18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lucky Pedestrians In Warshow Poland Barely Escape A Pole Hit

~Creaters • 2011-01-24, 08:55
Miał fuksa.

Kokolino

2011-01-24, 20:13
Pawel SC napisał/a:

ch*j wam w dupe krawaciarze, wszyscy się w tej warszawce porozpie**alejcie! Ale szybko! A cała Polska odetchnie z ulgą ;)


Memłaj mosznę!

samstag

2011-01-25, 03:06
k***a rozpie**ala mnie ta opinia że w Warszawie to mieszkaja jacys mityczni krawaciarze, którzy są podli źli i innych mają za gówno. Warszawiacy też od ch*ja zarabiają jakby ktoś nie wiedział (a ch*j z tym że mieszkania, czynsz i nawet woda w sklepie 3 x droższe niż gdzie indziej) Rodzice naopowiadali wam że całe zło kryje się w Warszawie.

Tak po prawdzie to najgorsze bydło robią i nosa zadzierają ludzie którzy są tu od 15 lat i zaczynają zgrywać wielkich mieszkańców stolicy. Jedziecie po tym mieście a połowa z was nie była.

Gienek2

2011-01-25, 08:09
jak przeczytałem lucky pederastian... espace... to myślałem że będą jakiegoś pedała gonić

ToJaTenOn

2011-01-25, 17:41
Biedny slup. Najwięcej ich ginie z wypadkach drogowych ;(

krzysiek.ferdynus

2013-04-01, 09:04
Twój Stary napisał/a:

@up morde zamknij prostaku z prowincji. Ciekawe ze jak tu przyjedziesz za chlebem to po paru miesiacach bedziesz gardzil swoimi ziomkami, ktorzy tak jak ty kiedys, przerzucaja gnoj na polu.


ja Ci powiem że gdzie nie pojadę a jeżdżę po całej Polsce każdy twierdzi tak jak koleś wyżej.. pie**oleni krawaciarze którzy nie potrafią jeździć hehe więc nie pyskuj smarku tylko zasięgnij języka u wujka google potem się burz ..