18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łoś

~_Yarko_ • 2022-07-05, 10:56
Chciał na drugą stronę lasu przejść.


Res0r

2022-07-05, 17:56
Żaden z przedmówców nie zauważył że kierowca miał jakieś 70 metrów na wyhamowanie. Dobrze że debil rozjechał łosia a nie dziecko, które od 3 sekund jest w trakcie przechodzenia przez pasy.

BambiPMT

2022-07-05, 18:26
radek225 napisał/a:

Nie mówię aby siedzieć w jaskiniach, ale pojedź do Holandii, to tam jest mnóstwo mostów "ecoductów". I takie mosty nie są też aż takim rzadkim widokiem w Polsce.



pie**olisz. Na rzece kopytne robią mosty? Nie, albo dopływają, albo toną, albo je coś wpie**ala. Niech się nauczą p drodze chodzić. Jakoś psy i koty potrafią.

luxpiotr

2022-07-05, 19:09
Mnie bardziej dziwi, że taki dorodny łoś wyleciał w powietrze po uderzeniu jakiegoś piździka.

tigerqaz

2022-07-05, 19:32
Najgłupsze leśne zwierzęta.
A tutaj jeszcze Rosja czyli podwójnie głupie :D
Nigdy w życiu nie widziałem biegnącego ulicą łosia....
....który by się w końcu nie wypie**olił.

Smokw

2022-07-05, 19:54
Nagrywający debil. W takiej sytuacji wali się długimi.

Kurisu

2022-07-05, 20:00
radek225 napisał/a:

Wiem że zabrzmię jak jakiś nawiedzony ekozjeb, ale to człowiek wszedł na terytorium tego łosia, nie na odwrót.



Od kiedy asfalt to terytorium Łosia? :p

skywalker75

2022-07-05, 20:17
Res0r napisał/a:

Żaden z przedmówców nie zauważył że kierowca miał jakieś 70 metrów na wyhamowanie. Dobrze że debil rozjechał łosia a nie dziecko, które od 3 sekund jest w trakcie przechodzenia przez pasy.


Mam nadzieję , że jak będziesz zdawał na prawko to przyswoisz sobie wiedzę o długości hamowania pojazdów

niejestemrobotem999

2022-07-05, 21:43
spike2222 napisał/a:

Idąc twoim tokiem rozumowania, powinniśmy dalej siedzieć w jaskiniach, bo cały teren poza (obecnie zasiedlony przez człowieka)to niegdyś było terytorium zwierząt





W jaskiniach żyją niedźwiedzie, co ty tego nie wiesz??

Michelangelo_skurwysyny

2022-07-05, 22:48
Robinhozda napisał/a:

Ciekawe czy smaczny taki łoś



Ponoć bardzo.
https://www.braclowiecka.pl/n/46/porady-kulinarne-wojtka-charewicza/5747/jak-uzyskac-doskonala-losine

Nie jestem fanką myśliwych. Nie toleruję zabijania dla sportu. Natomiast zabicie (upolowanie) zwierzęcia dla mięsa jest dla mnie tak samo zrozumiałe, jak zabicie zwierzęcia hodowlanego. Dobrym zwyczajem jest, że mysliwy musi samodzielnie uzyskać mięso z zastrzelonego zwierzęcia, czyli je oskórować, wypatroszyć, pościwartować i wiedzieć, jak przechowywać przed spożyciem. Uważam, że to prawdziwa sztuka (taka po naszych praprzodkach). Zabić z nowoczesnej broni jest dużo łatwiej, niż potem poradzić sobie z ofiarą. To samo robią dla konsumentów panowie w rzeźniach, tylko tutaj czynności odbywają się w terenie. Dla takich myśliwych mam respekt. Dla tych, co strzelają do lwa, słonia, setki lisów tylko po to, aby im stawał podczas fotografowania się - zdecydowanie nie.

Dzisiaj

2022-07-05, 23:23
Poopatulony napisał/a:

Ruskich powinno się kompletnie oddzielić od reszty świata. Trzeba dokończyć Chiński mur. Dogadają się za miskę ryżu.



Komentarz nie zwiazany z tematem

olaff666

2022-07-06, 17:47
nie zdał testu łosia

UrlichUrwich

2022-07-06, 19:19
Tzw transfer na lotnisko. Nie na drugą stronę lasu, tylko gdzieś dalej się wybierał.

LouisdeFunes

2022-07-07, 20:04
jakby ładą przywalił to by gniotsa nie łamiotsa i pojechał by dalej