18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Losowanie numerów TP

darius88 • 2013-02-28, 11:09
Losowanie telekomunikacji ... :roll:

xJokerx

2013-02-28, 20:04
jatutylkopacze napisał/a:

Na ch*j mu stacjonarny?


Żeby mieć internet - tak sobie wymyślili w TP.

Hannibal_PL

2013-03-01, 01:04
Tak sobie myślę i ten kolega to sam jest idiota. Albo mieszka w Opolu przy tej placówce albo sobie kpi z internetu... Numery nie są k***a losowe! Są przypisane do danej centralki. Nie ma ch*ja żeby numer stacjonarny był losowany jak to się dzieje w wypadku telefonii komórkowej. Jest jeden numer do danego miejsca i ch*j. Nie zmieni się go na numer z innej centralki.

capoeiramen

2013-03-01, 03:29
HEHE, Zamów numer 0-700, robisz przekierowanie z domowego i już nie musisz się martwić o emeryturę :megalol:

aliense

2013-03-01, 07:16
Znam ten problem, tyle że od 2 strony. Niespełna 2 lata po śmierci mojej siostry, ktoś zadzwonił z jej numeru do mojej rodzicielki, że ktoś do niej z tego numeru dzwonił. Kobiecina mi mało na zawał nie zeszła. Warto wiedzieć, że ORANGE po roku braku aktywności numeru (pre-paid) wyłącza go uprzejmie informując o tym SMS (tak oczywiście na wyłączony numer), oraz mailem (o ile zarejestrowaliście się na ich stronie). Numer trafia natychmiast (bez odczekania) do puli numerów do kupienia w salonach.

peso

2013-03-04, 16:15
Ojciec mój kupił kiedys kartę Orange właśnie z numerem od innego użytkownika. Co pewien czas były telefony, żeby oddać dług...