18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lublin potrącenie. Pąsowa babcia, leciała w kapciach.

fantastico • 2015-12-17, 11:06
W tym Lublinie jest Amejzing. Pani na przejściu i nie uważny samochód.


kokos_123

2015-12-17, 22:34
Mieszkam w Krakowie, tutaj nawet na zielonym trzeba się rozglądać. :shock:

Symbian

2015-12-17, 22:39
babcia miała pierwszeństwo ale kierowca miał około 2 tony wagi . hahahahha ahhahahaa

DyndaS

2015-12-17, 22:41
Pewnie teściowa :D

skelaw

2015-12-17, 22:42
@fantastico "Amejzing" ześ się k***a popisał tym swoim angielskim, że ohoho... "emejzing" przylepo ty.

solltys

2015-12-17, 22:43
@nerfy Ty jesteś pok***iony? jak babcia wchodziła na jezdnie to samochód był jeszcze w ch*j daleko, mieszkam w Anglii i tu jest to oczywiste że babcia mogła sobie normalnie przejść tylko w Polsce jest takie jeabne cebulactwo wsród kierowców którym cięzko się zatrzymać i przepuscić bo sa j***nymi królami drogi siedzącymi w swoich zdezelowanych 20 letnich trupach. Sam się zatrzymuje na przejściach lub nawet i nie i puszczam pieszych bo co mi szkodzi a dodam że zawalidrogą nie jestem i za miastem łamie wszystkie ograniczenia aż miło. A kierowca j***na p*zda że anwet mu do głowy nie przyszło że ktoś może POPRANIE przechodzić przez przejscie i dopiero po pie**olnięciu w babuszke do niego dotarło że nie jest panem drogi.

Harek

2015-12-17, 22:47
Po co się pchała jak widać było, że nie zwalnia

solltys

2015-12-17, 22:54
Harek napisał/a:

Po co się pchała jak widać było, że nie zwalnia



Idź sie jebnij, tak to by mogła do wieczora stać, to co pieszy może przechodzić jeśli:

a) nic nie widać w promieniu 2km
b) ktoś łaskawie zwolni, pomruga światłami, pomacha reką i w ogóle zrobi łaskę że przepuści pieszego na pasach?

Jebnijcie się w te wasze puste łby, babcia nie wyskoczyła mu wprost pod samochód, kierujący miał w ch*j czasu zeby zwolnić, już nawet jakby był k***ą której zal się zatrzymać to nie musiał tego robić, wystarczyło trochę zwolnic i babcia by zdażyła przejść.

Bright

2015-12-17, 22:54
solltys napisał/a:

@nerfy Ty jesteś pok***iony? jak babcia wchodziła na jezdnie to samochód był jeszcze w ch*j daleko, mieszkam w Anglii i tu jest to oczywiste że babcia mogła sobie normalnie przejść tylko w Polsce jest takie jeabne cebulactwo wsród kierowców którym cięzko się zatrzymać i przepuscić bo sa j***nymi królami drogi siedzącymi w swoich zdezelowanych 20 letnich trupach. Sam się zatrzymuje na przejściach lub nawet i nie i puszczam pieszych bo co mi szkodzi a dodam że zawalidrogą nie jestem i za miastem łamie wszystkie ograniczenia aż miło. A kierowca j***na p*zda że anwet mu do głowy nie przyszło że ktoś może POPRANIE przechodzić przez przejscie i dopiero po pie**olnięciu w babuszke do niego dotarło że nie jest panem drogi.


Zgadzam się w 100%, kierowca na serio miał sporo czasu na zareagowanie, widoczność też była bardzo dobra. Staruszka również poprawnie przechodziła, niestety, zawsze trzeba być ostrożnym bo nigdy nie wiadomo czy przypadkiem auta nie prowadzi jakiś debil.

dwroland

2015-12-17, 22:55
Tutaj była prosta droga więc niestety wina kierowcy, ale przy niektórych skrętach w drogę gdzie zaraz są pasy to trzeba by mieć k***a rentgen w oczach, więc jak kogoś rozjadę to nie będzie moja wina.
Także rozglądać się.

solltys

2015-12-17, 22:58
dwroland napisał/a:

Tutaj była prosta droga więc niestety wina kierowcy, ale przy niektórych skrętach w drogę gdzie zaraz są pasy to trzeba by mieć k***a rentgen w oczach, więc jak kogoś rozjadę to nie będzie moja wina.
Także rozglądać się.



Twoja wina bo nie potrafisz dostosować prędkości do warunków na drodze tylko jedziesz ile dozwolone i masz wyj***ne na resztę. Przez takich jak ty na polskich drogach jest jak jest.

