznacza ze jest ze wsi :) bo jak sobie tak chodze po lodzi i patrze na ludzi to wiecej jeste wiesniakow w miastach niz na wsi :) choc sam pochodze z malej wioski ale to nie miejsce zamieszkania czyni kogos wiesniakiem lecz sposob zachowania wiec troche szacunku dla ludzi ktorzy ciezko pracuja :)

A co do filmiku widzialem go juz tutaj na sadolu chyba :) ale mozliwe ze bykl w jakiejs kompilacji ogolnie koles mial niezly zastrzyk adrenaliny :)

Oswiecenie?

2011-01-24, 15:34
Szybko biega - mogli szybciej jechać.

yoshi

2011-01-24, 15:51
ewidentna wina czarnego.

Gszysztow

2011-01-24, 16:09
Lucky Pedestrians In Warshow Poland Barely Escape A Pole Hit- Szczęśliwy pederasta w polskiej Warszawie becznie uciekł z pola uderzenia. :roll:

Kamelizotto

2011-01-24, 16:15
up, żeby tam chociaż było napisane "Warszawie"

Twój Stary

2011-01-24, 16:16
stary napisał/a:

@up Twój Stary

Po niekad sie z toba zgadzam ale co masz do ludzi ktorzy mieszkaja na prowincji ?? Czy do ich ciezkiej pracy, oni przynajmniej straja sie uczciwie zarobic na swoje zycie a to ze koles napisal kilka wyzwisk na temat osob mieszkajacych w warszawie nie oznacza ze jest ze wsi :) bo jak sobie tak chodze po lodzi i patrze na ludzi to wiecej jeste wiesniakow w miastach niz na wsi :) choc sam pochodze z malej wioski ale to nie miejsce zamieszkania czyni kogos wiesniakiem lecz sposob zachowania wiec troche szacunku dla ludzi ktorzy ciezko pracuja



Zawsze szanowalem ciezko pracujacych ludzi. W mojej wypowiedzi jest pogarda jedynie do Pawla SC. Masz racje - nie wiem czy jest ze wsi czy z miasta. Ale jak sam slusznie zauwazyles wiesniactwo to nie miejsce pochodzenia a stan umyslu. Pod tym wzgledem Pawel SC jest 100% wiesniakiem.

PS - ch*j w dupe lodzi, tej k***ie to nie zaszkodzi :]

babycow

2011-01-24, 17:49
Butz yes mi ch.ju upie.olil!!

Krzysztof_Jarzyna

2011-01-24, 17:56
@Pawel SC
Pisząc takie rzeczy, prawdopodobnie obrażasz kogoś ze swojej wioski, zakompleksiony chłopczyku.