18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łobuzuy? nie, pedały jakieś...

Halman • 2021-09-01, 11:04

dowartościowanie wymagało doj***nia lasce na sposób pedalski...

xv89

2021-09-01, 11:15
Już widzę te sensacyjne nagłówki w Fakcie "Gang bliźniaków atakuje!".

~Angel

2021-09-01, 11:18
Halman napisał/a:

dowartościowanie wymagało doj***nia lasce na sposób pedalski...



Nie tyle doj***ł ale dostała kilka razy nożami - wydaje się, że nóż miał w każdej ręce.

Halman

2021-09-01, 11:22
Angel napisał/a:

Nie tyle doj***ł ale dostała kilka razy nożami - wydaje się, że nóż miał w każdej ręce.


jeśli nawet to de fato niczego to nie zmienia; pedały jakieś...

Kriski

2021-09-01, 11:22
Atak na ciapaka czy innego guwnoskórego, jak nie staruszka to samotna dziewczyna, grunt żeby była przewaga.

anonek1337

2021-09-01, 11:35
A gdzie dalsza część jak leży i ją zabierają w worku do karetki?

dżonyłojlker

2021-09-01, 12:34
Piwko dla bliźniaka za profesjonalne rozprawienie się z grubą szmatą :ok:

Wszyscy powinniśmy walczyć z otyłością wśród młodzieży.

htp

2021-09-01, 12:35
Halman napisał/a:

jeśli nawet to de fato niczego to nie zmienia; pedały jakieś...



Znasz portugalski? |To przetłumacz filmy z deskowania w Brazylii.

KebabRemover

2021-09-01, 15:04
pewnie mamusia pie**olnięta stwierdziła że jak są bliźniakami to będzie ich ubierać tak samo xDD
nieraz się widziało coś takiego. rodzice dumni ojciec że spłodził dwa mioty za jednym strzałem a mamusia że wykluła dwóch obcych z wąskiej p*zdy na raz to teraz się flexują dwoma takimi samymi bahorami i podkreślają to ubierając ich tak samo żeby każdy widział xDD
a tak na prawde pomijając że to obciach pośród ich rówieśników to takim bliźnmiakom, moim zdaniem ale ja moge być poj***ny.... takim bliźniakom odbiera się w ten sposób osobowość. niby urodzili sie razem i są klonami ale jednak myśli mają inne i gust pewnie też, więc każdy może lubić się nosić inaczej, a tu ich mamusia ubiera w te same ciuszki xD
i idzie grube szmacisko (nie żebym coś miał do niej a faworyzował klony od razu podkreśle) widzi dwóch takich samych tak samo ubranych i pewnie jej się śmiać zachciało a jeden z klonów to zobaczył i się wk***ił i postanowił że takiej zniewagi nie popuści. obaj widać tzw. "prawilniaki" bluzy z kapturem na hip hopowo , jeden ma torebke...wróć nerke aka kołczan prawilności to pewnie szacun na dzielni mają. kaptury na łbie jeszcze nie rozgryzłem czy żeby kamery ich nie nagrały jak w przypływie impulsu postanowią komuś rower zaj***ć czy wstydzą się mordy ale ogólnie widać tu że to prawilne hip hopowe chłopaki elo mordo z fartem itd.

baronturbina

2021-09-01, 15:43
porczmanki napisał/a:

Piwko dla bliźniaka za profesjonalne rozprawienie się z grubą szmatą
Wszyscy powinniśmy walczyć z otyłością wśród młodzieży.


Ty to w takim razie musiał byś matkę pochować. Waż słowa bo wykrakasz.

djpyza

2021-09-01, 15:44
~Angel napisał/a:

Nie tyle doj***ł ale dostała kilka razy nożami - wydaje się, że nóż miał w każdej ręce.


to nie noże tylko długopisy jak szli do szkoły xD

dżonyłojlker

2021-09-01, 15:52
baronturbina napisał/a:

Ty to w takim razie musiał byś matkę pochować. Waż słowa bo wykrakasz.



O czym ty pie**olisz, mały analfabeto?

baronturbina

2021-09-01, 15:56
porczmanki napisał/a:

O czym ty pie**olisz, mały analfabeto?


Napisales ze grubych ludzi blabla bla. Matkę byś stracił jak by inni tak mysleli. Dzbanie bez szkoły.

dżonyłojlker

2021-09-01, 16:34
baronturbina napisał/a:

Napisales ze grubych ludzi blabla bla. Matkę byś stracił jak by inni tak mysleli. Dzbanie bez szkoły.



Aha, czyli zakładasz, że moja matka ma nadwagę. Przekaż swojemu panu, żeby trochę wyluzował, i jak już coś piszesz, to pisz jak człowiek, a nie jak upośledzony gówniak :facepalm:

baronturbina

2021-09-01, 18:19
porczmanki napisał/a:

Aha, czyli zakładasz, że moja matka ma nadwagę. Przekaż swojemu panu, żeby trochę wyluzował, i jak już coś piszesz, to pisz jak człowiek, a nie jak upośledzony gówniak


Wiem ze tu nie można komuś kazać wypie**alac. Ale jesteś tak przetrzymany, że drogą naturalnej selekcji sam się odsiejesz.