Marbax

2015-12-17, 23:00
nerfy napisał/a:

Takie babcie mnie wk***iają jak nie wiem co, ja rozumiem, bezwzględne pierwszeństwo dla pieszych na pasach, sam staram się zwalniać w takich miejscach a już na pewno nie wyprzedać (oczywiście przy 2 pasach do jazdy na wprost) ale do k***y nędzy, nie raz jak widzę taką święta krowę, co się nasłuchała TVNu czy innego gówna, że ma pierwszeństwo i ch*j i idzie taka, wchodzi na pasy nawet nie patrząc czy coś jedzie, to mam ochotę wpie**olić w podłogę i taką p*zdę rozjechać.
ch*je na przejściach, szanujcie swoje życia, to że zrobicie kierowcy na złość, że wymusicie na nim zatrzymanie się nie oznacza że się zatrzyma, bo przecież może się chociażby zagapić i was ch*je rozjechać !!


Dobra, pobluźniłem, już mi lepiej !


Fakt że babcia gapa. Ale:
1. Było ją widać z daleka.
2. Była na pasach.
3. Nie wyskoczyła nagle zza czegoś.
4. Miała w tej sytuacji bezwzględne pierwszeństwo i kierowca na pewno został uznany winnym. Mam nadzieje że zabrali gamoniowi prawko.

Qrcio

2015-12-17, 23:22
nerfy napisał/a:

Takie babcie mnie wk***iają jak nie wiem co, ja rozumiem, bezwzględne pierwszeństwo dla pieszych na pasach, sam staram się zwalniać w takich miejscach a już na pewno nie wyprzedać (oczywiście przy 2 pasach do jazdy na wprost) ale do k***y nędzy, nie raz jak widzę taką święta krowę, co się nasłuchała TVNu czy innego gówna, że ma pierwszeństwo i ch*j i idzie taka, wchodzi na pasy nawet nie patrząc czy coś jedzie, to mam ochotę wpie**olić w podłogę i taką p*zdę rozjechać.
ch*je na przejściach, szanujcie swoje życia, to że zrobicie kierowcy na złość, że wymusicie na nim zatrzymanie się nie oznacza że się zatrzyma, bo przecież może się chociażby zagapić i was ch*je rozjechać !!


Dobra, pobluźniłem, już mi lepiej !



Ja sie z Toba jak najbardziej zgodzę w kwestii takich starych kwok co robią to co napisałeś.

Problem w tym, że chyba chciałeś to napisac pod innym filmem bo do tego to sie wogóle nie odnosi.

Babka idzie nawet żwawo a auto jest daleko w momencie gdy wchodzi na przejscie :banany:

@UP

Zgadzam sie z kolegą, nie przeczytalem wszystkich postów a akurat ten nademną wszystko podsumował :lodowka:

~kotka_w_piwnicy

2015-12-18, 00:05
nerfy napisał/a:

(...)
ch*je na przejściach, szanujcie swoje życia, to że zrobicie kierowcy na złość, że wymusicie na nim zatrzymanie się nie oznacza że się zatrzyma, bo przecież może się chociażby zagapić i was ch*je rozjechać !!



Lepiej bym tego nie ujęła, krata browaru cyyk! :)

solltys

2015-12-18, 00:18
@Kotka_w_piwnicy Wracaj do kuchni głupia p*zdo, jak nie masz podzielnej uwagi to nawet nie wsiadaj za kółko.

smierdze_wiec_jestem

2015-12-18, 00:18
chudy82 napisał/a:

@ nerfy na kursie nie uczyli Cię, że musisz zachować szczególną ostrożność dojeżdżając do pasów? Po ch*j przepuszczać ludzi, niech stoją czekając aż nie będzie ruchu na drodze. Najlepiej to zatrzymać się przed przejściem, poczekać i dać gaz do dechy, bo człowiek stary, schorowany. Własną babcię też byś przejechał, za to że opiekowała się Tobą a wpie**ala Ci się pod maskę?



Nie pie**ol. Widać, że jesteś analfabetą wtórnym, bo przeczytałeś co napisał, ale nie zrozumiałeś kompletnie przekazu. Chodzi k***a o wyobraźnię. Nie tylko tych za kierownicą, ale także pozostałych uczestników ruchu, jakimi bez wątpienia są również piesi. Tymczasem właśnie najebie się ludziom papki do łbów, że na pasach są nieśmiertelni i takie są potem tego skutki.

Nie pozdrawiam. Popieram nerfy'ego.

PS. Dodam, że w tym konkretnym przypadku nie ma dyskusji - do przejścia było 600 kilometrów i babka szła ok, chodzi o samo poruszenie faktu, że właśnie wielu pieszych wpie**ala się na pasy nawet nie spoglądając, czy coś jedzie. I k***a nie po to by czekać aż ktoś łaskawie przepuści, ale chodzi o sam j***ny fakt spojrzenia w lewo, tudzież w prawo, coś czego k***a uczą w przedszkolu, bo może zapie**alać w aucie ćpun, pijany albo inwalida umysłowy i zwyczajnie się nie zatrzymać. Ale gdzie tam, ja jestem Polak Janusz, w TV gadajo, że na pasach mam pierwszeństwo, więc łeb w buty i zapie**alam! To tak jakby kierujący autem zmieniał pas bez zerknięcia w lusterko.