18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łoiła psa motyką

~Sunday • 2021-03-30, 10:12

Nasrałbym jej na wycieraczkę.

ququa

2021-03-30, 17:07
Halman napisał/a:

zawsze w takich filmikach trzeba mieć na uwadze że przedstawiają ułamek większej całości; tutaj baba napie**ala psa. Ale dlaczego napie**ala? może ten pies to jakieś poj***ne bydle terroryzujące okolicę bo jego właściciel nie widzi w tym nic złego?



Ja tu widze 2 psy gryzace sie ...pani, zapewne włascicielka jednego z nich, a oponeci prawdopodobnie drugiego

Byku35

2021-03-30, 17:13
SanEscobar napisał/a:

k***a j***na



Jesteś debilem

programista4k

2021-03-30, 17:51
autorze filmiku, jesteś tym psem, że wyraziłeś chęć nasrania jej na wycieraczkę?

tfujdiler

2021-03-30, 17:53
Wszystkie psy bez kagańca i smyczy powinny być odpie**alane tak jak stoją. Sąsiad mojej siostry lubił uchylać bramę i patrzeć jak jego kundel obszczekuje dzieci wracające ze szkoły. Na szczęście siostrzenica poskarżyła się wujkowi :) przyczaiłem skór*ysyna jak uchyla bramę tuż przed końcem lekcji. Przeczekałem jak dzieci przejdą piesek szczekał a właściciel zza rogu domu dumnie lampił. Spadłem na niego jak ch*j na Mariolę 2 p*zdy na łeb i ogólnie wyj***ło mu bezpieczniki leżał w pozycji zwartej nie podpartej- plecami na ziemi ale wszystkie kończyny wyprostowane. Ocuciłem szmatę i powiedziałem że jak jego pies zaszczeka jeszcze na któregoś dzieciaka to będzie go musiał przy mnie zjeść :) wybulkał że się nie powtórzy i takie tam. Ogólnie byłem na tyle przekonujący że pies się chyba wyprowadził bo do dzisiaj go nie widać. Teraz szukam śmiecia który podbił do 12 letki- córki mojej koleżanki i z zapytaniem czy napije się z nim piwa dla niego mam, bonus wyj***ne kły złamanymi łapami ch*j będzie zbierał.

picolo

2021-03-30, 19:31
No właśnie czy wy k***a ślepi że napie**ala tego bydlaka na sterydach? Powinna odj***ć z gnata i tą patologie dookoła też.

octave25

2021-03-30, 23:14
Zaraz się zleco lewoskręty i obrońcy pchlarzy. xD

miroslaw111

2021-03-30, 23:28
ktoś kruszka napie**ala. Kruszek do budy

Michalll98

2021-03-31, 19:34
Halman napisał/a:

zawsze w takich filmikach trzeba mieć na uwadze że przedstawiają ułamek większej całości; tutaj baba napie**ala psa. Ale dlaczego napie**ala? może ten pies to jakieś poj***ne bydle terroryzujące okolicę bo jego właściciel nie widzi w tym nic złego?



nie musisz jej usprawiedliwiac bo i tak tego nie przeczyta wiec i tak nie por*chasz stulejo