18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Los lumpiaros perkusjos

ASAKKU • 2014-12-17, 18:40
Nak***ianie w kubełki przez (prawdopodobnie) bezdomnych... 8-)
Źródło

Pan_Kura

2014-12-18, 15:28
O,41s "wypie**alaj"?

cafe25

2014-12-18, 17:42
I właśnie dlatego jestem rasistą. Byłem w kilku większych miastach europy a mianowicie w Paryżu, Londynie w Amsterdamie i kilku mniejszych miastach Europejskich. Nie spotkałem żadnego białego napie**alającego w wiadro czy też białego jedzącego gówno czy inne rzeczy. A te j***ne murzyny właśnie albo robią te wszystkie rzeczy, czasem skaczą przy piłce jak małpy albo próbują opie**olić jakąś zj***ną figurkę wieży ajfla na początku za 3euro aby na koniec gdy już nikt nie chce ich słuchać opie**alać 7 wieżyczek za 1 euro. Jednym słowem robią z siebie małpy tylko po to żeby nie pójść do pracy. Najwięcej było tego w Paryżu. Byłem wtedy na wycieczce szkolnej z 5 lat temu albo i lepiej (klasa technikum). Stało stado małp z jakimiś sznurkami i cały czas powtarzali łan finger. Jeden z innej klasy wsadził palca w ten sznurek i j***na czarna małpa sie do niego przywiązała i kazała płacić 5 euro albo go nie puści. Jeden gościu wpadł po nas i krzyczy że małpa do naszego sie przywiązała no to polecieliśmy w jakieś 15 osób a murzyńskiego gówna zrobiło sie raptem 30. I musiał małpie zapłacić żeby go puścił. Jednym słowem j***ne murzyny które są tolerowane robią wszystko aby nie iść do żadnej normalnej pracy. I jeśli ktoś twierdzi że rasizm jest zły to nigdy nie widział co wyrabiają czarne stworzenia, bo widzi tylko w telewizorni w sosnowcu jak okazują ich media. Niech utną im wszystkim głowe i niech psy srają do ich gardeł. Dziękuje za uwage

BoroKing

2014-12-19, 19:00
kubapele napisał/a:

Jeden ma wiaderko z PROSTO.



STO to marka farb niemieckich. I jak to z niemieckimi rzeczami, farba jest bardzo dobrej jakości.

Jodek_wwa

2014-12-20, 06:14
Najprawdopodobniej, to oni są po prostu czarni ;D