18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łobuz kocha najmocniej

~Angel • 2019-10-30, 15:20
Oj tam, oj tam... nic mi nie zrobił. Taki wspaniały on jest.


PanAndrzej666

2019-11-01, 01:04
najgorsza c**a świata chłop ją leje a ta go broni

Bantol

2019-11-01, 10:26
PO TO WŁAŚNIE JEST STRAŻ MIEJSKA .filmik dla tych co mają pretensje do straży miejskiej.

edmund

2019-11-01, 20:14
Clarx napisał/a:

@sensualna masz racje, nie oczekuj od tego TB303 głębszych przemyśle bo to ewidentnie prosty człowiek.
Ja od rrazu pomyślałem, że ta kobieta po prostu nie ma co ze sobą zrobić. Mieszka z nim, nie wyprowadzi się nagle w godzine bo dokąd i za co.
Ta, a chrześcijanin kobiety nie zdradzi.... ani nigdy nie zgrzeszy. Bliźniego kocha, Na koncu okazuje sie, ze prawaki to najbardziej nietolerancyjne, grzeszne szuje Mój znajomy który najbardziej wierzy to ten który jako jedyny z moich bliższych znajomych zdradzał obecną żonę



a ilu masz znajomych żydów, ateistów, jechowych lub innych ludzi kultur,
że twoja statystyka ma być taka k***a wiarygodna,
zresztą, twoja żona też cię zdradza, odpisz jak się o tym dowiesz, a najlepiej wyślij filmik/dowód

pylaochos

2019-11-02, 00:27
sensualna napisał/a:

wiesz co mi mówią koleżanki które nie żyją w patologicznych związkach a mają dość swoich mężów?
- Czemu się nie rodzwiedziesz?
-Bo sobie sama nie poradzę! z jednej wypłaty jak utrzymam siebie i dzieci? gdzie pójdę?
tak to wygląda



Czekaj, Ty tak naprawdę?

Bo jeżeli tak, to w istocie, mało jeszcze wiesz o życiu.

nwtinamou

2019-11-02, 17:47
poligon6 napisał/a:

Ciekawe kiedy tak było? Co najwyżej na dołek zabierali, a jak policjant się znęcał, to był praktycznie nie do ruszenia.


A było. Mój wujas latał napruty po alko z siekierą po domu, uciekaliśmy oknem do sąsiadów. Przyjechała milicja, zabrali go nyską pod las. Pamiętasz te białe giętkie pały? Na drugi dzień wrócił tak nimi poobijany, że przez resztę życia mieliśmy błogi spokój.

marekdbr

2019-11-10, 13:17
Taka sytuacja około rok temu, w nocy obudził mnie krzyk pod domem, wstałem i patrzę, a tam gość napie**ala po twarzy i kopie dziewczynę jak przewróciła się. Ona drze się nie rób mi tak bo jestem w ciąży.

Mówię, no k***a tego za wiele ubieram szybko buty, kurtkę wychodzę przed dom i odrazu startuje na gościa, naj***ny w 3 dupy, po jednym liściu upada na ziemię gdzie zaj***łem mu z 3 razy z buta.

I wtedy ku mojemu zdziwieniu prawie pobiła mnie ta laska, mówi zostaw go, nie rób mu krzywdy, on nie chciał, że tylko się zdenerwował na nią i nic się nie stalo. Tępe dzidy

~Angel

2019-11-10, 13:19
marekdbr napisał/a:

Taka sytuacja około rok temu, w nocy obudził mnie krzyk pod domem, wstałem i patrzę, a tam gość napie**ala po twarzy i kopie dziewczynę jak przewróciła się. Ona drze się nie rób mi tak bo jestem w ciąży.

Mówię, no k***a tego za wiele ubieram szybko buty, kurtkę wychodzę przed dom i odrazu startuje na gościa, naj***ny w 3 dupy, po jednym liściu upada na ziemię gdzie zaj***łem mu z 3 razy z buta.

I wtedy ku mojemu zdziwieniu prawie pobiła mnie ta laska, mówi zostaw go, nie rób mu krzywdy, on nie chciał, że tylko się zdenerwował na nią i nic się nie stalo. Tępe dzidy



I widzisz bo źle zrobiłeś. Zamiast pomagać babie mogłeś pomóc kolesiowi i wspólnie napie**alać niewiastę. Zyskałbyś nowego kumpla.

Piolho1987

2020-04-19, 10:57
o k***a, myślalem że to policja.....a to tylko straż miejsca khahahahahaha, do pijanych i pijących (w pojedynke) to cwaniaki :D