18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

logika pracownika banku

nowynick • 2015-04-22, 13:22
zgubiłem telefon... niestety akurat na ten numer przychodzą do mnie smsy z banku z kodami do potwierdzenia transakcji. Dzownię dziś do banku. Po zadaniu mi szeregu pytań potwierdzających tożsamość (m.in. nazwisko rodowe matki, ile lokat w jakiej walucie mam na koncie etc.) pracownik banku wpadł na rozwiązanie problemu zmiany numeru na inny.

"Wyślę panu na stary numer kod autoryzujący zmianę numeru telefonu" :ok***a:

crankshaft

2015-04-22, 22:26
Kto pracował w "call center" to wie, że jest zwykłą p*zdą. Śmierdzącym gnojem, co nawet kostki brukowej nie chce nosić za dwa razy więcej. Woli takie coś znosić obelgi, nie mieć na nic wpływu i udawać kogoś ważnego. Przez telefon.

Pomyliłem się?

Thunbi

2015-04-22, 22:51
@up
Ja pie**ole - tak! Robota jak każda inna do ch*ja. Wybrzydzanie: bo ten głupi ch*j bo robi w call center, ten zj***ny i niedoj***ny bo w policji, ten ustawiony przez rodziców... i tak dalej. k***a, ludzie się imają roboty jaką mają; każdy stara się związać koniec z końcem w tych niełatwych czasach. Wole faceta z call center, który napie**ala i znosi upokorzenia jak zwykła p*zda, niż cwaniaka z własną "fyrmą", który ma auto w lizingu, dom ponad stan na kredycie, a wszystko to, bo zapie**alają na niego ludzie, którzy jebią na najch*jowszym i najstarszym dostępnym sprzęcie i jeszcze muszą się prosić o należną im wypłatę.
Tacy byznesmeni to są zwykłe p*zdy i śmierdzące gnoje, a nie ludzie którzy starają się zarobić na życie.
P.S.
nie pracuje w call center ale to się tyczy wszystkich zawodów.

el...........wy

2015-04-22, 22:52
W ogóle noszenie kostki brukowej to spełnienie człowieczeństwa, a jedyna słuszna filozofia życiowa to bóldupizm.

crankshaft

2015-04-22, 23:37
Bóldupizm człowieku to ty tu uprawiasz od dawna.

Lepsze jest noszenie kostki brukowej niż podpie**alanie ludziom kasy, tylko dlatego, że mają takową.

A z noszenia kostki brukowej to czasem wychodzą fajne chodniki chociażby.

el...........wy

2015-04-22, 23:54
Jak podpie**alać? Płacisz 100 zł i dostajesz ciepłą kołderkę z wełny alpaki lub pakiet kanałów nie ma k***a zmiłuj CANAL PLUS

crankshaft

2015-04-23, 00:03
Ze sobą gadasz? ch*jowy z ciebie prowokator. Niby wiem o co ci chodzi, niby się zgadzamy i się logujesz na inne konto, by zaj***ć bana komuś.

Co bierzesz?

el...........wy

2015-04-23, 03:42
Chcesz wiedzieć co biorę? Dobra k***a, powiem ci. Od roku wciągam proszek DOMINATOR. Daje mi niezwykłego kopa, a moje życie zmieniło się nie do poznania ;__; mam teraz więcej kolegów, poznałem ciekawe osoby, czasem załatwiam innym. Wciągamy razem tą magiczną substancję i potem zakładam konta dla moich kolegów niewidzialnych latających kangurów multikonta i razem piszemy komentarze na sadolu. Zabawy jest CO NIEMIARA.

Jedyne czego nie ogarniam to to, że ten proszek rzekomo jest przeznaczony do czyszczenia komputera.
ALe ch*j, chcącemu nie dzieje się krzywda, a kto nie ryzykuje ten nie je.
A ty co wciągasz?

aha, jeszcze postawiłem ci piwo przez przypadek, więc nie mów k***a, że nic nigdy w życiu ode mnie nie dostałeś

A, jeszcze jedno, tak wracając do pracy w call-center. Pracowałem tam jeszcze zanim poznałem cudowne właściwości wspomnianego wcześniej proszku.
Wciskałem ludziom pakiety telewizyjne i k***a odczuwałem głęboką satysfakcje, gdy opchnąłem komuś pakiet, bo miałem z tego prowizję- 1,50zł (słownie złoty pisiont).

Raz miałem zabawną sytuację. Opowiem ci...

