18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

łóżko hotelowe

~Velture • 2017-12-07, 21:16
:roll: Ja pie**olę. Serio nie wiem czy się śmiać czy płakać.

Doprowadzić się do takiego stanu i narzekać, że nie można się położyć na łóżku to... to po prostu... no k***a mać...

(jak kogoś interesuje to 600 funtów na normalną miarę daje nam ok 272kg)


Wiewór

2017-12-08, 07:14
TB303 napisał/a:

Tutaj jeden harpun nie pomoże... potrzeba z tuzin!


Raczej przeciwpancerny ładuj :-D

pazzuzu napisał/a:

ja pie**ole. oni tam mowia, ze trzeba mame polozyc. a tam te gowniaki maja max 5 lat. ona tak sie w 5 lat nie spasla wiec ktos musial to r*chac. o jezu!


Może ja zapłodnili inseminatorem jak świnie.

Kickbokser

2017-12-08, 08:01
pazzuzu napisał/a:

ktos musial to r*chac. o jezu!


Ale jak k***a? Tam by trzeba było mieć co najmniej pół metrowego ku*asa :shock:

czerczil

2017-12-08, 08:13
Podtuczyc jeszcze i w razie powodzi swiniak nada sie idealnie :krejzi:

banerr

2017-12-08, 09:29
I tak niedługo padnie. Szkoda dzieciaków bo pewnie je zje. Jak sobie robią zdjęcie rodzinne to muszą włączać panoramę.

dziadek8724

2017-12-08, 09:39
ch*ja się tam znacie! To wina genów i grubych kości, a tak w ogóle to po ciąży troszkę jej się przybrało. Prawie nie widać.
Nie no rozpie**alają mnie takie przypadki... ilości żarcia, które ona je na śniadanie gówniaki w Afryce nie widziały przez całe swoje życie. Jeśli jakimś cudem będzie jeszcze raz w ciąży to nawet nie będzie o tym wiedziała. 270 kg... żeby mogła się wylać z domu to trzeba by chyba wózek widłowy...

tralala101

2017-12-08, 10:12
Powinna pozwać producenta łóżek o niedostosowanie produktu do potrzeb kobiet o gabarytach manatów karaibskich. W USA pewnie by dostała z milion dolców odszkodowania.

~Velture

2017-12-08, 10:14
Takafura napisał/a:



Nie wierzę ze można do takiego stanu doprowadzić się przez głupotę i łakomstwo :roll:


Nie doceniasz magii demokracji :roll:
Oglądałem program o najgrubszych ludziach świata i to takich k***a mać grubych co z łóżek nie mogli wstać bez pomocy. W 100% przypadków spaśli się z własnej woli i nie mieli żadnych chorób przyczyniających się do tego stanu.

Po prostu żarli jak świnie a jak pokazano na jednym stole ile taki człowiek dziennie je to z ręką na sercu powiem, że kowalskiemu by to wystarczyło na kilka dni jeśli nie na tydzień nawet.

Na jednym stole stało 4 litry coli, 3 ogromne pizze, kilka hamburgerów, kubełek kfc, kilka opakowań frytek, kilka słoików majonezu, kilka opakowań jakiś ciasteczek i inne słodycze. Coś jeszcze było ale nie pamiętam już.
Jak liczyli to wyszło, że to ok 12000 kcal.

Wiewór

2017-12-08, 10:18
tralala101 napisał/a:

Powinna pozwać producenta łóżek o niedostosowanie produktu do potrzeb kobiet o gabarytach manatów karaibskich. W USA pewnie by dostała z milion dolców odszkodowania.


Wystarczy, że w instrukcji obsługi łóżka dopiszą iż maksymalna nośność wynosi 50 kg na m2 i im naskoczy na prącie.

Velture napisał/a:


Nie doceniasz magii demokracji :roll:
Oglądałem program o najgrubszych ludziach świata i to takich k***a mać grubych co z łóżek nie mogli wstać bez pomocy. W 100% przypadków spaśli się z własnej woli i nie mieli żadnych chorób przyczyniających się do tego stanu.

Po prostu żarli jak świnie a jak pokazano na jednym stole ile taki człowiek dziennie je to z ręką na sercu powiem, że kowalskiemu by to wystarczyło na kilka dni jeśli nie na tydzień nawet.

Na jednym stole stało 4 litry coli, 3 ogromne pizze, kilka hamburgerów, kubełek kfc, kilka opakowań frytek, kilka słoików majonezu, kilka opakowań jakiś ciasteczek i inne słodycze. Coś jeszcze było ale nie pamiętam już.
Jak liczyli to wyszło, że to ok 12000 kcal.


