18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lotto w Serbii

Ruff • 2015-07-30, 19:35
Witam.
Filmik idealnie pokazuje wiarygodność tych wszystkich losowań lotto. Na celowniku co prawda Serbia, ale ch.j wie czy u nas nie jest tak samo.


Jak ktoś idzie zaraz spać to może przewinąć do 0:55.
A jak ktoś ma dużo czasu to może fapać przez cały filmik :wytrysk:

co...........us

2015-07-30, 22:53
Od tego właśnie jest komisja kontroli gier i zakładów, czyli najlepsza praca w polsce, aby pilnować takich rzeczy

KolejnaJednostka

2015-07-30, 22:57
Kiedyś widziałem ciekawy artykuł. Podobno te maszyny i skrypty sprzedaje jakaś amerykańska firma i całkiem dobrze każe sobie za to płacić. Ktoś ma jakiś artykuł na ten temat?

Prothory

2015-07-30, 23:01
Axis, na co jest taka szansa?

sz...........ps

2015-07-30, 23:03
mp0011 napisał/a:

No ale przecież u nas jest "komisja gier i zakładów", więc takie wałki nie przejdą ;)



Nie ma już komisji od paru lat...

Baldzi

2015-07-30, 23:29
@prothory
Na to ze masz dziewiczy odbyt HEHE

bit123

2015-07-30, 23:55
Te cycki nie mogą kłamać.

Br...........er

2015-07-31, 00:08
Swoją drogą zajebiste wygrane. Za "trójkę" dostaje się całe 2PLN...

zaspany

2015-07-31, 00:31
siema, chciałbym coś powiedziec. mianowicie prowadzę kolekturę lotto od roku i może mało wiem ale wydaje mi się ze w XXI wieku lotto robi w ch. ludzi jak mało kto. dlaczego? maja taki system ze nic im nie jest potrzebne! wygrane kupony, żadne raporty od sprzedających, wygrane zdrapki nic. wszystko jest w systemie który maja i który wszystko rozlicza i rejestruje, wysyła wiadomości miedzy tymi maszynkami co drukują kupony i ogólnie zarządza wszystkim. w ogóle oni potrzebują tylko dostępu do prądu do tych maszynek bo siec maja wbudowana i przezajebistą, serwis sprzętu w ciągu godziny itp itd.

ale nie o tym. gram sam, grają znajomi, rodzina, masa przypadkowych ludzi się przewija nikt nie wygrywa. jakieś drobne sumy. ludzie maja swoje numery jednak większośc chybił-trafił. wydaja mi sie że tak jak mój poprzednik napisał oni najpierw wybierają sobie "szóstkę" a dopiero później walą kupony wokół tej szóstki.

kupa kasy się zbiera a oni wypłacają połowę zebranej kasy wygranym czyli komuś kto się zgłosi z kuponem. druga połowa na szczytne cele czyli obsługę itp.

dobra też jest od niedawna działająca loteria liczbowa EKSTRA PENSJA czyli 20 lat po 5 tyś miesięcznie. na jedno losowanie nazbiera się 5mln a oni z procentu będą wypłacac co miesiąc te 5 000 szczęśliwcowi a forsa na kontach im zostanie.

NAJLEPSZA JEST JEDNAK LOTERIADA KRÓRĄ ZOSTAWIŁEM NA KONIEC!

OTÓŻ JEŻELI KTOŚ KUPI LOS ZA WIĘCEJ NIŻ 7ZŁ DOSTAJE LOTERIADĘ CZYLI KUPON Z KODEM DO ZAREJESTROWANIA W INTERNECIE BĄDŹ SMSEM ZA 2ZŁ I MOŻE WYGRA MINI COOPERA ALBO INNE PIERDOŁY. W TAMTYM I W TYM ROKU NAZBIERALIŚMY TYCH KUPONÓW W SETKACH I ZAREJESTROWALIŚMY NA STRONIE NIE BYŁO NIC WIEC NIE WRÓŻĘ ŻE JAK KTOŚ MA JEDEN KOD WYGRA SAMOCHÓD.

CAŁY TEN LOTTO JEDNA WIELKA ŚCIEMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

OSZUKAŃCY!!!!!!!!!!!!!!!!

CZEKAM NA INNE ZDANIA Z LUDZI WTAJEMNICZONYCH
POZDRAWIAM

KociBolec

2015-07-31, 00:48
A na którym programie teraz jest losowanie? Bo na słoneczku już od w ch*j lat nie widziałem

ner3k

2015-07-31, 01:17
Babka gra od 20 lat, bodajże w 2013 zgarnęła coś koło 2000 akurat na święta, ale była radocha, ale już sam fakt że gra tyle lat i tylko to udało się jej ugrać (było coś jeszcze, jakieś drobne sumy do 100 zł i chyba raz czy dwa po kilkaset) świadczy o tym że więcej się na to wyda niż zarobi. ;)

dziarski

2015-07-31, 01:30
kiedyś powinni zrobić transmisję losowania lotto z księżyca, wtedy dopiero wielbiciele teorii spiskowych mogliby się popisać..

jarczano

2015-07-31, 01:44
No tak bo jeżeli wszystkich możliwych kombinacji jest 13'983'816 ( co można łatwo policzyć albo sprawdzić chociaż na wikipedi) a jeden los kosztuje 3 zł, to wysłanie takiej ilości kuponów aby mieć pewność wygranej wyniesie w przybliżeniu 42 mln zł. A wysokość wygranej bez kumulacji jest jakieś 3 mln zł, to nawet po odjęciu kosztów całej obsługi, mniejszych wygranych i innych podatków, to na bank muszą jeszcze ustawiać wyniki losowania bo bez tego by im się to nie opłacało. A twierdzenie że oszukują "bo ja już gram 20 lat i nie wygrałem, ani nie znam nikogo kto by wygrał miliony" jest godne pożałowania. Ja na przykład nie znam nikogo kogo trafił piorun, ale nie twierdze z tego powodu że pioruny nie zabijają ludzi.

~Vuko

2015-07-31, 01:56
Mosimir napisał/a:

Bo w losowaniach tego typu to nie maszyna losuje ale wcześniej napisany algorytm którego nie jest łatwo złamać. Jakby losowała tylko maszyna (tylko losowe liczby) to co drugi profesor z wydziałów matematycznych byłby milionerem. Podobnie z zdrapkami, tam nie ma losowych liczb. Maszyna ma za zadanie wybrać wcześniej znane liczby.


Coś w stylu tej matematyczki czy innej babki od statystyki co trafiła pełną pulę (kilka razy, bodajże 3) albo sama albo podając numery bliskim.

Kto gra w lotto ten paciana. A narzekacie na ZUS że was w ch*ja robi jak sami się dajecie obrabiać.

g1452710

2015-07-31, 09:04
A ja tam nie wiem, jakoś taka natura zaufania do drugiego człowieka, albo po prostu potrzeba twardych dowodów. Moim zdaniem tutaj ktoś był nadgorliwy i nie poczekał aż się piłeczka przestanie kręcić i odczytał 21 zamiast 27 i tyle. Ale jak widać system nie pozwala modyfikować raz wprowadzonej liczby, więc poprawił 21 na 27 i wyszło, że wylosowano 21 a potem 27. No ale los jest złośliwy, więc następna liczba wypadła 21 ... no prawdopodobieństwo tego było 1 do pewnie 99 czy ile tam liczb mają. No i mamy sensację, że znali wyniki zanim wylosowali :)
Owszem mogło tak być, ale dla mnie ten film tego nie dowodzi po prostu.