18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łu, łu,łu!

de_Sade • 2019-06-16, 00:40
Niby autostrada, ale kto powiedział, że nic w nas nie walnie jadąc z naprzeciwka?


Shpek

2019-06-16, 12:32
Mors_Nigra napisał/a:

Zawsze znajdzie się jakiś cwe*, który tylko czeka, żeby przyj***ć się o najmniejszą rzecz. Czy ty cały czas, 100 % czasu podczas jazdy nie odrywasz rąk od kierownicy, nawet na kilka sekund? Nic nie mogła zrobić, a próbowała do momentu w którym zdała sobie sprawę, że już nic więcej się nie da, więc czas zasłonić twarz, nie darła ryjca jak białe lochy w każdej k***a najmniejszej nawet sytuacji, pierwsze co zrobiła, to martwiła się o pasażera, ale i tak trzeba się przypie**olić! I tu nie chodzi o żadne białorycerzenie, bo pluję na to, zachowała się jak trzeba i wk***ia mnie to wszechobecne narzekanie na siłę. Byle by wirtualne piwko dostać.



Przecież to ona jest pasażerem, ja pie**ole, wy ślepi jesteście? Przecież obok siedzi chłop, nie dałby chyba babie prowadzić?

Mors_Nigra

2019-06-16, 12:45
@Shpek hahaha faktycznie! Widać to w momencie, gdzie składa obie dłonie a w tym czasie słychać trąbienie z samochodu. Człowiek rano zaspany i ślepy. ;) No nic, mnie najbardziej podobało się, że nie darła mordy, co pozostaje faktem. W takim wypadku post kamuha jest jeszcze mniej zasadny niż mi się zdawało! :amused:

BigMAn

2019-06-16, 14:07
Kobieta za kierowicą i nieszczęscie gwarantowane, nie ważne z czyjej winy.

Stajan

2019-06-16, 14:16
Całe auto wyrzuciło w powietrze, a nawet maska się nie wgniotła? Od kiedy zaczęto robić osobówki z tytanu?

niemamskarpet.

2019-06-16, 15:10
Black Snake napisał/a:

A w niektórych tak wygląda autostrada... Albo nawet gorzej. W Albanii autostradą jest droga nieoddzielona barierkami z pasami dla pieszych i po 2 pasy ruchu w jedną stronę. Z czego i tak wszyscy zachowują się jakby były po 3 pasy w jedną stronę No i światła i skrzyżowania na takich autostradach mają w Albanii. Czepiasz się dla samego czepiania...



masz racje, to jest autostrada w Tajlandii