18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łódzka anarchia w Ratuszu

McQurwa • 2020-11-05, 13:05
Od teraz Rada Miejska w Łodzi nie chce kupować radiowozów dla Policji.
Powiem krótko, w Łodzi u władzy są już anarchiści.
Ciekawe gdzie taka pani z rady miejskiej pójdzie po pomoc, na przykład jak ją okradną lub zgwałcą? :shock:



wiecej informacji tutaj

Markuswarkus

2020-11-05, 16:51
j***ne chorągiewy na tym portalu - raz krzyczą j***ć policję i skarżą się na nadużycie władzy a innym razem brawo policja, gazem, rozstrzelać ich.



Lololoney

2020-11-05, 16:56
Jaka k***a anarchia... Co wy pie**olicie...
Po prostu niektórzy (głównie unia) chce zrobić powtórkę rozpie**olu "blm" u nas... Nie widzicie jak się ładnie zbiegło? Na chwile przed wyborami w USA, które Trump (jaki by nie był, to jest nam przychylny) najpewniej przepie**oli, robi się ładna zadyma w Polsce... Po prostu czekali aż kaczyński wpadnie we własne sidła i powtórzy akcje z aborcją i zamiast protestów ma rewolte w każdej postaci... Tym razem pykło aż za dobrze...

Lemons-shop

2020-11-05, 16:59
k***a japie**ole jak ja bym była policjantka zaj***łabym tam wszystkich, jak u hamburgerów.

BolekMaku

2020-11-05, 17:15
Lemons-shop napisał/a:

k***a japie**ole jak ja bym była policjantka zaj***łabym tam wszystkich, jak u hamburgerów.



Gdzie możemy się umówić ? Piotrek milicjant. Milo mi.

Tudeski

2020-11-05, 17:16
Lemons-shop napisał/a:

k***a japie**ole jak ja bym była policjantka zaj***łabym tam wszystkich, jak u hamburgerów.



obsrałabyś się makowcem co najwyżej.

vass

2020-11-05, 17:22
PiSowska milicja, j***ć ich.

tomtom19

2020-11-05, 17:32
o taka policje walczyłem

Tr...........ty

2020-11-05, 17:37
McQurwa napisał/a:

Od teraz Rada Miejska w Łodzi nie chce kupować radiowozów dla Policji.
Powiem krótko, w Łodzi u władzy są już anarchiści.
Ciekawe gdzie taka pani z rady miejskiej pójdzie po pomoc, na przykład jak ją okradną lub zgwałcą?



Skończ pie**olić, kucu. Policjant się zachowuje jak jakiś j***ny zomowiec, bo wie jaką opcję polityczną może bezkarnie opie**olić. Zamiast interweniować, spisać tych którzy rzekomo łamią prawo, to prowokuje bo pewnie awans ma na horyzoncie.

Rebeliant

2020-11-05, 17:54
Dopadł sk***iela anarchistę za złamanie prawa a konkretnie za "pie**ol się", które sądząc po początkowym ujęciu było jednym z wielu obelżywych zwrotów wobec policjanta/ów.

To pie**olone lewactwo trzeba naprawdę odj***ć, czyli wysłać na te k***y wojsko i pozabijać jako wroga, organizację terorrystyczną o charakterze międzynarodowym. Dla anarchistów i innych lewackich sp***oleńców prawo jest ważne tylko, gdy działa na ich korzyść, a raczej jak wydaje sięim, że działa na ich korzyść, bo to są głąby bez szkoły i nie znają się na niczym, zwłaszcza na prawie.



Antifę trzeba zaj***ć, jak każdego wroga Polski, czy komunistę, czy nazistę czy każdego, kto napadnie na naszą ojczyznę. I nie trzeba być żołnierzem, każdy może odj***ć wroga, który atakuje Polskę. Notabene te k***y wypowiedziały nam wojnę, nie nam zwolennikom PiS, a nam Polakom, także przeciwnikom PiS.


Mam nadzieję, że ONR albo inne kibole spalą wszystkie squaty z anarchistami, razem z tymi k***ami w środku.


hellbwoi

2020-11-05, 18:00
janlew napisał/a:

Brawo Policja, napie**alać te lewackie k***y Sorosa, wszystkie! I pamiętajcie: feministka to nie kobieta!



tylko nie płacz jak ci któryś przyjebie...

bishfinger

2020-11-05, 18:00
wraca powoli we mnie wiara w policje, jednocześnie wyjaśnia się dlaczego tak delikatnie traktują te organizacje okazuje się żę lgbt (tfu) ma poparcie w organach władzy

Noside

2020-11-05, 18:09
Zenonn napisał/a:

Ten ze szczekaczka powinien zaparzyć sobie ziółka na uspokojenie albo zmniejszyć ilość teścia. Tak się nie zatrzymuje ludzi w cywilizowanym kraju.



Patrzysz na te tłumy krzyczące "wypie**alać" do funkcjonariuszy służb publicznych utrzymujących porządek i śmiesz mieszać w to słowo "cywilizowany"? Was do reszty popie**oliło. Skoro was się słowem i książkami nie da do porządku przywołać, to będzie pałowanie.

ququa

2020-11-05, 18:20
Justynka99 napisał/a:

I tym sposobem wracają czasy, w których policja jest marionetką władzy, a wrogiem ludności, chociaż tyle lat (i to całkiem skutecznie, bo CHWDP to była wyłącznie skrajna patologia) pracowali na szacunek dla policjantów. To już się zaczęło podczas Strajku Przedsiębiorców i z każdym dniem od wtedy są bliżej milicji i ZOMO.




skończ juz pie**olic takie głupoty
nie wiem w jakich kregach sie obracasz skoro Cie policja pałuja jak ZOMO,

octave25

2020-11-05, 18:23
Dobrze jedziemy z lewackimi dzbanami. XD

crackit

2020-11-05, 19:25
Jak większość zj***nych pato-policjantów... p*zda pojedynczo, kozak od tyłu z kolegami :D .
Pozdrawiam pato-policję z wrocławia - u nas to normalka... nie robi to już na nikim wrażenia... Nawet jak są nagrania przekroczeń lub skrajnych tortur, to w śledztwie wychodzi, że podejrzany torturował się sam, był agresywny oraz pod wpływem narkotyków/dopalaczy/alkoholu... Tia...

A to co było na filmie to p*zda nie policjant - na marne, szczekane, lewackie prowokacje prawdziwy pies nie reaguje.