Mnie raczej zawsze zastawiało skąd oni mają na to hajs? Przecież oni nie pracują bo nie są w stanie a w USA nie ma pomocy społecznej, która daje hajsy za leżenie. Żeby taka locha dobrze podjadła to przecież dzienne trzeba jej do koryta wrzucić z kubik paszy podlanej kilkoma wiadrami coli. A to kosztuje nawet w US i A.

Alonso

2017-12-08, 10:22
Gdy idzie srać, to cały kibel wchodzi jej w dupę.

WolneKonopie

2017-12-08, 10:44
Są dwie proste zasady,
j***ć stare..
.. i grube baby.

k***a najgorzej
:chainsaw:

~Velture

2017-12-08, 11:17
Abraxus napisał/a:


Mnie raczej zawsze zastawiało skąd oni mają na to hajs? Przecież oni nie pracują bo nie są w stanie a w USA nie ma pomocy społecznej, która daje hajsy za leżenie. Żeby taka locha dobrze podjadła to przecież dzienne trzeba jej do koryta wrzucić z kubik paszy podlanej kilkoma wiadrami coli. A to kosztuje nawet w US i A.


No zawsze taka locha ma jakiegoś swojego przydupasa co gustuje w niej i ją karmi tak jak u nas dzieci karmią świnkę morską w klatce.

Wiem, że to dziwne ale tam są tak poj***ni ludzie, że mają nawet określenie na kogoś kto specjalnie tuczy swoją kobietę/faceta. Nazywają taką osobę "feeder" czyli karmiący.

Ale najciekawszy to był ten najgrubszy nastolatek świata. Jak o nim oglądałem to aż nie wierzyłem w to co widzę. On był tak gruby, że nie mógł wyjść z domu.
k***a mać i matka musiała go myć itd.
Dlaczego rodzice donosili mu tyle żarcia? Tu jest problem. On był w 100% on nich zależny bo nawet samemu nie był w stanie się poruszać więc k***a do lodówki nie doszedłby.
Dlaczego nie dawali mu dietetycznych posiłków tylko tuczyli go dalej i narzekali na jego wagę?
Jego całe życie to było zasadniczo leżenie łóżku, jedzenie i granie na xboxie. Tyle. Tylko to robił.

MadDave

2017-12-08, 12:36
Kurna zawsze nie to rozpie**ala. Jakim k***a cudem tak obrzydliwie otyły tucznik ma jeszcze potomstwo?! Wg mnie opieka społeczna powinna odebrać dzieci z uwagi na patologię w domu. Patologia = patologiczne obżeranie się matki. Z drugiej strony jak już ktoś dobrze zauważył, przez 5 lat się nie roztyła więc ciekawi mnie w jakich warunkach przebiega poród u takiej maciory.
No i jeszcze jakie j***na ma pretensje do wszystkich. Tak jakby stan w jakim się znajduje to była ich wina. Łóżko złe - bo nie zostało zespawane z profili konstrukcyjnych i nie ma podstawy z żelbetu. Ten jej mąż/konkubent/ partner zły bo ją jakoś próbuje zmotywować i pocieszyć.
Zresztą wydaje mi się że koleś tutaj jest albo feederem albo uległą cipą która nie umie się przeciwstawić humorkom tego potwora.
Jakieś operacje tutaj nic nie dadzą. To tylko w ich opinii proste rozwiązanie - dobra wycięte i teraz sama mogę chodzić do lodówki. Tutaj trzeba zmienić myślenie a to już jest inna sprawa.
BTW. Gardzę grubasami na równi z miłośnikami kóz i menelami.

Usztafik

2017-12-08, 14:11
@Abraxus
W stanach żarcie KFC i Macków to najtańsza opcja, jak u nas "hot-dogi" z Ikea za 1 zł.

Sz...........la

2017-12-08, 14:25
crystaldragon napisał/a:

Dobrze że coś ze sobą zrobiła i założyła sobie kolczyk w wardze. Od razu stała się piękniejsza :->


Zapomniałeś o obowiązku kolczykowania trzody chlewnej? ;)

Abraxus napisał/a:


Wystarczy, że w instrukcji obsługi łóżka dopiszą iż maksymalna nośność wynosi 50 kg na m2 i im naskoczy na prącie.


Z tym naskakiwaniem na prącie to ja bym jednak uważała. :amused:

Wiewór

2017-12-08, 14:38
Skoro jej mąż karmi taką świnię to powinien mieć ksywę stajenny :amused: