18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łotewska królewna

qwerty65535 • 2012-08-08, 09:54


łotewska Paris Hilton rozochocona śpiewami legionistów

T-Will

2012-08-08, 17:45
KidDynamite napisał/a:

ZabójczaMama

a może byś im tak od razu laskę postawiła każdemu po dwa razy?
Legła to stara k***a


W necie sobie możesz pisać, bo tylko to ci pozostało. Rzucając takie teksty pokazujesz, że sam jesteś gorszym wieśniakiem, niż ci na filmie.
Kozak w necie, p*zda w świecie.

Miranda

2012-08-08, 18:15
A czy ktoś z was zauważył, że ona ciągle wyciera twarz i ma z deka mokre włosy? Sądzę, że albo doszło do jakiejś pyskówki między nią, a pustymi makówkami, albo ktoś wpadł na super zajebisty pomysł podrywu i chlusnął jej np. piwem w twarz. Jeśli tak, to nie dziwię się jej reakcji, a nawet szkoda, że nie trafiła.

lary1986

2012-08-08, 19:20
Jaki poziom Polskiej piłki nożnej tacy kibice....

prisoneq

2012-08-08, 21:38
Takich samych można spotkać też na waszych wyp*zdówkach, i tak jak wy uogólniacie warszawiaków, tak oni polaków, więc dajcie sobie spokój z stereotypami bo to świadczy tylko o waszej ignorancji

pa...........66

2012-08-08, 22:13
lysy w dresie z szalikiem dracy ryj--to na 100% totalny goryl z problemami z mysleniem za to rozwinietymi miesniami jak to u zwierzat.

nie szata zdobi czlowieka ale to nie sa ludzie

kurtz333

2012-08-08, 23:16
helenka1 napisał/a:

W necie mocni, a jakby się jeden z drugim spotkał z tym bydłem to stuliłby p*zdę w ziemie


No i? Czy zmienia to choć o promil fakt, że to zjeby bez mózgu?

xts

2012-08-08, 23:57
lapps napisał/a:

@snq321
nie martw sie, akurat z tych typow to zaden nie bedzie siedzial cicho nawet jakby byl sam. co nie zmienia faktu, ze to wies ze stolicy



mordo te to jakies imbecyle, chłopaki co trenowali z oknińskim na gwardii(tedki) to by mogli nie siedzieć cicho, te to jakies pedały lol

hycel

2012-08-09, 01:33
Za komuny było lepiej.

huntz0r

2012-08-09, 07:22
To zmykaj stąd baranie jak za komuny Ci lepiej było lewaku.. Takiego jak Ty to z automatu od razu.

bembenos

2012-08-09, 11:00
Haha nie mogę k***a z tych waszych napinek :D

Teraz to "ścierwa, śmiecie, imbecyle, wsioki" a jak ruskie napie**alali stewardów we Wrocławiu podczas EURO to "prosimy was kibole, przywitajcie ruskich w Warszawie odpowiednio"

pekka satan

2012-08-09, 15:50
Najlepsze jest to, że jak ona czymś rzuciła to "zło zło agresja, zło zło agresja" a później "jak Ci k***a wypie**ole (...) k***o, szmato" to już nie jest agresja ;) I wiem, że rzuciła w niego czymś, ale k***a... agresja jest agresją zawsze kurrrrrwaaa! :)

KidekDynamitek

2012-08-09, 16:48
T-Will napisał/a:


W necie sobie możesz pisać, bo tylko to ci pozostało. Rzucając takie teksty pokazujesz, że sam jesteś gorszym wieśniakiem, niż ci na filmie.
Kozak w necie, p*zda w świecie.



Jakie teksty? Że Legia to stara k***a? Że Legia j***na jest? Że Legie trzeba pie**olić? Legie CWKS?
CENTRALNE WOJSKOWE k***ISKO SPORTOWE

Możesz sobie cisnąć na mnie haterze, ale tak jak w necie, tak w świecie na każdym meczu z Legią tak właśnie wydzieram ryja na STADIONIE. A nie jak te Twoje pojeby na Litwie, Łotwie czy gdziekolwiek poza granicami. Pamiętasz Wilno? Tacy właśnie są kibice Ległej. I gratulacje frajersko przegranego zeszłego sezonu + odpie**olcie się od Śląska, bo był nad wami w tabeli.

EdmundKemper

2012-08-17, 15:06
W takim temacie łysy, to dres albo chuligan. A jak nasz brązowy medalista z Londynu w zapasach to od razu "nie każdy łysy to dres", "nie oceniajcie ludzi po wyglądzie". Albo ja k***a straciłem mózg albo ten świat się pie**oli jak króliczki.