18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łu, łu,łu!

de_Sade • 2019-06-16, 00:40
Niby autostrada, ale kto powiedział, że nic w nas nie walnie jadąc z naprzeciwka?


kamuha

2019-06-16, 01:15
Przecież ta c**a zanim zauważyła co się stanie jechała bez rąk na kierownicy, więc co za różnica kto w kogo wjechał. Widocznie to u nich normalne.

Henboh

2019-06-16, 02:11
kamuha napisał/a:

Przecież ta c**a zanim zauważyła co się stanie jechała bez rąk na kierownicy, więc co za różnica kto w kogo wjechał. Widocznie to u nich normalne.



Problem w tym, że tam jest ruch lewostronny, a samochód prowadzi pasażer (przynajmniej z naszego punktu widzenia).

bleblebator1

2019-06-16, 02:34
Tak to jest, jak się jeździ h*jowym pasem drogi

sirmlcs

2019-06-16, 03:14
Ten kwik w 0:16 jak świnia, w sumie z ryja nawet pasuje

mateusos

2019-06-16, 04:51
Jak na taka akcje to moim zdaniem jak na kobiete to twarda reakcja.

ziembix

2019-06-16, 06:18
No i nic nie walnęło

brylant1412

2019-06-16, 08:57
ok ok spoko jedziemy dalej

dashadow

2019-06-16, 09:33
ta, autostrada z pasami dla pieszych, lol

kamuha

2019-06-16, 09:48
Henboh napisał/a:

Problem w tym, że tam jest ruch lewostronny, a samochód prowadzi pasażer (przynajmniej z naszego punktu widzenia).



Zatem ktos pracuje a opasła locha jak zwykle odpoczywa i nie zachowuje uwagi. locha powinna zostać skazana.

~Velture

2019-06-16, 09:55
@up
Uwielbiam jak ktoś na siłę chce być zabawny...

niemamskarpet.

2019-06-16, 10:10
jaka autostrada .... z przejściem dla pieszych ? ja wiem że dla cebulaka wszystko co nie ma dziur i ma więcej niż jeden pas to autostrada ale bez przesady w niektórych krajach to zwykła droga.......

Mors_Nigra

2019-06-16, 10:53
kamuha napisał/a:

Przecież ta c**a zanim zauważyła co się stanie jechała bez rąk na kierownicy, więc co za różnica kto w kogo wjechał. Widocznie to u nich normalne.



Zawsze znajdzie się jakiś cwe*, który tylko czeka, żeby przyj***ć się o najmniejszą rzecz. Czy ty cały czas, 100 % czasu podczas jazdy nie odrywasz rąk od kierownicy, nawet na kilka sekund? Nic nie mogła zrobić, a próbowała do momentu w którym zdała sobie sprawę, że już nic więcej się nie da, więc czas zasłonić twarz, nie darła ryjca jak białe lochy w każdej k***a najmniejszej nawet sytuacji, pierwsze co zrobiła, to martwiła się o pasażera, ale i tak trzeba się przypie**olić! I tu nie chodzi o żadne białorycerzenie, bo pluję na to, zachowała się jak trzeba i wk***ia mnie to wszechobecne narzekanie na siłę. Byle by wirtualne piwko dostać.

Black Snake

2019-06-16, 11:46
niemamskarpet. napisał/a:

jaka autostrada .... z przejściem dla pieszych ? ja wiem że dla cebulaka wszystko co nie ma dziur i ma więcej niż jeden pas to autostrada ale bez przesady w niektórych krajach to zwykła droga.......



A w niektórych tak wygląda autostrada... Albo nawet gorzej. W Albanii autostradą jest droga nieoddzielona barierkami z pasami dla pieszych i po 2 pasy ruchu w jedną stronę. Z czego i tak wszyscy zachowują się jakby były po 3 pasy w jedną stronę :D No i światła i skrzyżowania na takich autostradach mają w Albanii. Czepiasz się dla samego czepiania...

ho...........zo

2019-06-16, 12:04
Ale paskudne k***isko.