18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Louis CK - Fun with a girl

walkes • 2011-12-28, 20:50
Stand-up Louisa CK.



Nie jestem autorem napisów

Blade ziele

2011-12-28, 21:02
heh. bardzo dobry komik :)

rockface123

2011-12-28, 21:54
k***a!! idźcie na zj***ne tvp1 oebjrzcie nasz POlski zj***ny żałosny kabaret w którym płacą ludzią na śmianie się lub ulatniają gaz rozweselający a potem pooglądajcie amerykańskich komików :szloch: nasz kraj ssie

gumol

2011-12-28, 23:50
dajcie to do zbiorczego czy coś? bo zaraz nas zasypie Lułisem :P

Nabs

2011-12-29, 00:57
Kiedyś miałem bardzo podobną sytuacje, tyle że nie z przypadkową osobą, a z dziewczynką z którą byłem już ponad rok. Miętolimy się z jakieś 30 min, i każda próba sięgnięcia w jakieś jej intymne miejsce kończyła się powstrzymaniem mnie. Po 3 razach, dałem sobie spokój, pomyślałem że może coś ją boli. Po jakimś czasie miętolenia, strzeliła jakiegoś dziwnego focha i poszła spać. Na drugi dzień pytając się jej o co chodzi, dowiedziałem się że ona chciała abym się do niej dobierał mimo tego że ona mnie powstrzymuje. I weź tu k***a bądź mądry. Dobierasz się - źle, jesteś h*jem, zależy ci tylko na seksie. Nie dobierasz się, jesteś h*jem nie potrafisz dogodzić swojej kobiecie. Ehh k***a, kobiety powinny mieć swoje miejsce wyłącznie w kuchni..

Plecionkarz

2011-12-29, 02:12
Cóż dziewczyny są dziwne. Próbujesz traktować jak poważnego człowieka a ona wtedy zrobi coś nieprzewidywalnego i dziwacznego. Ja z kolei miałem następującą sytuację. Zaprosiłem do siebie i wypiliśmy po piwie. Ona w międzyczasie włączyła telewizor i obejrzała cały odcinek chyba "Pierwsza miłość" i nie odzywała się ani słowem. Ja staram się podnosić jej bluzkę do góry a ona cały czas moje dłonie zabiera i poprawia ją tak by zakrywała całe ciało. Odcinek się skończył, piwo też więc zgasiłem TV i zaczynam się do niej dobierać. Przyjęła pozycję embrionalną siedzącą jak jakiś j***ny pancernik. Wydawała z siebie dziwne dźwięki typu: uuuuuuuooommmm. W końcu udało mi się najpierw włożyć jej rękę do majtek siłą a później siłą rozebrać. Z powrotem zwinęła się w kłębek i powiedziała: zgaś światło. Pierwsze jej słowa odkąd się u mnie znalazła. Później już w miarę normalnie sytuacja się potoczyła (jak na kłodę) i po wszystkim odprowadziłem ją do domu. W drodze powrotnej sobie myślałem że to pod gwałt podchodzi i ciekawe co z tego wyniknie. Po powrocie do domu ku mojemu zdumieniu stała się bardzo rozmowna na gadu gadu i oznajmiła, że bardzo chciała to ze mną zrobić. Od tej pory w sprawach związanych z r*chaniem staram się nie myśleć, a na pewno nie racjonalnie.

Z tm gościem jeszcze niezły był filmik pt: Anti-Masturbation VS Louis CK

kamil66

2011-12-29, 08:38
Nabs, Plecionkarz

NIGDY nie słucha się tego co mówi kobieta (zwłaszcza w czasie seksu)...

sarkazm

2011-12-29, 10:38
k***a, jakie to zyciowe ;p

mateuni007

2011-12-29, 11:25
@Nabs w kuchni i nie za dlugi lancuch? :P

okanslig

2011-12-29, 12:36
Dlatego najlepiej sobie zwalic dla higieny i miec na nie wyj***ne, same w koncu przyjda.

ja...........03

2011-12-29, 17:43
kobiety lubią być brane siłą a jeśli nie to ch*j zakop sukę

chudziutki191

2011-12-30, 02:16
wszystko jasne... ten koleś jest rudy ;]

Raven Trismegistos

2011-12-30, 14:53
@ Nabs - "Ehh k***a, kobiety powinny mieć swoje miejsce wyłącznie w kuchni.. " Rezygnujesz z seksu z kobietami i zajmiesz się kolegami?

głodny

2011-12-30, 15:58
@Nabs za bardzo rozcieńczyłeś rohypnol

Nabs

2012-01-01, 23:53
@głodny - nic nie rozcieńczałem, póki co nie jest mi to potrzebne, urok osobisty w pełni wystarczy ;)

@Raven Trismegistos - nie napisałem, ani tym bardziej nawet nie pomyślałem o zabraniu się za kolegów. Swoich fantazji innym nie sprzedawaj, zostaw je dla siebie i swoich kolegów.

Co do tematu, to serio tak było, nawet potem z nią rozmawiałem na ten temat, bo staram się nie mieć jakichś tematów tabu. No i ona przyznała się że faktycznie jara ją to, że ktoś się do niej dobiera. Niestety, mnie to nie jara, a nawet sprawia że nie jestem w stanie się podniecić. Nie jestem typem sadysty czy zwyrola jakiegoś co się będzie pastwić nad innymi żeby mu stanął. Aż tak poj***ny nie jestem.

Gdzieś czytałem że kobiety, może nie wszystkie, ale zdecydowanie część, lubią kiedy się się nad nimi znęcasz. Chociażby moi starzy sąsiedzi, który się bez przerwy napie**alali między sobą. Kiedyś z ojcem wchodząc na klatkę schodową widzimy jak stoi mój sąsiad i napie**ala po ryju swoją kobietę. Bez jakichś namysłów razem z ojcem podbiegliśmy i chcieliśmy mu wj***ć za coś takiego. Wtedy jego kobieta wystała z ziemi i zaczęła mojego ojca odciągać i mówić żebyśmy zostawili jej męża, bo ona go kocha.. Do dziś dnia dla mnie jest to nie pojęte.. Jest to tak zwany syndrom sztokholmski, jakby ktoś nie wiedział. Czyli nasrane w bani. Wychodzi na to że kobiety mają nasrane pod sufitem..