18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Londyn: Polacy w niewoli romskiej rodziny

Zbyszek998 • 2014-05-02, 22:32
Cytat:

Rodzina polskich Romów przejęła kontrolę nad życiem pary Polaków, pracujących przymusowo w Wielkiej Brytanii. Sąd zdecyduje o tym, jaką karę poniosą za swoje czyny.

Według sądu, polskiej parze, którą podstępnie ściągnięto do Londynu, zabrano dokumenty i zmuszano do niewolniczej pracy. Po zmianie w sortowni bananów w Stansted, Polaka wysyłano, żeby zbierał złom. Większość zarobionych pieniędzy oddawał romskiej rodzinie - rzekomo w zamian za zakwaterowanie i wyżywienie.

W czasie, gdy mężczyzny nie było w domu, jego żonę i dzieci przetrzymywano w zamkniętym pokoju. Kobietę wykorzystywano seksualnie, a maluchy bito. Całą trójkę zmuszano też do okradania sklepów i żebrania - donosi "Daily Mail".

- Wszyscy oskarżeni to członkowie pochodzącej z Polski rodziny - zaznaczył prokurator Tim Hunter podczas rozprawy w londyńskim Croydon Crown Court. - Przestępcy używali ich dokumentów do pobierania zasiłków i zaciągania kredytów - dodał Hunter.

Romowie kontrolowali też życie innego Polaka - Roberta W. Mężczyznę bito metalową rurką - czasami do utraty przytomności.

Pewnej nocy jednemu z uwięzionych mężczyzn udało się upić Fabiana G., ukraść jego portfel i dokumenty, dzięki czemu rodzina uciekła do Walii.

Niewolnicza praca polskich obywateli trwała w okresie od stycznia 2009 r. do września 2010 r. Romowie odpowiedzą za przetrzymywanie ludzi w niewoli oraz zmuszanie ich do pracy. Mateusz G. jest ponadto oskarżony za seksualne wykorzystywanie Polki.

Proces jest w toku.



Ja pie**olę, by Polacy byli niewolnikami cyganów... Jełopy gorsze od bambusów.

źródło: onet

ksdjdksad

2014-05-03, 10:31
Takie k***y to tylko zutylizować !!!

JesusChytrus

2014-05-03, 10:57
Kolejne naiwne cebulaczki które pojechały w ciemno...

ozarimielin

2014-05-03, 11:24
łykacie wszystko jak młody pelikan

JH...........DS

2014-05-03, 11:46
Andrea napisał/a:

To chyba jakaś rodzina niemot, skoro mogli zbierać złom, albo żebrać to równie dobrze mogli iść na policje i do konsulatu po nowe dokumenty.
Nie rozumiem jak mogli wracać do swoich oprawców. :/



Myślisz, że był puszczany na wolność bez żadnego zabezpieczenia? Pewnie jeśli by coś odj***ł to by zaj***li mu rodzinę.

BongMan

2014-05-03, 11:55
dth napisał/a:


Postaw sie w sytuacji takiego czlowieka, w obcym kraju, pewnie nie znajacego jezyka.


Jak nie znał języka to tym bardziej ch*j mu w dupę. Takich w ogóle wpuszczać nie powinni.

ocwpzw

2014-05-03, 11:57
Pisz z nazwiskami; Fabian Gówno i Matusz Gówno. Swoją drogą to w dużej mierze właśnie ci "polscy" romowie taką piękną opinię o Polakach za granicą wypracowują. Dla Angola to ch*j że gównolicy, jak ma paszport RP to znaczy, że Polak. Cyganeria zasiłeczki ciągnie i machloje odstawia a wszystko idzie na nasze konto.

ran.dom.setup

2014-05-03, 12:33
Jak sie k***a nie wie gdzie ma sie jechac to niech dupy z domu nie rusza.. przyjezdzaja takie cwoki i daja sie wykorzystywac. To tylko ich wina. Nie sztuka sie spakowac i pojechac za granice tepe ch*je :p

Moby_Dick

2014-05-03, 13:04
Polak polakowi zawsze pomoże... Zwłaszcza za granicą.
Jeden drugiego w łyżce wody utopi. Jeden ch*j czy to polski cygan, czy rudy, czy polski żydek. To w polskich korzeniach jest.

sir_Alex

2014-05-03, 13:32
nie ma czegoś takiego jak: polscy romowie

są natomiast: j***ni cyganie

eweli25

2014-05-03, 13:36
Rodzina polskich Romów??!!

Vilibert

2014-05-03, 14:13
k***a co to za kraj co nie umie walczyć o prawa swoich obywateli? Już mnie k***ica ogarnia co chwile czytam o wykorzystywaniu nas gdzie się da, ale nie ma żadnej konkretnej odpowiedzi rządu. Moim zdaniem jeśli uderza się w polaków za granica, to my musimy uderzyć w obywateli tego kraju u nas. Oko za oko - inaczej nie będą nas szanować...

de...........nt

2014-05-03, 14:46
Gdzieś ptaszki ćwierkały, że to był Tajger i Kobra.

Loaloa

2014-05-03, 18:27
Motyw "zabrali mi paszport i nic nie mogę zrobić" to może by przeszedł u nielegala w USA, a i to też nie zawsze. Jaką trzeba być cipą, żeby tak dawać sobą pomiatać? Rozumiem jeszcze fizyczne uwięzienie, jak u Fritzla, ale żeby codziennie wychodzić do "pracy" (mam na myśli żebranie) i nie zgłosić się na policję? Widać, że jesteście narodem niewolników, tylko nie zawsze macie tego świadomość.

ProVVe

2014-05-03, 19:25
Na miejscu tego typa wybiłbym ich we śnie... Jednego po drugim zarżnął jak prosiaka... Co za ciota pozwoliła jeszcze tym śmiecia (k***a mej złości nie opiszą słowa...) zgwałcić własną kobietę... Ja pie**olę nie wierzę, że nie miał okazji do wytrzebienia tego robactwa (jeszcze by mu k***a medal dali)... Choćby nie wiem jak wielkie sk***iele a Polak jak malutki każdy musi iść spać, ale do kibla...

ch...........ox

2014-05-03, 21:51
Bardzo chętnie poznałbym adres siedziby tych brudasów. Należałoby zebrać odpowiednią grupę emigrantów, dokonać prawidłowego samosądu w myśl zasady oko za oko, ząb za ząb. W ramach odstępstwa gwałty należałoby odpuścić, bo nie należy szerzyć koprofilstwa, natomiast butelki z benzyną oraz solidna broń biała jak najbardziej nadawałaby się do powyższej akcji.