18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łotewska królewna

qwerty65535 • 2012-08-08, 09:54


łotewska Paris Hilton rozochocona śpiewami legionistów

lapps

2012-08-08, 14:51
@snq321
nie martw sie, akurat z tych typow to zaden nie bedzie siedzial cicho nawet jakby byl sam. co nie zmienia faktu, ze to wies ze stolicy

KidekDynamitek

2012-08-08, 15:03
ZabójczaMama

a może byś im tak od razu laskę postawiła każdemu po dwa razy?
Legła to stara k***a

JURIJ_77

2012-08-08, 15:09
nikt w komentarzach jeszcze nie wrzucił wyjaśnienia, co oznacza znak "L"?



jak myślicie: dołączą się czy nie dołączą? A może już dawno się dołączyli ... :)

prof. Matolewicz

2012-08-08, 15:37
ZabójczaMama napisał/a:

A ja tam bym im postawiła piwo za to jak potraktowali żdzirę rzucającą rzeczami w miejscu publicznym. Miło mnie zaskoczyli i ch*j, że wsiowo, każdy przejaw olewania plastiku jest godny podziwu, bo to zwykle przez słuchanie tępych cip te gnoje zachowują się jak półmózgi! :D


Co ładniejsza od ciebie?

ZabójczaMama

2012-08-08, 15:46
KidDynamite, a może ty im postawisz po 3 laski, skoro taką masz formę doceniania?

prof. Matolewicz, nie błysnąłeś, bo nie jest (zresztą od jakiej dziewczyny taki plastik może być ładniejszy?), a jeśli tobie się takie tępe lachony z cziłałkami podobają to wiesz... Proponowałabym się zbadać w kierunku chorób wenerycznych. :D

Keepo

2012-08-08, 15:52
Nie wiem która sekunda ale jeden z tych debili w pewnej chwili rzucił hasło " tej bo cie zaraz dopjerdole szatooo" ch*jA BYŚ ZROBIŁ PEDALE. A bez kolegów to byś się k***o nawet nie odezwała. Oburzyłem się tym filmikiem gdyż wracam z roboty wk***iony a te pedały pewnie na zasiłku za moje pieniądze żyją. Zdychać k***y j***ne byście się za prace wzięli cwe*e a nie panienki zaczepiacie. Powinna całym barem w nich pie**olnąć cwaniaczki j***ne..

Mr Trolololo

2012-08-08, 16:29
'Ta bluza kosztowała 60 zł, szmato!" - O żesz k***a majątek z bazaru :idzwch*j:

helenka1

2012-08-08, 16:31
Newgate, chyba z przedszkola baranie.

hi...........be

2012-08-08, 16:33
to nawet nie są bandyci a nawet mężczyźni.
Ani jeden ani drugi nie uderzy kobiety/dziecka,ani jeden ani drugi nie uderzy przy kobiecie/dziecku to banda pie**olonego ścierwa bez charakteru i dumy.

pa...........66

2012-08-08, 16:33
otoczyc rozstrzelac do piachu takie bydlo sprawia ze mamy pilke jaka mamy a nie pzpn a na pewno nie tylkko--k***a przeciez oni sie tylko do kamieniolomu nadaja

bloodwar

2012-08-08, 16:34
Niepotrzebnie w ogóle rozmawia z tym czymś, przeciez nawet dzieci w przedszkolu się uczy że osobnicy w dresie to nie są ludzie więc "rozmawia się" z nimi albo batem albo krótkim "poszedł won"

pa...........66

2012-08-08, 16:38
a zreszta do ziemi k***y nic nie wnosza do tego kraju poza malpia agresja. W dresach chodza albo sportowvy albo uposledzeni


niech mi ktos wytlumaczy powod dla ktorego takie cos zyje pije i pobiera zasilki. nie ma zadnego powodu.

nabukadnezar

2012-08-08, 17:23
Większość tutejszych hejterów na Legię to pewnie kibice Sląska, Lecha, Ruchu albo Wisły. To Legia jeszcze trzyma poziom piłki w tym kraju, reszta nie ma znaczenia w Europie, szczyt klasy pokazał Sląsk ostatnio na własnym stadionie. Dobrze wam tak, zgermanizowane bydlaki.

dan1987

2012-08-08, 17:36
nabukadnezar... wiem, że bezrobotny, łysy ćwierć mózg spod bloku, jakim się wydajesz być, problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Nie ma znaczenia czy to Legia, Slask czy inna piłkarska potęga z naszego kraju, chodzi o zachowanie łysych debili, którzy przynoszą nam wstyd, zachowując się jak bydło.

goolman

2012-08-08, 17:42
łysi,łysi,łysi pewnie lepszi są ci z k***a długimi kudłami załupieżonym łbem,czyli większość użytkowników sadistica (brudasy), którzy tak cisną na wszystko w WIRTUALU :idzwch*j: