18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łódź. Proces Mamuki K. Gruzin przyznaje się do morderstwa.

ante_up • 2020-11-09, 20:59
Cytat:

Łódź. Proces Mamuki K. Gruzin przyznaje się do morderstwa 28-letniej łodzianki. Twierdzi jednak, że jej nie zgwałcił. W poniedziałek 9 listopada w Sądzie Okręgowym rozpoczął się proces 41-letniego Mamuki K. z Gruzji, który według prokuratury na tle seksualnym brutalnie zamordował 28-letnią Paulinę Dynkowską. Na wniosek oskarżycieli posiłkowych, czyli mamy i brata zamordowanej, sąd wyłączył jawność rozprawy.
Zbrodnia ta, połączona z ukryciem zwłok urodziwej łodzianki, ucieczką zabójcy i jego wpadką na Ukrainie, wstrząsnęła mieszkańcami Łodzi. Nic więc dziwnego, że procesowi towarzyszy ogromne zainteresowanie opinii publicznej.



Cytat:

Morderstwo Pauliny D. dwa lata temu wstrząsnęło mieszkańcami Łodzi. Piękna kobieta wyszła w piątek (19 października 2018 roku) ze znajomymi na Piotrkowską. Ale nigdy już nie wróciła do domu. Przez tydzień dziewczyny szukało całe miasto. Niestety udało się znaleźć już tylko jej ciało, schowane w torbie przy Stawach Jana.

Jak ustaliła później policja za wracającą do domu w sobotę nad ranem Pauliną D. szedł gruziński robotnik Mamuka K. Razem poszli do mieszkania przy ul. Żeromskiego, gdzie Gruzin brutalnie zamordował ją na tle seksualnym. Następnie wywiózł jej ciało na Stawy Jana, a sam uciekł na Ukrainę.



Źródło - Dziennik Łódzki, link do artykułu: https://dzienniklodzki.pl/lodz-proces-mamuki-k-gruzin-przyznaje-sie-do-morderstwa-28letniej-lodzianki-twierdzi-jednak-ze-jej-nie-zgwalcil/ar/c1-15282534

Jakiś czas temu strasznie głośno było w Łodzi o tej sprawie. Oczywiście miasto huczało od plotek i teorii spiskowych, tak czy siak jak dotąd nie wyciekły do mediów ani nagrania z monitoringu (jak przy innych sprawach, gdzie dochodziło do zaginięć/morderstw młodych ludzi po imprezach), ani też nie dowiedzieliśmy się o co naprawdę chodziło. Póki co sprawa została utajniona na wniosek rodziny.

KKusznir

2020-11-10, 04:44
Ja bym obstawial wypadek przy pracy. Najstarszy zawód świata wiąże się z podwyższonym ryzykiem.
Skąd taki wniosek?
-wyłączenie jawności sprawy przez mamę i brata prawdopodobnie ze względu na wstyd (gdzie tatuś? Stereotypowy daddy issues?)
-podkreślanie jaka to piękna była. Na roksie pełno "pięknych" jest co daje przewagę na rynku. Zainteresowanie klientów duże, cennik odpowiedni do piękności plus brak jakichkolwiek umiejętności i... bach! Zastanawiasz się czemu wcześniej za darmo dawalas :-P
-idzie za Tobą gruzin i tak zachwyca Cię swoja osobowością, że idziesz do niego na meline. Znajomi pewnie nawet widzieli, że z nim idzie(w artykule nie ma nic o zwabieniu siłą). Znajomi zapewne znali fach i maks interwencji z ich strony to beka, że z takim ulungiem idzie. Co oczywiście profesjonalistki nie powinno zniechęcić
- Co poszło nie tak? Obstawial bym bramkę pod tytułem "jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze". Pewnie cena nie była sprecyzowana na początku, lub Paula naliczala udziwnienia nie informując rubasznego gruzina i zaskoczyła go wyceną usługi. Mogli się umówić na przykładowo 500, a na koniec roboty ona mu, że cennik w euro/dolarach 8-) No kto by nie wybuchł :evil: :roll: Albo wybrechtala jego fujarke. Opcji mnóstwo
-Gruzin przyznaje się do zabójstwa ale nie gwałtu. Najśmieszniejsze, że może nie kłamać w tej kwesti.
Kto mógłby lepiej podsumować sytuację niż nasz nieodżałowany ekspert w tej kwestii śp. Andrzej Lepper:



Jak sądzicie? Scenariusz prawdopodobny? ;-)

Borys

2020-11-10, 06:11
KKusznir napisał/a:

Ja bym obstawial wypadek przy pracy. Najstarszy zawód świata wiąże się z podwyższonym ryzykiem.
Skąd taki wniosek?
-wyłączenie jawności sprawy przez mamę i brata prawdopodobnie ze względu na wstyd (gdzie tatuś? Stereotypowy daddy issues?)
-podkreślanie jaka to piękna była. Na roksie pełno "pięknych" jest co daje przewagę na rynku. Zainteresowanie klientów duże, cennik odpowiedni do piękności plus brak jakichkolwiek umiejętności i... bach! Zastanawiasz się czemu wcześniej za darmo dawalas
-idzie za Tobą gruzin i tak zachwyca Cię swoja osobowością, że idziesz do niego na meline. Znajomi pewnie nawet widzieli, że z nim idzie(w artykule nie ma nic o zwabieniu siłą). Znajomi zapewne znali fach i maks interwencji z ich strony to beka, że z takim ulungiem idzie. Co oczywiście profesjonalistki nie powinno zniechęcić
- Co poszło nie tak? Obstawial bym bramkę pod tytułem "jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze". Pewnie cena nie była sprecyzowana na początku, lub Paula naliczala udziwnienia nie informując rubasznego gruzina i zaskoczyła go wyceną usługi. Mogli się umówić na przykładowo 500, a na koniec roboty ona mu, że cennik w euro/dolarach No kto by nie wybuchł Albo wybrechtala jego fujarke. Opcji mnóstwo
-Gruzin przyznaje się do zabójstwa ale nie gwałtu. Najśmieszniejsze, że może nie kłamać w tej kwesti.
Kto mógłby lepiej podsumować sytuację niż nasz nieodżałowany ekspert w tej kwestii śp. Andrzej Lepper:
Jak sądzicie? Scenariusz prawdopodobny?



Sensowne

zawiasoo

2020-11-10, 08:21
KKusznir napisał/a:

Ja bym obstawial wypadek przy pracy. Najstarszy zawód świata wiąże się z podwyższonym ryzykiem.
Skąd taki wniosek?
-wyłączenie jawności sprawy przez mamę i brata prawdopodobnie ze względu na wstyd (gdzie tatuś? Stereotypowy daddy issues?)
-podkreślanie jaka to piękna była. Na roksie pełno "pięknych" jest co daje przewagę na rynku. Zainteresowanie klientów duże, cennik odpowiedni do piękności plus brak jakichkolwiek umiejętności i... bach! Zastanawiasz się czemu wcześniej za darmo dawalas
-idzie za Tobą gruzin i tak zachwyca Cię swoja osobowością, że idziesz do niego na meline. Znajomi pewnie nawet widzieli, że z nim idzie(w artykule nie ma nic o zwabieniu siłą). Znajomi zapewne znali fach i maks interwencji z ich strony to beka, że z takim ulungiem idzie. Co oczywiście profesjonalistki nie powinno zniechęcić
- Co poszło nie tak? Obstawial bym bramkę pod tytułem "jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze". Pewnie cena nie była sprecyzowana na początku, lub Paula naliczala udziwnienia nie informując rubasznego gruzina i zaskoczyła go wyceną usługi. Mogli się umówić na przykładowo 500, a na koniec roboty ona mu, że cennik w euro/dolarach No kto by nie wybuchł Albo wybrechtala jego fujarke. Opcji mnóstwo
-Gruzin przyznaje się do zabójstwa ale nie gwałtu. Najśmieszniejsze, że może nie kłamać w tej kwesti.
Kto mógłby lepiej podsumować sytuację niż nasz nieodżałowany ekspert w tej kwestii śp. Andrzej Lepper:
Jak sądzicie? Scenariusz prawdopodobny?



