18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łobuz kocha najmocniej

~Angel • 2019-10-30, 15:20
Oj tam, oj tam... nic mi nie zrobił. Taki wspaniały on jest.


Hrabia Drapula

2019-10-30, 15:28
bo łobuz kocha najbardziej
takiej baby mi nie szkoda, albo tak głupia albo to lubi, może następnym razem w worku ją zabiorą

~sensualna

2019-10-30, 15:32
broni swojego misia i nic złego na niego nie powie bo dobrze wie że jak wyjdzie to dostanie jeszcze bardziej

TB303

2019-10-30, 15:43
Głupiej k***y z syndromem sztokholmskim, w ogóle nie szkoda.
sensualna napisał/a:

broni swojego misia i nic złego na niego nie powie bo dobrze wie że jak wyjdzie to dostanie jeszcze bardziej


A pie**olisz. Gdyby nie była tępą dzidą z syndromem sztokholmskim, to już dawno sama poszłaby na policję i udupiła sk***ysyna. Tym bardziej, że Wy - kobiety - w polskim prawie jesteście uprzywilejowane.

MindBodyLightSound

2019-10-30, 15:53
TB303 napisał/a:

Głupiej k***y z syndromem sztokholmskim, w ogóle nie szkoda.
A pie**olisz. Gdyby nie była tępą dzidą z syndromem sztokholmskim, to już dawno sama poszłaby na policję i udupiła sk***ysyna. Tym bardziej, że Wy - kobiety - w polskim prawie jesteście uprzywilejowane i każdy są będzie Was gloryfikował, a nas demonizował.



A nie przyszło ci do głowy, że się boi? Że nie ma dokąd pójść, i jak ona wyjdzie ze szpitala, a on ze żłobka, to spotkają się na wspólnym kwadracie i dojebie jej jeszcze bardziej? Sąd sądem, ale gdzie ma mieszkać, na dworcu? Może nie dożyć rozprawy.

TB303

2019-10-30, 15:57
MindBodyLightSound napisał/a:

A nie przyszło ci do głowy, że się boi? Że nie ma dokąd pójść, i jak ona wyjdzie ze szpitala, a on ze żłobka, to spotkają się na wspólnym kwadracie i dojebie jej jeszcze bardziej? Sąd sądem, ale gdzie ma mieszkać, na dworcu? Może nie dożyć rozprawy.


Szukanie dziury w całym :kawa:

siwybis

2019-10-30, 16:02
Komuna miała jeden duży plus. Takiego szmaciarza dwa dni później wynieśli by z komisariatu na noszach i przetransportowali do szpitala na oddział dla przypadków beznadziejnych. Jeśli by to przeżył to na dźwięk słowa milicja, dostawał by ataku padaczki pourazowej.

poligon6

2019-10-30, 17:26
siwybis napisał/a:

Komuna miała jeden duży plus. Takiego szmaciarza dwa dni później wynieśli by z komisariatu na noszach i przetransportowali do szpitala na oddział dla przypadków beznadziejnych. Jeśli by to przeżył to na dźwięk słowa milicja, dostawał by ataku padaczki pourazowej.



Ciekawe kiedy tak było? Co najwyżej na dołek zabierali, a jak policjant się znęcał, to był praktycznie nie do ruszenia.

Lobo24

2019-10-30, 17:28
Dziś też się "plusy" zdarzają. Jak mi raz do wariatkowa przywieźli typa co skatował matkę. Nawet o własnych siłach stała - ale łeb to kwadratowy miała. Typ na oddział dotarł praktycznie nie dotykając nogami podłogi. W 95% przypadków zawsze jest tak samo. Typ bluzgał, odgrażał się, że pozabija a po krótkiej rozmowie było już tylko: "tak proszę Pana, dobrze proszę Pana". Typ chodził jak w zegarku. Extremis malis, extrema remedia - na ostateczne zło, ostateczne środki.

mygyry

2019-10-30, 17:29
No k***a już nie można nawet gry wstępnej na ulicy zrobić?

surojak

2019-10-30, 18:22
Czas na klasyk. Łobuz kocha najbardziej.

Robster

2019-10-30, 18:28
Cytat:

"Mam to w dupie, szczerze"



I w tym momencie, powinni ja wysłać na obserwację do psychiatryka. Brak instynktów samoobronnych świadczy o zaburzeniach psychicznych. Potencjalnie grozi jej śmierć z ręki tego bandyty, a ona chce go za brać do domu, do łóżka.

Goldmann

2019-10-30, 18:42
Straż wiejska jak zawsze musi się wpie**olić w nieodpowiednim momencie.
To już posparować się ze swoją połówką nie można...

qvcx

2019-10-30, 18:46
ch*ja mu zrobią. Ona nie zezna i sprawa uwalona. Po kiego h*ja w ogóle go zgarnęli...

support3

2019-10-30, 18:47
Ach ten elektorat PISlamu, piękny wzór rodziny żerującej na 500+.