Czytaj to k***A
Wyobraź sobie, że raz wybrało mi numer do jakieś starej bulwy co miała cały pakiet telewizyjny za 12 zł i jeszcze myślała, że dzwonię do niej, żeby jej obniżyć cenę :amused: bo płakała, że drogo (top bk pomyślałem sobie, k***a 12 zł to tylko w Polsce Z i jeszcze połowę kanałów to by z powietrza wyłapało iksde

I co pomyślałem sobie, ja jej nie dopie**olę jeszcze za 15 zł pakieciku? Rozmowa zeszła na dalszy plan, bo opowiadała mi, że nie ma obecnie w ogóle czasu, żeby oglądać, bo mąż chory, praca w polu (śmiechłem z biedaków) i w końcu przyznała mi się, że bardzo lubi gotować bigos, bo to ją uspokaja.
BINGO k***a.
Zapytałem co sądzi o znanym kulinarnym celebrycie- Robercie Makłowiczu i to był strzał w dziesiątkę, bo ten babelun był jego wielkim fanem. Opowiadała jak bardzo lubi jego program- Kuchenne Rewolucje.

Pominę kwestie techniczne związane ze sprzedażą oraz skrypty, którymi należy się posiłkować w rozmowie, ale koniec końców wkręciłem jej, że za 15 zł sprzedam jej pakiet HBO i tam w kółko leci Roberto.

Czaisz to? Makłowicz na j***nym EJCZ BI O :krejzi:

Sprzedałem jej ten sk***iały pakiet i czułem dobrze człowiek.
Mogłem opuścić cenę do 9 zł, ale tego nie zrobiłem- bo jestem wszak k***ą.

crankshaft

2015-04-23, 03:43
Jasne. Już wszytko jasne. Piwo wirtualne to i tak sobie odbierzesz. Jesteś zajebisty, nie wiem w czym - ale jesteś. Bo musisz.

Ja pie**olę, ty bierz prochy. Nie stać? Sam ci kupię i nawet wyślę darmo.

el...........wy

2015-04-23, 03:48
Nie da się odebrać wirtualnego piwa- napie**alasz 30 postów na dzień i tego nie wiesz?
W sumie 30 postów na dzień to pewnie ci za to płacą, pewnie pracujesz dla Palikota i dostajesz 30 gr za każdą wypowiedź. To by wyjaśniało dlaczego gardzisz kol senter- przyszłość to e-promocja idei, a nie sprzedaż jakiś sk***iałych tapczanów przez telefon.
dobre, dobre

crankshaft

2015-04-23, 03:56
elBiaauawy napisał/a:

Nie da się odebrać wirtualnego piwa- napie**alasz 30 postów na dzień i tego nie wiesz?
W sumie 30 postów na dzień to pewnie ci za to płacą, pewnie pracujesz dla Palikota i dostajesz 30 gr za każdą wypowiedź. To by wyjaśniało dlaczego gardzisz kol senter- przyszłość to e-promocja idei, a nie sprzedaż jakiś sk***iałych tapczanów przez telefon.
dobre, dobre



Moje piwa, moja sprawa. ch*j ci do tego? Lecz się pacanie, ja odkąd pamiętam to tylko płacę. Nikt mi jeszcze nie płacił za komentarze. Masz coś z deklem i nie chcesz tego zauważyć. Bierz k***a leki imbecylu.

Ale żeś się śmieciu wyj***ł wcześniej. Powodzenia w podpie**alaniu. Dawno pisałem - tyś jest zwykły ElUbek.

el...........wy

2015-04-23, 04:26
crankshaft napisał/a:

Powodzenia w podpie**alaniu.


dzięki śmieciu, elo

crankshaft

2015-04-23, 04:35
Proszę bardzo śmieciu.

androgenius

2015-04-23, 05:50
Dwa trzeciorzędne trole liściami się częstują, sprzężenie im się załączyło :amused:

KlinikaAborcyjna

2015-04-23, 11:09
androgenius napisał/a:

Dwa trzeciorzędne trole liściami się częstują, sprzężenie im się załączyło :amused:



Hehe kto się czubi ten się lubi, żeby się k***a te dwa trolle nie rozmnożyły

el...........wy

2015-04-23, 11:12
Cytat:

Hehe kto się czubi ten się lubi, żeby się k***a te dwa trolle nie rozmnożyły



Ja jestem ciekaw kto brał udział w procesie mnożenia, że wyszedł taki debil jak ty :wtf: