18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łobuzuy? nie, pedały jakieś...

Halman • 2021-09-01, 11:04

dowartościowanie wymagało doj***nia lasce na sposób pedalski...

marcino_zly

2021-09-01, 20:05
KebabRemover napisał/a:

pewnie mamusia pie**olnięta stwierdziła że jak są bliźniakami to będzie ich ubierać tak samo xDD
nieraz się widziało coś takiego. rodzice dumni ojciec że spłodził dwa mioty za jednym strzałem a mamusia że wykluła dwóch obcych z wąskiej p*zdy na raz to teraz się flexują dwoma takimi samymi bahorami i podkreślają to ubierając ich tak samo żeby każdy widział xDD
a tak na prawde pomijając że to obciach pośród ich rówieśników to takim bliźnmiakom, moim zdaniem ale ja moge być poj***ny.... takim bliźniakom odbiera się w ten sposób osobowość. niby urodzili sie razem i są klonami ale jednak myśli mają inne i gust pewnie też, więc każdy może lubić się nosić inaczej, a tu ich mamusia ubiera w te same ciuszki xD
i idzie grube szmacisko (nie żebym coś miał do niej a faworyzował klony od razu podkreśle) widzi dwóch takich samych tak samo ubranych i pewnie jej się śmiać zachciało a jeden z klonów to zobaczył i się wk***ił i postanowił że takiej zniewagi nie popuści. obaj widać tzw. "prawilniaki" bluzy z kapturem na hip hopowo , jeden ma torebke...wróć nerke aka kołczan prawilności to pewnie szacun na dzielni mają. kaptury na łbie jeszcze nie rozgryzłem czy żeby kamery ich nie nagrały jak w przypływie impulsu postanowią komuś rower zaj***ć czy wstydzą się mordy ale ogólnie widać tu że to prawilne hip hopowe chłopaki elo mordo z fartem itd.



Pewnie trzeci byłeś.
Wyszedłeś z odbytnicy.

Bobik33

2021-09-01, 21:16
Ta okolica to musi być jakaś najgorsza patologia świata albo inne fawele. Zielona Góra?

rastaban

2021-09-01, 22:17
porczmanki napisał/a:

Piwko dla bliźniaka za profesjonalne rozprawienie się z grubą szmatą
Wszyscy powinniśmy walczyć z otyłością wśród młodzieży.



jesteś żałosnym atencjuszem p*zdeuszu

dżonyłojlker

2021-09-01, 22:50
baronturbina napisał/a:

Wiem ze tu nie można komuś kazać wypie**alac. Ale jesteś tak przetrzymany, że drogą naturalnej selekcji sam się odsiejesz.



Srogo się obsrałeś, synek. Sam się do mnie doj***łeś, a teraz płaczesz :lol:

rastaban napisał/a:

jesteś żałosnym atencjuszem p*zdeuszu



Widzę, że ktoś tu poczuł się osobiście dotknięty. Pewnie jesteś jednym z tych co uważają, że kosa to niehonorowo itp. :gay:

baronturbina

2021-09-01, 23:34
porczmanki napisał/a:

Srogo się obsrałeś, synek. Sam się do mnie doj***łeś, a teraz płaczesz
Widzę, że ktoś tu poczuł się osobiście dotknięty. Pewnie jesteś jednym z tych co uważają, że kosa to niehonorowo itp.



Doczepiane bo jesteś zupełnie nikim. A na nic nie mam takiego uczulenia jak na idiotów.

Adae

2021-09-02, 00:25
W komentarzach tez pedaly jakies.

rara

2021-09-02, 01:56
KebabRemover napisał/a:

pewnie mamusia pie**olnięta stwierdziła że jak są bliźniakami to będzie ich ubierać tak samo xDD
nieraz się widziało coś takiego. rodzice dumni ojciec że spłodził dwa mioty za jednym strzałem a mamusia że wykluła dwóch obcych z wąskiej p*zdy na raz to teraz się flexują dwoma takimi samymi bahorami i podkreślają to ubierając ich tak samo żeby każdy widział xDD
a tak na prawde pomijając że to obciach pośród ich rówieśników to takim bliźnmiakom, moim zdaniem ale ja moge być poj***ny.... takim bliźniakom odbiera się w ten sposób osobowość. niby urodzili sie razem i są klonami ale jednak myśli mają inne i gust pewnie też, więc każdy może lubić się nosić inaczej, a tu ich mamusia ubiera w te same ciuszki xD
i idzie grube szmacisko (nie żebym coś miał do niej a faworyzował klony od razu podkreśle) widzi dwóch takich samych tak samo ubranych i pewnie jej się śmiać zachciało a jeden z klonów to zobaczył i się wk***ił i postanowił że takiej zniewagi nie popuści. obaj widać tzw. "prawilniaki" bluzy z kapturem na hip hopowo , jeden ma torebke...wróć nerke aka kołczan prawilności to pewnie szacun na dzielni mają. kaptury na łbie jeszcze nie rozgryzłem czy żeby kamery ich nie nagrały jak w przypływie impulsu postanowią komuś rower zaj***ć czy wstydzą się mordy ale ogólnie widać tu że to prawilne hip hopowe chłopaki elo mordo z fartem itd.



Ale to identycznie jak z pewnymi bliźniakami w Polsce jednego zidentyfikowali że Jarek ma na imie .

TexasStar

2021-09-02, 10:18
Gruba jeszcze batonika dokończyła na koniec. 911 może poczekać.

KebabRemover

2021-09-04, 16:08
marcino_zly napisał/a:

Pewnie trzeci byłeś.
Wyszedłeś z odbytnicy.



xD nie jestem na szczescie trojakiem, moja matka na szczęście już na wysokim etapie ewolucji była że rodziła dzeci pojedynczo ale widać ciebie urągł mój post o rodzeniu bahorów mnogim miotem niczym zwierzęta xD