18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łódź. Proces Mamuki K. Gruzin przyznaje się do morderstwa.

ante_up • 2020-11-09, 20:59
Cytat:

Łódź. Proces Mamuki K. Gruzin przyznaje się do morderstwa 28-letniej łodzianki. Twierdzi jednak, że jej nie zgwałcił. W poniedziałek 9 listopada w Sądzie Okręgowym rozpoczął się proces 41-letniego Mamuki K. z Gruzji, który według prokuratury na tle seksualnym brutalnie zamordował 28-letnią Paulinę Dynkowską. Na wniosek oskarżycieli posiłkowych, czyli mamy i brata zamordowanej, sąd wyłączył jawność rozprawy.
Zbrodnia ta, połączona z ukryciem zwłok urodziwej łodzianki, ucieczką zabójcy i jego wpadką na Ukrainie, wstrząsnęła mieszkańcami Łodzi. Nic więc dziwnego, że procesowi towarzyszy ogromne zainteresowanie opinii publicznej.



Cytat:

Morderstwo Pauliny D. dwa lata temu wstrząsnęło mieszkańcami Łodzi. Piękna kobieta wyszła w piątek (19 października 2018 roku) ze znajomymi na Piotrkowską. Ale nigdy już nie wróciła do domu. Przez tydzień dziewczyny szukało całe miasto. Niestety udało się znaleźć już tylko jej ciało, schowane w torbie przy Stawach Jana.

Jak ustaliła później policja za wracającą do domu w sobotę nad ranem Pauliną D. szedł gruziński robotnik Mamuka K. Razem poszli do mieszkania przy ul. Żeromskiego, gdzie Gruzin brutalnie zamordował ją na tle seksualnym. Następnie wywiózł jej ciało na Stawy Jana, a sam uciekł na Ukrainę.



Źródło - Dziennik Łódzki, link do artykułu: https://dzienniklodzki.pl/lodz-proces-mamuki-k-gruzin-przyznaje-sie-do-morderstwa-28letniej-lodzianki-twierdzi-jednak-ze-jej-nie-zgwalcil/ar/c1-15282534

Jakiś czas temu strasznie głośno było w Łodzi o tej sprawie. Oczywiście miasto huczało od plotek i teorii spiskowych, tak czy siak jak dotąd nie wyciekły do mediów ani nagrania z monitoringu (jak przy innych sprawach, gdzie dochodziło do zaginięć/morderstw młodych ludzi po imprezach), ani też nie dowiedzieliśmy się o co naprawdę chodziło. Póki co sprawa została utajniona na wniosek rodziny.

luja27

2020-11-09, 21:34
Na ch*j takiego starego Ukraińskiego oblecha zaprosiła do mieszkania :!: tu jest pytanie :!:

maciek1403

2020-11-09, 21:40
Luju czytaj ze zrozumieniem, masz już w końcu 9 lat...

sard

2020-11-09, 21:44
Jak to Polka... dać szpary obcokrajowcowi - to pierwsza, a potem zdz**ko, że ją zaj***ł.

Znawca_Cipek

2020-11-09, 21:50
Jestem prostym człowiekiem.Stanął mi- daję piwo.



Umiem_modować

2020-11-09, 21:55
Wylosowała sobie kochankaz ulicy i przegrała. Chcącemu nie dzieje się krzywda.

TRQPL

2020-11-09, 21:55
sard napisał/a:

Jak to Polka... dać szpary obcokrajowcowi - to pierwsza, a potem zdz**ko, że ją zaj***ł.



Rozumiem wyj***ć jej lepe na łeb i kopa w piździsko na dzowidzenia ale od razu ćwiartować?

Poza tym to fajna dupa (poniżej zdjęcie zjej fb wmiare aktualne przed zabójstwem) była wiec po co ?


PieronJasnySzlag

2020-11-09, 22:14
Ładna ale łeb chyba pusty skoro dobrowolnie z jakimś gruzinem poszła na mieszkanie.
Zamiast sadistica była fanką tvn-u gdzie każdy obcokrajowiec to książe gentleman z tytułem naukowym inż.
Ja tutaj widze smutne i brutalne zderzenie lewicowej bańki mydlanej z rzeczywistością.

freaky

2020-11-09, 23:14
Na facebooku ma ustawiony status jako "wolna", więc wciąż macie szansę.

Mrrm

2020-11-09, 23:16
Jednak głupi jak Bosak jesteś, wymyśliłeś sobie odrazu cała historie, to się leczy w sumie.
PieronJasnySzlag napisał/a:

Ładna ale łeb chyba pusty skoro dobrowolnie z jakimś gruzinem poszła na mieszkanie.
Zamiast sadistica była fanką tvn-u gdzie każdy obcokrajowiec to książe gentleman z tytułem naukowym inż.
Ja tutaj widze smutne i brutalne zderzenie lewicowej bańki mydlanej z rzeczywistością.


Borys

2020-11-10, 00:32
Obrońcą jest pani o nazwisku Wielgus (cytuje za Dziennikiem Łódzkim), kojarzy mi sie jedna Wielgus i to nie jest pozytywne skojarzenie...

StaryIdiota

2020-11-10, 01:05
freaky napisał/a:

Na facebooku ma ustawiony status jako "wolna", więc wciąż macie szansę.



Już nie aktualne, z nieoficjalnych źródeł: straciła już dla kogoś głowę. "Dziewczyna pijana, dupa sprzedana" - tak mówił mi Tatko (szkoda, że u mnie się nie sprawdzało).

psarnack

2020-11-10, 01:48
Borys napisał/a:

Obrońcą jest pani o nazwisku Wielgus (cytuje za Dziennikiem Łódzkim), kojarzy mi sie jedna Wielgus i to nie jest pozytywne skojarzenie...



A mi Wielgus kojarzy się z filmem "Life od Brian" :)

bickle027

2020-11-10, 04:21
Jak znalazła księcia pojebie ? Myślisz że gruzin powiedział jej cos, co ją urzekło ? Przechodziła obok hostelu zamieszkanych głównie przez obcokrajowców i jestem bardziej niż pewny że została zaciągnięta siłą. Mam tylko nadzieje ze w pace szybko wyjdzie za co siedzi i poniesie tam prawdziwą karę. j***ć go za to co zrobił