18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lublin potrącenie. Pąsowa babcia, leciała w kapciach.

fantastico • 2015-12-17, 11:06
W tym Lublinie jest Amejzing. Pani na przejściu i nie uważny samochód.


TRQPL

2015-12-17, 11:09
To był ustawiony srank.

eMJay8086

2015-12-17, 12:04
Nie ma się co śmiać, tylko żal starszej osoby prawidłowo przekraczającej jezdnię.
Kierowcy prawko do zabrania jak ma takie problemy ze wzrokiem.

Ar...........an

2015-12-17, 12:05
Ah te nieuważne samochody

nerfy

2015-12-17, 12:09
Takie babcie mnie wk***iają jak nie wiem co, ja rozumiem, bezwzględne pierwszeństwo dla pieszych na pasach, sam staram się zwalniać w takich miejscach a już na pewno nie wyprzedać (oczywiście przy 2 pasach do jazdy na wprost) ale do k***y nędzy, nie raz jak widzę taką święta krowę, co się nasłuchała TVNu czy innego gówna, że ma pierwszeństwo i ch*j i idzie taka, wchodzi na pasy nawet nie patrząc czy coś jedzie, to mam ochotę wpie**olić w podłogę i taką p*zdę rozjechać.
ch*je na przejściach, szanujcie swoje życia, to że zrobicie kierowcy na złość, że wymusicie na nim zatrzymanie się nie oznacza że się zatrzyma, bo przecież może się chociażby zagapić i was ch*je rozjechać !!


Dobra, pobluźniłem, już mi lepiej !

YanioL

2015-12-17, 12:33
Tak z innej beczki.
Te samochody według polskiego prawa są zaparkowane poprawnie? 10m od przejścia chyba nie?

wino666

2015-12-17, 14:13
stare k***y mysla sobie ze wszystko im sie nalezy... miejsce siedzace w tramwajach i autobusach... powinnni jeszcze zrobic na kazdym przejsciu dla piesych swiatla wykrywajace stare k***y i odrazu zatrzymywac ruch na drodze zeby taka stara k***a mogla przejsc bo nie daj boze za dlugo musialaby staci czekac az sie swiatlo zmieni. jeeeeeeeeeeeeeebac stare pie**olone babki.

GhostRider32

2015-12-17, 14:25
Chcesz być bezpieczny, to sam zadbaj o swoje bezpieczeństwo, wystarczyło popatrzeć, zwolnić i upewnić się, że samochód na pewno się zatrzyma...

misiunio1234

2015-12-17, 14:42
YanioL napisał/a:

Tak z innej beczki.
Te samochody według polskiego prawa są zaparkowane poprawnie? 10m od przejścia chyba nie?


Są zaparkowane poprawnie. Wyguglaj Plac Dworcowy w Lublinie. Za srebrnym peżotem na nagraniu widać nawet kawałek linii wyznaczającej miejsce do parkowania.

@nerfy: babcia miała bezwzględne pierwszeństwo, bo była już w połowie przejścia. Nie była typową "świętą krową" wychodzącą wprost pod koła pędzących samochodów. To, że ktoś ma coś nie tak z oczami i wygrał prawo jazdy w loterii Laysów nie oznacza, że można zwalić przyczyny na bogu ducha winną kobietę w swoich trolejbusowych latach. Idź też sprawdź wzrok, skoro takie farmazony wypisujesz chyba, że to był świadomy offtop, to se daruj :mrgreen:
@up: "po *polsku"

Ma...........gw

2015-12-17, 16:03
Oczywiście, że babcia miała pierwszeństwo, ale prawo drogowe nie chroni życia. Mogła się tylko upewnić, czy kierowca na pewno się zatrzyma.

No cóż...kierowca 1 elektorat pisu 0. Czekam na rewanż

dumad

2015-12-17, 19:29
sam k***a jesteś amejzing :idzwch*j:

QreNT

2015-12-17, 21:39
widze, ze hamsterom dali cos do eat

Spikeel

2015-12-17, 21:49
@Majkizrpgw Nie każda starsza osoba głosuje na pis :P ogólnie więcej ludzi starszych zapierdziela głosowac na po/.n bo tak jej powiedzieli dzieci bądź słyszała w tvnie że to super partie są. Tak czy owak jedna osoba głosująca na bandę tych samych cwe*i mniej :D

PS. Kierowca też do utylizacji, a ZUS się cieszy, bo przynajmniej emerytury nie będą musieli już wypłacać.

chudy82

2015-12-17, 21:52
@ nerfy na kursie nie uczyli Cię, że musisz zachować szczególną ostrożność dojeżdżając do pasów? Po ch*j przepuszczać ludzi, niech stoją czekając aż nie będzie ruchu na drodze. Najlepiej to zatrzymać się przed przejściem, poczekać i dać gaz do dechy, bo człowiek stary, schorowany. Własną babcię też byś przejechał, za to że opiekowała się Tobą a wpie**ala Ci się pod maskę?

kam332

2015-12-17, 22:19
Zawsze jak jakaś staruszka idzie po przejściu i muszę czekać, to mam wrażenie, że specjalnie idzie 2x wolniej niż po chodniku.