18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łowczyni skór

Scareface101 • 2013-11-18, 12:02
Wrzucam ponieważ jest to Sadistic więc Sadoli nie interesują sweetaśne króliczki czy pluszowe pieski.





















Idę sobie usmażyć kotlet :)

jasiek.kulaga

2013-11-18, 12:48
To jest nic innego jak sk***ysyństwo. Zabijanie zwierząt dla sportu - sadyzm, takie osoby powinno się traktować jak przestępców sadystów. Osobiście gdyby zaistniała godzina bezprawia związałbym ją, wbijał igły pod paznokcie, w dupe wsadził rozgrzaną lufę od tego karabinu i spokojnie bez pośpiechu wyrywał jej rzęsy, jedna po drugiej, potem włosy ze wszystkich miejsc, na koniec oblał wodą z cukrem i czekał na owady.

rockface123

2013-11-18, 12:53
nie jestem obrońcą zwierząt, po prostu ludzie mnie wk***iają i fajnie by było tak z strzelbą komuś wejść do domu i też zapolować na dzikiego wieprza szperającego w lodówce na kacu :amused:


Te zwierzaki są w swojej ziemi a tu przychodzi człowiek i zabija wszystko co popadnie. Wk***iające. Co innego w obronie własnej a co innego dla sportu

Pozdrawiam.

daniello17

2013-11-18, 13:05
Nie no k***a sami obrońcy praw zwięrząt. Wy to pewnie wpie**alacie hamburgery zrobione ze świniaka zabite po uczciwej solówce w klatce.

Cyjanek

2013-11-18, 13:23
Za wybijanie zwierzyny zaj***łbym ją... ku*asem.

gutsy666

2013-11-18, 13:23
powinni tą k***e rozstrzelać. stopniowo. od stóp, przez kolana. za oryksa powinna pojśc siedziec. gatunek mocno na wymarciu. a k***iszcze szczerzy jape do aparatu. ehhhh.

Smutas

2013-11-18, 13:24
Nie pochwalasz polowań na zwierzęta? Żryj trawę.

Suselot

2013-11-18, 13:31
A ja myślałem że przeglądam sadistic.pl. Jak tak dalej drążyć ten temat to według was głupie kupienie kawałka szynki w sklepie to sk***ysyństwo. Idź sobie upoluj świnie jak taki honorowy jesteś.

remi1982

2013-11-18, 13:49
daniello17 napisał/a:

Nie no k***a sami obrońcy praw zwięrząt. Wy to pewnie wpie**alacie hamburgery zrobione ze świniaka zabite po uczciwej solówce w klatce.



Smutas napisał/a:

Nie pochwalasz polowań na zwierzęta? Żryj trawę.



Jesteście aż tak głupi, czy tylko mi się wydaje. Szyneczki, kotleciki i kurczaczki na naszych stołach pochodzą ze zwierząt hodowlanych imbecyle. Hodowanych w tym właśnie jednym celu, w celu wpie**olenia ze smakiem. Co innego kiedy tępy ch*j jeden z drugim bierze AK i idzie stoczyć "męską" i " honorową" walkę z niedźwiedziem lub jeleniem. Zabijanie dla przyjemności jest skrzywieniem. Od zarania dziejów polowaliśmy, ale w dzisiejszych czasach jest to zbędne. Skoro nawet dziczyznę możemy kupić sobie w sklepie na osiedlu.

salmonellas

2013-11-18, 14:04
niezle trzeba być pie**olniętym, mogla kamieniami rzucać do Aligatora.

Blezzer

2013-11-18, 14:18
k***a, co innego napie**alać do szkodników, czy innego ch*jstwa co pełno po lasach biega, żeby zachować równowagę ekosystemu (z czym dziś natura nie nadąża), a co innego napie**alać do rzadkich zwierząt, czy pod ochroną. Baba kłusuje i powinni dobrać się jej do anusa. W Afryce kłusowników (np. w Tanzanii) strażnicy parków itp. napie**alają z ostrej amunicji. Tyle w temacie.

dmnunited

2013-11-18, 14:55
"Od dzisiaj macie wpie**alać kamienie" a jadłeś k***a kiedyś lwa albo niedźwiedzia idioto? k***a, taką szmatę polującą na tak piękne, a przede wszystkim rzadkie zwierzęta odj***łbym własnoręcznie.

las84500

2013-11-18, 15:10
Widzę, że jest ona z gatunku "ten sam wyraz mordy na każdym zdjęciu". Nawet w Polsce jak ktoś sobie ustrzeli dzika (pod warunkiem, że to nie locha z małymi) i narobi z niego kiełbas i kaszanek na parę miesięcy to jego sprawa i odwieczne prawo natury. Zabijanie dla sportu na pewno do tego się nie zalicza bo to "tylko" albo "aż" leczenie swoich kompleksów.
Ale co by nie mówić to jak dojdzie do inwazji zombie to babka będzie jedną z tych osób, które przeżyją.

Sushy

2013-11-18, 15:37
las84500 napisał/a:

Ale co by nie mówić to jak dojdzie do inwazji zombie to babka będzie jedną z tych osób, które przeżyją.



ja pie**olę :facepalm:

606

2013-11-18, 15:41
dmnunited napisał/a:

"Od dzisiaj macie wpie**alać kamienie" a jadłeś k***a kiedyś lwa albo niedźwiedzia idioto? k***a, taką szmatę polującą na tak piękne, a przede wszystkim rzadkie zwierzęta odj***łbym własnoręcznie.




Że tak zacytuję twoje słowa:
"Żeby Ci żyłka w dupsku pedale nie pękła z tego oburzenia."



jasiek.kulaga napisał/a:


To jest nic innego jak sk***ysyństwo. Zabijanie zwierząt dla sportu - sadyzm, takie osoby powinno się traktować jak przestępców sadystów.



Sadistic.pl :roll: