18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łódzka anarchia w Ratuszu

McQurwa • 2020-11-05, 13:05
Od teraz Rada Miejska w Łodzi nie chce kupować radiowozów dla Policji.
Powiem krótko, w Łodzi u władzy są już anarchiści.
Ciekawe gdzie taka pani z rady miejskiej pójdzie po pomoc, na przykład jak ją okradną lub zgwałcą? :shock:



wiecej informacji tutaj

Noside

2020-11-06, 07:51
Jotek napisał/a:

Proszę o zdjęcia i akty z urzędów - że adoptujecie niepełnosprawne i inne poważnie chore dzieciaki? Żaden się nie odważy. Kobieta ma decydować czy chce usunąć płód. Miał być sadol a zrobił się poziom komentarzy - prawie rynsztok



A co ma napie**alanie popisującego się prostaka obrażającego funkcjonariusza wspólnego z aborcją?
Co mają te popisówki zwane strajkiem wspólnego z jakimikolwiek zmianami w prawie aborcyjnym?
Co ma wspólnego blokowanie ulic z których korzystam i rozwalanie elewacji z walką o zmianę zdania na temat sprawy na pozytywne?
I co do ch*ja ma na celu ta generalizacja i obrażanie ludzi popierających aborcję kiedy rozmawia się o zasadności użycia siły na jakimś pyskatym ch*jku myślącym, że stado i kamera go ochroni?
Brawo Policja.

TorkilKoval

2020-11-06, 09:12
janlew napisał/a:

Brawo Policja, napie**alać te lewackie k***y Sorosa, wszystkie! I pamiętajcie: feministka to nie kobieta!



Dorosnij gamoniu. Szkołę też polecam jakąś skończyć.

n3grom

2020-11-06, 09:26
Chwile przed akcja slychac "pie**ol sie" do policjanta. No i nie posluchal i sie z nim nie pie**olil :D

eMCeONe

2020-11-06, 10:36
Wy serio wierzycie w to, że jak będziecie potępiać wszystko co się rusza to to k***a zniknie? Mszyce nie lubią biedronek, a mimo to istnieją. Grunt to wypracować porozumienia, które zostaną zaakceptowane przed obydwie organizacje a to dopiero przejawy ekstremistów potępiać. Tutaj akurat wielki murzyński ch*j w dupę, psowi. Pajace na szkoleniach są uczeni jak nie dać się prowokować, jednak widać, że zakompleksiona p*zda, musiała udowodnić swoją WŁADZĘ. Pajacował, że wyskoczy jeden na jeden a zawinął niespodziewającego się stojącego do nim tyłem typa. Gdybyście zobaczyli taką akcje wśród murzynów, zlinczowalibyście wszystko co się tylko rusza. Frajerskie zindoktrynowane czarno-białe marionetki wiatru, który mocniej wieje.

Krak

2020-11-06, 14:51
Mówi moim głosem

Tr...........ty

2020-11-06, 22:59
McQurwa napisał/a:

Wiesz jaka jest różnica pomiędzy tym policjantem, a tym typem, który czynie łamie prawo?



A wiesz jaka jest różnica, pomiędzy skutecznym działaniem policji, a prowokowaniem?

McQurwa napisał/a:

Nie wiesz, bo sam nie przestrzegasz prawa! Wy k***a nigdy nie zrozumiecie co to jest demokracja i co ma konstytucja na znaczeniu.



Gówno o mnie wiesz, nie wiesz czy przestrzegam prawa i czy znam znaczenie demokracji. Jak napisałeś o znaczeniu Konstytucji (widać u ciebie szacunek do tego aktu prawnego, które nazwę nawet napisałeś z małej litery) to trudno mi było powstrzymać śmiech.

McQurwa napisał/a:

Jestem pełna gęba za aborcją,bo dzięki niej takich jak Ty nigdy nie będzie, kucu!



Protestujący na ulicach są za aborcją w przypadku, gdy badania płodu wykazują nieuleczalną i śmiertelną chorobę. Tacy jak ty niestety mogą spać spokojnie, bo debilizm jest nieuleczalny, ale niestety nie śmiertelny.
I zdecyduj się w końcu czy jestem "lewakiem", czy "kucem" wg ciebie

McQurwa

2020-11-07, 00:00
TranzystorWyklęty napisał/a:

Gówno o mnie wiesz



byś się k***a zdziwił :-P

Bakkuren Shen

2020-11-07, 02:48
Nie przedstawił praw i nie ostrzegł. Odnosił się wulgarnie. Jeżeli nie zrobił tego wcześniej i zaatakował z zaskoczenia jak na filmiku, to jest tylko pies, a nie policjant.

dominator76

2020-11-07, 20:53
Ja tylko przypomnę iż obowiazek wyposazenia policji lezy w kompetencji władz centralnych czyli rzadu..ale kto by sie tam przjmował nowymi limuzynami,brakiem karetek aaa i ze Sasin przjebnał 70 baniek nie?

oz666

2020-11-08, 01:20
janlew napisał/a:

Brawo Policja, napie**alać te lewackie k***y Sorosa, wszystkie! I pamiętajcie: feministka to nie kobieta!



To była twoja matka, idioto...

koolowsky

2020-11-09, 01:01
janlew napisał/a:

Brawo Policja, napie**alać te lewackie k***y Sorosa, wszystkie! I pamiętajcie: feministka to nie kobieta!



Jak cos por*chasz parchu to może pogadamy

sa...........os

2020-11-09, 17:11