Błąd duży błąd :)

Lukaszp19rt

2020-11-10, 08:38
ch*ja wiecie.
Rodzina ma dość i nic nie będzie komentować. Nawet spokojnie nie mogą grobu odwiedzić. Zresztą połowa z was by się posrała jakby miała do czynienia z tym grudniem i jego kumplami. Nie bez powodu siedzi w izolacji.

notak

2020-11-10, 10:24
up
może tak a może nie,
jeśli to robotnik, to niby kumple z budowy są tacy groźni,
a siedzi w izolatce, bo ktoś kuku mógłby mu zrobić

Rebeliant

2020-11-10, 10:36
Do obozu pracy, niech wydobywa uran, a to co zarobi na plus dla rodziny ofiary. Dożywotnio, bez możliwości zwolnienia warunkowego.

Lepsze to niż KS, który ch*ja zmieni w życiu rodziny ofiary.

Pedofilek

2020-11-10, 11:53
trzeba było dupy nie dawać ukrowi. Kara boska

luzik

2020-11-10, 12:11
luja27 napisał/a:

Na ch*j takiego starego Ukraińskiego oblecha zaprosiła do mieszkania tu jest pytanie



Dostępna była na Roksa.pl

I nie wzięła go...tylko poszła do niego...
Wpadła na genialny pomysł że co straciła na imprezie to szybciutko odkuje u Ugra :-P

Umiem_modować

2020-11-10, 12:22
lukasz85gdy napisał/a:

ch*ja wiecie.
Rodzina ma dość i nic nie będzie komentować. Nawet spokojnie nie mogą grobu odwiedzić. Zresztą połowa z was by się posrała jakby miała do czynienia z tym grudniem i jego kumplami. Nie bez powodu siedzi w izolacji.



Może siedzi w izolacji dla własnego bezpieczeństwa znafco?

Borys

2020-11-10, 19:26
lukasz85gdy napisał/a:

ch*ja wiecie.
Rodzina ma dość i nic nie będzie komentować. Nawet spokojnie nie mogą grobu odwiedzić. Zresztą połowa z was by się posrała jakby miała do czynienia z tym grudniem i jego kumplami. Nie bez powodu siedzi w izolacji.



Ale jak wiesz cos wiecej to koniecznie podziel sie informacjami!

ante_up

2020-11-11, 22:04
lukasz85gdy napisał/a:

ch*ja wiecie.
Rodzina ma dość i nic nie będzie komentować. Nawet spokojnie nie mogą grobu odwiedzić. Zresztą połowa z was by się posrała jakby miała do czynienia z tym grudniem i jego kumplami. Nie bez powodu siedzi w izolacji.



Proste że dla rodziny to bardzo bolesne, zwłaszcza że sprawa co jakiś czas ożywa i bije po oczach w mediach. Ja nie osądzam ani nie wróżę ze szklanej kuli co się stało, jedno jest pewne - temat mega kontrowersyjny. W sumie jak wiesz coś więcej na ten temat to możesz napisać (w miarę możliwości).

A inna sprawa że gruzin jest w izolatce dlatego, żeby to inni jemu krzywdy nie zrobili (ani sam sobie, dlatego jest N - siedzi w celi monitorowanej).

Lyttald

2020-11-12, 11:25
TRQPL napisał/a:

Poza tym to fajna dupa



Gdzie Ty widzisz fajną dupę? Wygląda jak wypindrzona lafirynda z typowych łódzkich discoj***lni.
Fajnej dupy chyba na oczy nie widziałeś, jeśli imponują Ci takie wytapetowane lachony z kwadratowymi brwiami.