18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łowczyni skór

Scareface101 • 2013-11-18, 12:02
Wrzucam ponieważ jest to Sadistic więc Sadoli nie interesują sweetaśne króliczki czy pluszowe pieski.





















Idę sobie usmażyć kotlet :)

Everizon

2013-11-18, 17:51
Ale dlaczego ona r*cha te biedne niedźwiedzie po ukatrupieniu ?
No i czym ? :P czyżby kobieta sadola ?

Brzydkii

2013-11-18, 17:54
k***a co innego zaj***nie jakiegoś prosiaka, krowy czy innego osła na kiełbaske. Lub też dzika który często powodują szkody, a co innego zaj***nie zajebistego niedźwiedzia czy lwa. k***a przecież tych zwierząt jest co raz mniej. Człowiek powinien takie gatunki chronić a nie na nie polować do ch*ja. Eh wk***iłem się, ide wpie**olić kanapke z salami.

ZłoconyPenisZagłady

2013-11-18, 17:56
Laska upolowała między innymi trofea z gatunków zagrożonych (takich, których zostało mniej niż homoseksualnych prawicowych talibów) , w takich sytuacjach prawa natury nie mają racji bytu. Nie polujesz żeby zjeść a nadmiar przerobić na parówki - polujesz żeby zaspokoić swoje pragnienie zabicia czegoś. A im większe i rzadsze tym lepiej. Dzięki takim myśliwym na przykład nie mamy już w kraju Turów.

@up.
Małpa też ma mózg, żeby korzystać z narzędzi.
http://www.sadistic.pl/malpa-z-ak-47-vt82997.htm

Człowiek ma mózg żeby myśleć. A myślenie w tym wypadku daje jasną konkluzję - zabijesz za dużo to więcej nie będzie.

regal

2013-11-18, 18:01
Suka bez serca...


ooip

2013-11-18, 18:02
ostatnio na 4chanie byly jakies plany co do niej.chyba 4chanowcy chca ja ukarac za to

nanab

2013-11-18, 18:04
Jak p*zda z bronią wyskakuje na meele i chwali się ze wygrała -.- Ja takie zwierzęta z maczety zabijam

ejdzbikej

2013-11-18, 18:06
Kaczki, antylopy itp rozumiem, to wszystko mozna zeżrec ale po ch*j zabijac zebre albo misia czy innego tygrysa?
Glupia p*zda

hgh

2013-11-18, 18:16
@up: głupia i stara p*zda.

Na ch*j strzelać z łuku do niedźwiedzia?!

Ten jej wypasiony łuk nie potrafi indora powalić.

Zwierzak nie ma żadnych szans obrony a ona ich nie ukatrupia tylko rani, tępa dzida.

Powell

2013-11-18, 18:21
ja bym sobie chętnie urządził polowanie na j***nych kłusowników. W dupę j***ne kurewstwo. Zawsze bronią się tekstami "jestem męski bo poluję". Jak wam k***a męskości trzeba to do wojska wypie**alać albo chociaż z nożem idź na takiego lwa, a nie k***a po krzakach się chowają ze snajperką kalibru "rozpie**ol czaszkę słonia"

wojtax

2013-11-18, 18:25
Jestem ciekaw jak szybko zmieniłoby się wasze zdanie na temat polowań gdyby zwierzyna, która się rozmnoży zacznie niszczyć wasze pola, czy nawet domowe ogródki. Kilka razy sarna albo dzik skasowałby wam auto, gdzieś w przyleśnej drodze to potem byłby płacz gdzie są myśliwi.

Ciężko mi zrozumieć dlaczego myśliwi mieli by iść na polowanie niedźwiedzi uzbrojeni tylko w gołe pięści. Przecież od zawsze na świecie jest tak, że każdy chce zwiększyć swoje szanse na przeżycie.

Pani na zdjęciach widać, że ma fajne hobby i myślę, że światu dużej krzywdy nie robi. Gorzej by było gdyby polowanie było sposobem na zarobek. Wtedy może powstać problem.

fun88

2013-11-18, 18:27
quang-dat napisał/a:



Obrazek

Jestem za 100% prawem do posiadania broni i 100% zakazem polowań. Co innego bronić się przed napastnikiem, który wtargnął do twojego domu, albo opierać się inwazji muzułmanów, a co innego ustrzelić wielkiego dumnego niedźwiedzia, który drapał się po jajkach i myślał co by tu opie**olić na śniadanie.




dokładnie k***a! tej babie bym przyk***iłz łuku w ryj. Jak już strzelać to, żeby zabić anie byle trafić i się męczyło zwierze... Patolica i ch*j

Powell

2013-11-18, 18:27
@wojtax już parę razy było napisane - co innego polowania legalne dla utrzymania równowagi w ekosystemie a co innego j***ne nielegalne kłusownictwo. Tak trudno to k***a pojąć, że zagrożone gatunki nie potrzebują dodatkowego wybijania?

Piesgrzybiarz

2013-11-18, 18:29
O łucznictwie to tępa dzida pojęcia nie ma, żaden strzał nie został oddany czysto tak żeby się zwierze nie męczyło. Ja pie**ole łuk bloczkowy o jakimś p*zdolskim naciągu. Widac że strzała mocy nie ma a już piżdzie trudno celować

Edit: Nie twierdzę że polowania są złe po prostu k***a aż mnie dupa boli jak widzę "panią prezenter" strzelającą z c**ołuku.

myha

2013-11-18, 18:41
ale płacz
Dlaczego szkoda wam bardziej lwa czy niedźwiedzia niż świnki którą dzisiaj zjedliście?
Bo lew ładniejszy?
Świnka jest bardziej inteligentna niż lew, przez co więcej czuje i rozumie, a wy ją zjedliście.
Zresztą skąd pomysł z kłusownictwem?
Na lwy można polować tylko trzeba zapłacić odpowiednią ilość pieniędzy, czasem zdarzają się też osobniki które trzeba po prostu odstrzelić bo zagrażają np ludziom mieszkającym w pobliżu. Co do niedźwiedzi to są okresy w których też można na nie polować(w USA i Kanadzie) to samo aligatory.
Za resztą zwierzaczków płaczu nie widziałem(pie**oleni hipokryci) pewnie nie były takie ładne jak lew

ps.
to rozj***ło mnie całkowicie

remi1982 napisał/a:



Skoro nawet dziczyznę możemy kupić sobie w sklepie na osiedlu.



Może ci wyjaśnię:
mięso nawet te z dzikich zwierząt nie rośnie na drzewach ani na polu.